PDA

View Full Version : Търся неща на A.C. MiLaN ,моля помогнете :)



mallkaslladka
09-04-2007, 20:35
От бургас от addidas ,един приятел си е взел маратонки на Milan,
а в софия никъде не мога да открия?Искаше ми се и раница за училище и куп други неща :-k
Някой може ли да ми каже Къде в софия има спортен магазин с атрибути на Милан ? #-o

[-o< [-o< [-o< Помогнете [-o< [-o< [-o< [-o<

mallkaslladka
09-04-2007, 22:36
Всеки има право на мнение :)

teenkopele
09-04-2007, 23:22
Провери ли в двата спортни магазина след съдебната палата (един срещу друг са...от двете страни на трамвайните линии), точно преди площад Македония? :-k

mallkaslladka
09-05-2007, 00:12
Да проверих, в този от ляво (от страната на съдебната палата) имало емблеми доскоро ама незнаела нали пак ще и докарат, а този отсреща фанелки и шалове има ама за маратонки чанти и емблеми не можа да става дума... :cry:
А ти откъде ги знаеш да не си ми съсед?

teenkopele
09-05-2007, 02:08
Да проверих, в този от ляво (от страната на съдебната палата) имало емблеми доскоро ама незнаела нали пак ще и докарат, а този отсреща фанелки и шалове има ама за маратонки чанти и емблеми не можа да става дума... :cry:
А ти откъде ги знаеш да не си ми съсед?

Просто ги знам, защото и аз съм си търсил това-онова :) . Иначе преди живеех в долен Лозенец, а сега в чужбина.
Друго място, където можеш да провериш, хммм...както е площад Славейков, от другата страна на улицата има такива, които продават знамена, шалчета и т.н. пред едни входове. Мисля, че са две сергиите, но не съм 100% сигурен. Та можеш да ги питаш дали могат да ти намерят нещо, ала-бала...или и там си пробвала?

Има още няколко варианта:

:arrow: Както е националния стадион, има едно павилионче, в което продават знамена ала-бала, пада се диагонално на касите, които са при мостчето над реката. Шансът човекът да може да ти намери според мен е доста малък.

:arrow: Като от площад Македония тръгнеш надолу по трамвайната линия, посока Пиротска, пада се диагонално на едно даскало, има спортен магазин. Доста малък, но не пречи да си опиташ късмета.

:arrow: Мястото, където според мен е най-вероятно да намериш това, което търсиш, но е и най-далече, е "Илиянци".
Най-добре отиди там първо.

:arrow: Някой спортен магазин по Витошка.