PDA

View Full Version : Една Глупава Връзка ...



miloto_Pilence
09-04-2007, 18:42
С едно момче се запознахме на едно събиране (не е важно какво и къде,само да уточня че беше в 2дена) и определено видях, че той се интересува от мен, говорихме малко,събирането свърши след което аз се прибрах в моя град,той в своя и до там.След два месеца, на подобно събиране пак се видяхме,първия ден той се опита да ме заговори, но аз го отбягвах, но все пак взех телефона му и постоянно му звънях, той ми се обади и се държеше много мило.
Искаше да дойде вечерта в хотела, в който бях отседнала за
да ме види, но след като ме попита - Ще се чукаме ли? Аз му
отказах идването след което последваха няколко смс-а от негова страна, от рода на искам те, искам да те целувам и т.н.На следващия ден аз успях да се откъсна от групата си и прекарах близо половин час време, през което се натискахме и се целувахме.Вечерта пак успях да изляза за час в неговия град и пак си говорехме, целувахме се държахме се доста отпуснато,аз го бях хванала за онази работа...позволих си толкова волности,защото можех да го видя чак след 2месеца. След това той ме изпрати до нас,даде ми скайпа си за да си пишем след като аз се прибера в моя си град.На следващия ден пак имаше смс, от рода на липсваш ми, целувам те...писахме си
по скайпа.Честно казано нямах кой знае какви големи надежди за него, защото той беше от момчетата, който се интересуваха повече от секс, а не от любов.Чатихме близо месец и половина, той беше много мил...докато един ден не ми писа, станаха два...три...седмица...писах му смс...След няколо дена си писахме в скайпа и се скарахме оттам до тогава не сме си писали.Нито аз съм го търсила, нито той мен.
Уместно ли беше държанието ми с него (според мен не много ама...) и дали разстоянието между нас е провалило ''връзката ни'' ???
Имам чувството, че желанието ми към него ме е вече вид харесване а каприз...Дали трябва да потърся нов мъж на хоризонта и да престана да се обръщам назад
и да чакам да ме потърси... :smt011

monityY
09-04-2007, 18:50
mislq 4e tfa va6eto ne e bila nikfa vruzka,toi te e izpolzval spored mene,ako si pdaa6 po takiva ima v izobilie,6to si s elepnala to4no za nego 6e si nameri6 drug... a ako ne si pada6 po takiva,pak go zaebi,ama kato te gledam kak mu puska6 xax.. samo za tebe e,pri si4ki slu4ai raztoqnieto e pre4ka,dori da se polu4i ne6to mejdu vas,to 6tee za kratko

kotetyyy
09-04-2007, 18:51
potyrsi drug ! toi moje i da ne te potursi a ti kfo vmesto da si gubi6 vremeto potyrsi dr mom4e!

koalka
09-04-2007, 18:59
Мисля, че е искал просто секс и нищо повече, още от началото си разбрала.В последните седмици не ти е писал, защото може би е разбрал, че няма да му вържеш скоро.

miloto_Pilence
09-04-2007, 19:21
Мисля, че е искал просто секс и нищо повече, още от началото си разбрала.В последните седмици не ти е писал, защото може би е разбрал, че няма да му вържеш скоро.

Може би не това е причината, поради която не ми е писал, а това че му е омръзнало от собствената му игра и оттова да се прави на много заинтересован от мен ... :smt010

09-04-2007, 19:34
еми за теб не знам обаче аз съм решила да чакам моята половинка там някъде по света и у нас :smt011 :D

nikinkaa
09-04-2007, 19:36
еми за теб не знам обаче аз съм решила да чакам моята половинка там някъде по света и у нас :smt011 :D тва беше от мене :D

miloto_Pilence
09-04-2007, 19:40
Ммммай на мене не ми се чака много, така че да взема сама да си я потърся ... :-& :-s :smt012

ZaHaRcHe
09-04-2007, 22:02
OTuBau nPu gPyr

w0sh
09-04-2007, 22:21
може нещо да му е станало.. нз ама ти търси.. пък ако пише продължавайте да поддържате връзка..

на какво разстояние живеете.. колко мин път са тези градове
х_Х никакво чатене. Ако с приятелката се фанем да си чатим автоматично я зарязвам. Само телефонни разговори фор да уин.

MiMcHeToOo
09-04-2007, 22:32
е ако ти се прай секс ходи при него.. ако искаш любов недей мама му стара :-s

koalka
09-05-2007, 07:27
Мисля, че е искал просто секс и нищо повече, още от началото си разбрала.В последните седмици не ти е писал, защото може би е разбрал, че няма да му вържеш скоро.

Може би не това е причината, поради която не ми е писал, а това че му е омръзнало от собствената му игра и оттова да се прави на много заинтересован от мен ... :smt010Възможно е, но приеми, че и в двата пъти не си е заслужавал, щом така лесно се отказва, не е за теб. :wink:

lyly_lili
09-05-2007, 07:35
е ако ти се прай секс ходи при него.. ако искаш любов недей мама му стара :-s

:-D +1

miloto_Pilence
09-05-2007, 07:59
може нещо да му е станало.. нз ама ти търси.. пък ако пише продължавайте да поддържате връзка..

на какво разстояние живеете.. колко мин път са тези градове

Живеем на 75км тва е някъде 1час път, а иначе септември се местя в др даскало и разстоянието между нас се стопява на 8км ...

_Ana_Carenina_
09-05-2007, 17:48
питаш нас за ТВОЕТО държане :lol: ми това твойто е по -скоро моментно желание и привличане-нз не намирам нищо толкова лошо..кефи се ако сте си изкарали яко и тва е-хубав спомен,не е нужно от повече на тоя етап..не съжалявай