PDA

View Full Version : Получих това писмо на пощата ми



G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-04-2007, 22:06
Дядо ми беше добър човек,но той падна от стола. Бог знае защо. Сега той е някъде там горе, гледа ни и се наслъждава.
Сигурно времето е добро там горе, но това не променя факта че тука на нас хората ни е смешно. Дедо ми има пряка връзка с дедо коледа, но това не ми пречи да си мисля че той е професор по старобългаристика. Сега трябва да пиша есе за него, което ще е трудно, въпреки че никога не съм го познавал, смятам да построя едно есе на тема него.
Културата на дядо ми е някаква никъква. Не че имам идея за неговата култура защото тоя като е паднал от стола, аз не съм бил роден още, така че за мене неговата култура остава някъде там…
Прабългарите са живяли отдавна-това знам за тях. Но моя дядо знаел далеч повече за тези хора наречени прабългари, той е бил един любопитен професор, такъв извод правя аз, неговият внук. Смятам че тогавъшното правителство го е пръснало, поради факта че те са мислили че сме славяни, а не прабългари.
Ако търсите тезата в това есе ще разберете, че такава всъщност не съществува, но ако я намерите ще осъзнаете целта на това произведение.
Връзката на дедо ми с дедо коледа е некъква е такава.
Той е разказвал много простотии и са го мислили за луд като е разпространявал теоремата за пра-българите. Междувременно подарява много видове подаръци на всичките пра-българи, които той познава. За мене това остана най-великата постъпка в пра-българистиката.
Вие може да умирате от смях в момента, или да сте отишли в тоалетната да се изпикаете от смях. Аз лично смятам, че досега не съм писал глупости защото дядо ми е такъв, какъвто го описах.
Обобщението в тоя случай е да разбереш какво правя в момента, тези които ме познават-знаят, но винаги целта е да разбереш какъв е бил дедо ти, и да разбереш неговата култура, както аз направих

cherinka
09-04-2007, 22:10
Аз си имам трима дядовци, демек 1 култура в повече от другите. :D

G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-04-2007, 22:17
Аз си имам трима дядовци, демек 1 култура в повече от другите. :D

без offtopic, моля, коментирайте поредният спам получен на пощата ми

G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-04-2007, 23:21
И аз си мислих точно това, ! Това е анти-комунистическа реклама