PDA

View Full Version : Как да се докажа?



craz lady
09-04-2007, 21:19
Hi na vsi4ki! Karam napravo - obicham edno momche. Mnogo go obicham,hodihme dosta vreme obache poneje sum glupachka i napravih ujasna greshka izlugah go 2 puti za bezobidni neshta no go izlugah i toi se zasegna...i to s pravo. Ne trqbvashe da go luja prosto ne znam dali nqkoga ste imali situaciq v koqto pravite neshto bez da znaete zashto... Ta sega sum se reshila che shte mu dokaja che moga da se promenq,che nikoga veche nqma da go izluja i shte mu pokaja kakvo chuvstvam kum nego! No ne znam dali znam tochno kak da stane tova.. Mislq si za neshta to sorta na da sum poveche vreme do nego,da se durja hubavo s nego,da se grija za nego i t.n.... No ne sum sigurna che tova naistina shte pomogne i ako pomogne - dali 6te e dostatu4no? Vie kakvo 6te me posuvetvate,kak da se dokaja pred nego?

PP Ne pusnah temata za da me obvinqvate i t.n. az sama se osudih dostatu4no i si osuznah vinata no 4ak sled kato go izgubih...

Anf3tamin4o
09-04-2007, 21:24
А Той дали изпитва още чуства към тебе :?:

craz lady
09-04-2007, 21:27
Izpitva zna4i rabotata e tam abe ne mi s erakzva cqlata istoriq zashtoto e mnogo dulgo az go izlugah 1 put po nqkva nevolq e taka.. za malko neshto i sled tova toi beshe na ruba da mi prosti no ne znam kakvo mi stana 0_o Ei taka se panikiosah v purviq moment i izlugah puk i to posle se oakza neshto drugo... Izpitva chuvstva,no az iskam da mu dokaja svoite... Dori da ne se saberem otnovo iskam prosto da vidi,che az MOGA da se promenq i che naistina go obicham i sum go obichala prez vremeto,v koeto sme bili zaedno.

Anf3tamin4o
09-04-2007, 21:31
Добре но не мисля че заради две лъжи не трябва да се къса връзка той ако те е обичал е щтял да ти прости.Защто не му кажеш че щте се промениш ако иска той да бъде заедно с тебе

ZaHaRcHe
09-04-2007, 21:37
ako naistena te obi4a 6te ti prosti i ako ti dyri6 na nego 6te se promeni6 i 67te pravi6 vs vyzmojno da mu go pokaje6

craz lady
09-04-2007, 21:50
Emi ne znam qvno se e zasegnal dosta... Da,durja na nego mnogo! I iskam da se promenq-tova ok sama shte se spravq sigurna sum,no misulta mi beshe ako moje nqkoi da me oputi kak tochno da deistvam s dokazvaneto.. V smisul promqnata ot moq strana shte e 1 vid dokazvane,zashtoto do sega za nikoi ne sum go pravila...Puk tova momche naistina go obicham mnogo i shte napravq taka,che da go razbere kakto si trqbva. Ta kakvo drugo bihte predloji? Kakuv drug podhod da izpolzvam ?

morenita
09-04-2007, 21:51
Men ako pitash trqbva malko da go ostavish da pojivee bez teb. Zvanni mu sled 2-3 sedmici da se vidite i mu kaji kolko mnogo ti e lipsval prez cqloto vreme i kak ne si spirala da si mislish kakvo bi bilo ako ne beshe sgreshila ( no ne se opitvai da sabudish v nego chuvstva na sujalenie, shtoto tva nqma da ti pomogne). Ako toi ima nqkakvi chuvstva kum teb shte se suberete pak. Uspeh

cherinka
09-04-2007, 22:03
Лъжата трудно се прощава.
Дори, както казваш, че са били безобидни, явно за теб са безобидни, но не и за него.
Нали знаеш, че за теб даден проблем на един човек може да ти се струва простичък, но за него - не.
Излъгала си го и точка. Има ли смисъл да си тровиш живота и да се опитваш да го впчеатлиш по някакъв начин ОТНОВО.

Има и друга теза - нищо не пречи да пробваш.

Въпросът ти е как точно да му докажеш.. че го обичаш.. !?
Пробвай с обещание, че няма да се повтори това, което си направила вече цели два пъти.
Все пак те е зарязал не защото не си повече време до него, не защото не си се грижела повече за него и не защото не си се държала хубаво с него, а защото си го излъгала.
Едно ИСКРЕНО Обещание прави чудеса.
Дано да го направиш както трябва и дано той ти повярва.
Успех.

craz lady
09-04-2007, 22:15
Az ne mu obeshtah - zakleh mu se! Neska govorihme dosta na tazi tema i mu obqsnih,che she mu dokaja che naistina go obicham i ne da se saberem e glavnata mi cel...prosto iskam da razbere che ne sum go lugala 4e go obi4am za6toto nai-veroqtno tova si misli... Govorih mu dosta i to po takuv po-razlichen nachin obesnqvah mu spokoino-drug put vse se karame,neska mu govorih malko po-taka i po edno vreme se secna v smisul vidq che govorq po razlichen nachin ne kakto predi...Sega utre shte doide i shte me popita kakvo sum reshila da pravq i az kato ne znam vse oshte i az kakvo tochno shte pravq kakvo da mu obesnq? Kazah mu da ne me pita nishto,che kato resha neshto shte go napravq toi prosto da si stoi miren i da ne pravi i pita nishto no toi mi vika 'duljish mi go da mi kajesh za da vidq posle ako ne go napravish che ne si go napravila.." Toi izobshto ne vqrva che moga da mu dokaja... Tochno tva me e ambiciralo i sum si go postavila kato nqkva cel da q dostigna! Da dokaja,che ne e prav i che moga!

koalka
09-05-2007, 08:14
Ако държи на теб и най-малкото те смята за приятелка, може и да ти прости.Грешка е било, че си го лъгала, но сега се съсредоточи върху това как да върнеш доверието му.Показвай му, че на теб може да се разчита, бъди му приятелка и да се надяваме, че ще ти прости.

seksi_kote_f
09-05-2007, 08:17
Според мен няма смисъл да се доказваш,това което си мислиш да направиш само ще ми досаждаш според мен.Тои трябва да те приема такава каквато си.А не да играеш роли за да му угодиш :smt017 недеи бъди себе си прави това което на теб ти харесва,а не това което на хората :-# успех мила

StayClose
09-05-2007, 08:40
На лъжата краката са къси :---) - да ти е за урок.

_Ana_Carenina_
09-05-2007, 17:53
ами да ти кажа разбирам те-и аз го направих и разбрах,че е мн тъпо и е нямало смисъл ии незнам..трудно ще се докажеш след лъжа...но зависи до човека..при мене още незнаят :)

craz lady
09-05-2007, 18:05
Nz hora :cry: Mnogo iskam da si go vurna... Gotova sum da turpq lo6o durjanie,natqkvaniq ot negova strana - VSI4KO samo i samo za da mu dokaja che go obicham poveche ot vsichko na toq svqt!!! Blagodarq na tezi,koito se otzovaha i shte sum oshte po-blagodarna ako polucha oshte nqkakvi saveti :smt010

Raderfort
09-06-2007, 08:52
osuznah vinata no 4ak sled kato go izgubih...


zashto vinagi ne se ocenqva 4oveka kato go imate, a se se67a7e ve4e kato ne e do vas.
emi pogovorete i gledai da ne go izl1je6 otnovo. uspeh

Raderfort
09-06-2007, 08:54
ами да ти кажа разбирам те-и аз го направих и разбрах,че е мн тъпо и е нямало смисъл ии незнам..трудно ще се докажеш след лъжа...но зависи до човека..при мене още незнаят :)

zamislq6 li se kato razbere drugiq kakvo 67e stane?
ako e tova koeto si mislq pove4e nqma da te pogledne i 67e ti pokaje [-X