PDA

View Full Version : Комбинация хапчета+умора+промяна на времето или...?



*************************
09-04-2007, 18:44
От 3 месеца пия Регулон,утре започвам четвърти блистер.Гинеколкожката ме предупреди,че първия месец цикъла ми може да е по-силен,на листовката пише,че по принцип е възможно да стане по-кратък и по-малко като количество.Миналия месец само пурвия ден ми беше силно,от там нататк изведнъж намаля и свърши за 6 дни както обикновено,този месец е нормално като цвят,но много по-слабо...може ли да е от хапчетат или пък от това че бях този месец на море или от променливото време?Освен това почти изведнъж кожата ми се изчисти почти напълно от всякакви белези и петна,имам леки болки в стомаха и световъртеж от време на време,гърдите ми също май тежат повече от обикновено...може ли всичко това да е от хапчетата?

evilkaAaAa
09-04-2007, 19:09
поговори с гинеколожката си :!:

09-04-2007, 19:11
доколкото знам- напълно възможно е!

*************************
09-04-2007, 19:34
Пропуснах да кажа че този месец не се движа почти изобщо по време на мензиса...възможно ли е и от това да тече по-малко...
А фармацефти питах двама за хапчетата...едната каза че може и от тях да е другата каза че не може да ми помогне

alkobalko
09-04-2007, 19:59
Напълно възможно е да се дължи на хапчетата.

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 20:31
От 3 месеца пия Регулон,утре започвам четвърти блистер.Гинеколкожката ме предупреди,че първия месец цикъла ми може да е по-силен,на листовката пише,че по принцип е възможно да стане по-кратък и по-малко като количество.Миналия месец само пурвия ден ми беше силно,от там нататк изведнъж намаля и свърши за 6 дни както обикновено,този месец е нормално като цвят,но много по-слабо...може ли да е от хапчетат или пък от това че бях този месец на море или от променливото време?Освен това почти изведнъж кожата ми се изчисти почти напълно от всякакви белези и петна,имам леки болки в стомаха и световъртеж от време на време,гърдите ми също май тежат повече от обикновено...може ли всичко това да е от хапчетата?

Кожата ти се е изчистила от морската вода - пъпките, петънцата и пр. изчезват. Леките болки в стомаха и световъртежа - веднъж като бях на море и настинах бях същата, даже повръщах. Може да си настинала, може да си се нагълтала с морска вода.

Най-вероятно мензиса ти е такъв заради хапчетата, ако толкова те притеснява - дрънни един телефон на гинеколожката си, тя не е там за да ти изпише лекарствата и да ти тегли майната. Консултирай се.

Гърдите може да ти тежат и от ПМС.

Това са моите предположения.