PDA

View Full Version : Въпрос



котенце92
09-04-2007, 21:14
Здравейте, на 14 съм и и имам едно питане:С моя приятел,който обичам да му правя свирки и тои да ме лиже. Веднъж обаче като му правих свирка тои ми бръкна с пръст в дупето и ми хареса много,после аз на него и тои свурши по-бързо и аз даже глътнах спермата. Тогава пробвахме да ми го вкара в дупето и много ме болеше ама успях и сега го правим в дупето,като той всеки пут свуршва в него.Понякога ме боли,но аз не му казвам,защото му харесва.Има ли проблем това,че свършва в дупето ми и може ли да хвана болест.А аз като го казах на една моя приятелка,тя каза,че не сам девствена.Това вярно ли е?

Fyrforanche
09-04-2007, 21:36
девствена си споко...ма това че ти му бъркаш е много гадно бе... [-X

09-04-2007, 21:38
не излиза ли лайно на главичката му беее??
аз винаги сум се притеснявала от това....

Anf3tamin4o
09-04-2007, 21:39
Абе да сте чували за клизма :)

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 22:02
Здравейте, на 14 съм и и имам едно питане:С моя приятел,който обичам да му правя свирки и тои да ме лиже. Веднъж обаче като му правих свирка тои ми бръкна с пръст в дупето и ми хареса много,после аз на него и тои свурши по-бързо и аз даже глътнах спермата. Тогава пробвахме да ми го вкара в дупето и много ме болеше ама успях и сега го правим в дупето,като той всеки пут свуршва в него.Понякога ме боли,но аз не му казвам,защото му харесва.Има ли проблем това,че свършва в дупето ми и може ли да хвана болест.А аз като го казах на една моя приятелка,тя каза,че не сам девствена.Това вярно ли е?

Ако той е болен от венерическа болест и го правите без презерватив - може и да си се заразила.

Щом те боли - не се свени и му кажи. Нека спре. Намажете хубаво с лубрикант и нека действа по-бавно и нежно. Гали клитора си с намазан с лубрикант пръст, докато той нежно ти го вкарва отзад. Ако заболи - казваш ”Спри!”.

П.П. Според мен си малка за такива работи.

hforce
09-05-2007, 08:58
ZADULJITELNO mu kazva6 kato te boli, ZADULJITELNO polzvate lubrkikant i ZADULJITELNO toi podgotvq terena predi tva i procedira bavno i nejno

† “~ALpHa d0g~” †
09-05-2007, 11:31
ZADULJITELNO mu kazva6 kato te boli, ZADULJITELNO polzvate lubrkikant i ZADULJITELNO toi podgotvq terena predi tva i procedira bavno i nejno
Абс0лютн0 си прав....А и наистина си малка за тея неща, щ0м питаш дали 0т анален си девствена...

09-05-2007, 13:52
офф малка курво,ползвайте поне презарватив,защото както той може да ти лепне инфекция,така и ти може на него.И все още си девствена,не си когато ти го вкарат в обозначеното за това място :smt011 .Макар че си девствена,не си съвсем "невинна" и "неопетнена" :lol: :smt005

^Sam90^
09-05-2007, 14:08
Девствена си. Може да се хване болест. Нормално е да свършва по-бързо - мъжката джи-точка е в ануса.
ОК?

Schnitzer
09-05-2007, 15:50
Аз пък що съм чувал че ако едно момиче е правило какъвто и да е секс с момче вече не е девствена? :roll:

monityY
09-05-2007, 16:36
:smt005 :smt005 :smt005 мисленето ти е като на 10 годи6на ма карай... бърка6 му и ти в дупето а?земи напрао един вибратор и го еби.. мн сте извратени ве,а яде6 ли му лайната,а той твойте?да може6 да хване6 полест,ако те ебе без презерватив,и ако не го е вкарвал в путката ти,ако знае6 кфо е тфа,зна4и си дествена(отново ако знае6 кво е тва) и о6те не6то ти си една малка КУРВА,преди да по4не6 да се ебе6 се запознай с проблемите които настъпват при запо4ването на полов живот...

09-05-2007, 19:06
:smt005 :smt005 :smt005 мисленето ти е като на 10 годи6на ма карай... бърка6 му и ти в дупето а?земи напрао един вибратор и го еби.. мн сте извратени ве,а яде6 ли му лайната,а той твойте?да може6 да хване6 полест,ако те ебе без презерватив,и ако не го е вкарвал в п****та ти,ако знае6 кфо е тфа,зна4и си дествена(отново ако знае6 кво е тва) и о6те не6то ти си една малка КУРВА,преди да по4не6 да се ебе6 се запознай с проблемите които настъпват при запо4ването на полов живот...

чесно да ти кажа, и ти не ми се стуваш мн умна и мисленето ти е като на 10 годишна...... :-s

han
09-05-2007, 19:11
oshte edna izvratena kurvichka

09-05-2007, 19:21
за извратена ... не знам , но определено мога да кажа доста БЕЗРАСЪДНА! Абе момиче... ти че си девствена - девствена си, ама случайно да знаеш, че можеш да забременееш? Ако не си на противозачатъчни и не ползвате презервтив е доста тъпо да го оставиш да свърши в теб... дори и в дупето да е.. тя спермата нали излиза после да няя да отиде в стомаха ти я! ОМГ ... кво ли ти обеснявам... ако не са минали 3 дни от акта по-добре пий Ескапел или Постинор Дуо. И другия път умната, щото твойта глава ще тегли!!! :smt014

hasaiko
09-05-2007, 19:23
oshte edna izvratena kurvichka

:-({|=

B1ZzY
09-05-2007, 19:39
Няма си детствена ако ти го ... в ..... \:D/ \:D/ \:D/ :smt005 :smt005 :smt005