PDA

View Full Version : Безопасен секс



pussy-
09-04-2007, 20:55
Такаааа , темата е следната . Имам гадже от някаде 8 месеца , не е просто ейтака а се обичаме истински , но нали знаете , във всяка връзка по малко секс не е излишен , е но не е и задължителен .
И така , до сега само 1 път съм правила секс с гаджето си , проблемът е там , че е хубаво , но аз съм много страхлива . Дали DUREX-a , който използваме може да ме предпази напълно , при положение че поло*ият му член влиза в мен за кратко време . Предложете ми евтини и ефикасни начини за предпазване . Благодаря предварително !

sunshine0107
09-04-2007, 21:01
abe evtini.. misli za sebe si ne za cenata [-( po-dobre skupi prezervativi, ot kolkoto skupa detska koli4ka :smt011 :smt019

KimBerLy1912
09-04-2007, 21:01
Презерватива е достатъчно ефтин и ефикасен...Не знам за кой път казвам че ако е правилно поставен шанса да се скъса е по-малък от 1%...или може да започнеш регулярна контрацепция...или тъй наречените противозачатъчни...но за да ги започнеш,трябва да се консултираш с генеколог.....естествено най-ефикасния метод е въздържанието :wink: Само да питам кфо ша рече "члена му е за кратко в теб" ? Къф е тоя секс?

Fyrforanche
09-04-2007, 21:38
бе няма какво да те е страх ако му е поставен добре презерватива няма страшно и може да правите нормален секс :|

shadow4e
09-04-2007, 22:58
Купувайте си Sportex. Последно ги гледах 1,60 :) Вероятността д се скъса е толкова голяма колкото и при Дюрекса, но и да се скъса на която и да е марка, ако не е свършил в теб, няма опасност да забременееш.

krem4et0
09-05-2007, 06:35
Дори и да правиш секс с презерватив, не му позволявай да свършва докато пенисът му е във влагалището ти. Така дори и да е скъсан или да има дупчица, спермата ще е по тялото ти, а не във влагалището. Споко! Води си календарче, изчеслявай опасните дни и не прави секс тогава. С посочения по-горе метод и това, няма за има бебе!