PDA

View Full Version : Какво да направя?



tItEufFf
09-04-2007, 17:57
Има едно момиче от випуска, с което страшно много се сближихме по скайп в края на учебната година... Но в даскало почти не си говорехме...Така де...това не е от голямо значение. Тя почти няма приятелки от училище. Много хора не я харесват изобщо. Незнам защо..може би защото е малко по пълничка или просто защото не е като другите - перфектна фешънка #-o Сега са направили клипче за нея, в което има страшно много обиди по неин адрес ... Това означава че през новата учебна година ще търпи страшно много обиди и критики от другите. От една страна не искам да се меся да я защитавам, защото ще си навлека неприятности. Но не ога и да я гледам да страда така.. Днеска като ми се обясняваше се разплаках :cry: Много ми е жал за нея, но просто незнам какво да правя :?

AFT
09-04-2007, 18:01
Ъм, извинете ме, но може ли и аз да видя това клипче? :oops:
А по темата - ми, какви неприятности може да си навлечеш? Да обиждат и теб ли? Е, голяма работа. Щом момичето е готино, защо да не общуваш с нея в училище?

sladko_f
09-04-2007, 18:20
Znam kakvo e vsi4ki da ti se podigravat.V minaloto mi daskalo posmqh da se opal4a na edna ot "fe6ankite".Moga da si predstavq kakvo i e zatova moq savet e 6tom momi4eto ne e lo6o i s ni6to ne e zaslajilo da i obarne6 vnimanie i da i okaje6 pone minimalna podkrepa.Za neq 6te zna4i mnogo,a dori da si navle4e6 problemi 6te znae6 4e si napravila kvoto trqbva.

P.P: Moje li i az da vidq klip4eto? :-D

tItEufFf
09-04-2007, 18:24
Znam kakvo e vsi4ki da ti se podigravat.V minaloto mi daskalo posmqh da se opal4a na edna ot "fe6ankite".Moga da si predstavq kakvo i e zatova moq savet e 6tom momi4eto ne e lo6o i s ni6to ne e zaslajilo da i obarne6 vnimanie i da i okaje6 pone minimalna podkrepa.Za neq 6te zna4i mnogo,a dori da si navle4e6 problemi 6te znae6 4e si napravila kvoto trqbva.

P.P: Moje li i az da vidq klip4eto? :-D

Ще ти го пратя на ЛС...Ми аз я утешавам, но не смятам че ще имам смелостта да се изправя пред другите...

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
09-04-2007, 19:48
Znam kakvo e vsi4ki da ti se podigravat.V minaloto mi daskalo posmqh da se opal4a na edna ot "fe6ankite".Moga da si predstavq kakvo i e zatova moq savet e 6tom momi4eto ne e lo6o i s ni6to ne e zaslajilo da i obarne6 vnimanie i da i okaje6 pone minimalna podkrepa.Za neq 6te zna4i mnogo,a dori da si navle4e6 problemi 6te znae6 4e si napravila kvoto trqbva.

P.P: Moje li i az da vidq klip4eto? :-D

На същото мнение съм.. :wink:

П.П. Може ли и на мен да ми го пратиш? :smt005 :D

miki4kata_
09-04-2007, 20:34
kvo 6e re4e su6tnost da se "izpravi6 pred drugite"..smisul sumnqvam se da q mrazqt 4ak tolkova,a 6tom e gotina 6to ne se probva6 da q izvadi6 ot 4erupkata i.nemoje6 prosto da se durji6 kat ostanalite pri polojenie 4e ste stanali tolkova blizki.ne se strahuvai da bude6 sebesi

Cold_as_Fire
09-04-2007, 20:40
Вие кой клас сте, че да се държите така. и в моя клас тормозеха едно момиче но в 11 клас спряха.може би пораснаха. не че спряха де просто не беше така явно и злосно.
е така де мен ме дразнеше, че я подиграват така, но и тя не беше стока. оплакваше се на директора. това момиче имаше приятелки в класа. те НЕ я защитиха нито веднъж дори до ден днешен (завърших тази година) я обсъждат зад гърбай (не лошо и гадно де, но все пак приказват)

сама си избери дали да си добра приятелка или да се съобразиш с хорското мнение. аз лично бих си защитила приятелката ако много държа на нея. \:D/

ZaHaRcHe
09-04-2007, 22:46
това са простотии ако не харесват момичето добре но нямат право така да се държат ти ако наистена я харесваш като човек защития покажи и че не е сама

LoveHim
09-05-2007, 00:33
Защити я! И аз бях така в предния ми клас, ама сега познавам повече хора от дааскалото и се спряха малко.
П.П. Може ли и аз да го видя след като и другите могат?

ArTanDra
09-05-2007, 04:57
Аз съм виждала и пълни момичета , които са страшно яки. Не е до тялото , а до човека. Може да покаже малко самочувствие и достойнство и да се защити. Не с обиди , а с бой :twisted: Или да им каже на "фешънките" да престанат да се занимават с нея , а те ако не спрат има и други методи до които не е много препоръчително да се прибягва.Като например директор , родители , приятели... Тя нека покаже , че не я е страх от тези "персони" и няма повече да я убиждат в очите (доколкото разбрах е така). Те ще си я убиждат , но поне зад гърба да не им слуша глупостите и така няма да се наранява.

П.С. Прати ми и на мене това клипче?! :oops: