PDA

View Full Version : Цистит



karamel4ef
09-04-2007, 22:07
emi predi 2 dena razbrah 4e imam cistit (vizpalenie na piko4niq mehur) i iskam savet poludqvam prez 5 min sum v kenefa i umiram ot bolka pri urinirane iii ako slu4aino nqkoi go e imal 6te mi kajete li za kolko vreme gore doly se opravq :S

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

shadow4e
09-04-2007, 22:52
Пий много вода и болката ще стане по-малка, боли когато нямаш какво да изпишкаш. А иначе пий и ношпа обезболяващо, но тези неща и лекар трябва да ти ги е казал. Но влизаш с шише вода в тоалетната и пиеш.

punkrock
09-04-2007, 22:56
Отиди на лекар, за да ти предпише някакви лекарства и пий много течности

Phantasmagoria
09-04-2007, 23:12
Купи си от аптеката "Цистон". Към 2 лв е. На мен ми помогна и няма странични ефекти.

Made_of_Pain
09-04-2007, 23:14
ООООООООООООООФ

АБЕ ВИЕ ЛЕКАРИ НЯМАТЕ ЛИ?
ПОЛИКЛИНИКИТЕ ЛИ НЕ ЗНАЕТЕ КЪДЕ СА?
СЪС ШАМПОАНА МОЗЪКА ЛИ СИ ОТМИХТЕ, ИЛИ КАКВО?

kalpazanka
09-05-2007, 10:00
Разбрала си? От лекар или си хвърляла карти? Иди (ако не си) да ти пусне изследвания и да ти изпише лекарства, защото със самолечение може да станеш по-зле :!:

09-05-2007, 10:01
em moje bi samo az moga da ti dam razumen savet,tova mi se slu4va adski 4esto i maika mi e lekar ... ne ti trqbvat tonove lekarstva a samo malko obezbolqva6ti ako iska6 si zvemi hap4eta ili NIMEZIL lekarstvoro pomaga i e na prah4e sa6to kogato si v banqta sloji si struq topla voda na dolnata 4ast na korema ... na4ina da spre po barzo moje da ti se stori stranen no ako si sloji6 6i6e s gore6ta voda i go pritisne6 silno m-u krakata ne6tata utihvat..tove sa taka nar `babe6ki` metodi est ima i mn lekarstva koito ne vinagi sa efikasni ... ima i o6te edno re6enie koeto bi ti predlojil li4niq lekar tova e edna injekciq no az li4no sam q probvala za 10 min vs minava no se bie muskulno i ako ne durji6 na bolka po-dobre probvai s `doma6nite ` na4ini i za 1 den vs se opravq... kato ti mine pi6i,dano da sam polezna :roll:

Presley
09-05-2007, 12:35
темата не е за тук,а доколкото знам си има хашчета за тая работа
А эа къде е темата???? :-D
По темата:
Аэ миналата година имах цистит.Предписаха ми някакъм антибиотик,които го пих доста време.Просто отиди на лекар.Толкова ли е сложно????

kalpazanka
09-06-2007, 09:28
em moje bi samo az moga da ti dam razumen savet,tova mi se slu4va adski 4esto i maika mi e lekar ... ne ti trqbvat tonove lekarstva a samo malko obezbolqva6ti ako iska6 si zvemi hap4eta ili NIMEZIL lekarstvoro pomaga i e na prah4e sa6to kogato si v banqta sloji si struq topla voda na dolnata 4ast na korema ... na4ina da spre po barzo moje da ti se stori stranen no ako si sloji6 6i6e s gore6ta voda i go pritisne6 silno m-u krakata ne6tata utihvat..tove sa taka nar `babe6ki` metodi est ima i mn lekarstva koito ne vinagi sa efikasni ... ima i o6te edno re6enie koeto bi ti predlojil li4niq lekar tova e edna injekciq no az li4no sam q probvala za 10 min vs minava no se bie muskulno i ako ne durji6 na bolka po-dobre probvai s `doma6nite ` na4ini i za 1 den vs se opravq... kato ti mine pi6i,dano da sam polezna :roll:
И циститът ще й мине с твоите съвети?! #-o
Баща ми е лекар и ще си позволя да цитирам лекарството, което ми изписа при цистит и което ме излекува- Нолицин!

09-07-2007, 09:44
леле ужасно е да имаш цистит!аз миналата година го имах 2 пъти и щях да умра!ходих при личната ми лекарка и ме тя ме пращаше няколко пъти за стерилна урина.помня че ми изписа ч антибиотик ,от който ми мина май беше АМОКСИКЛАВ.за предотвратяване ми каза да се мия по 2 пъти на ден там долу :D и 2 пъти в седмицата да си правя промивка със смрадлика(в леген4е).от тогава да чукна на дърво не сам имала проблеми ::: .дано и да нямам.успех :smt006

SINDEL
09-08-2007, 20:57
Циститът трябва да се лекува, ина4е може да стане хрони4ен и тогава си е е*ало майката, ако мога да се изразя така. Отиваш на лекра, изписват ти антибиотик и горе-долу за седмица минава.