PDA

View Full Version : Просто го...ОБИЧАМ !!!



TaJni4k@a!
09-04-2007, 22:04
Zdraveite.Imam problem.Az ne sam po4itatelka na serioznite vrazki,no predi mesec re6ih da si namerq mom4e,s koeto da sam po dalgo vreme.Tragnah s edno mom4e,s koeto se poznavah ot dosta dobre.Po vsi4ko si li4e6e,4e me obi4a.Kazah si "Ei tova 6te mi e parvata dalga vrazka". Problema e,4e az imam mn priqteli (mom4eta) i ob6tuvam sas vsi4ki,a toi e mn revniv.Hodehme ve4e 10 dni,kogato edna ve4er v diskotekata dokato govoreh s edin fr,gadjeto mi kaza "Stiga tolkova,pisna mi,vsi4ko be6e do tuk." I taka vsi4ko svar6i bez obqsneniq.Ve4e ot nqkolko dni ne si govorim izob6to.Samo me izbqgva.Prosto iskam da si go varna obratno,no nz kak.Obe6tavam,4e ako pak sme zaedno nqma da razgovarqm s nikoi (ako trqbva)! Mn go obi4am.Kajete mi dali trqbva da go nakaram da revnuva,ili pak da se pravq na mn tajni4ka! Prosto iskam savet! I kam mom4etata: "Ako bqhte na negovo mqsto pri kakva postapka na momi4eto bihte se varnali pri neq? Mersi predvaritelno!!!

LoveHim
09-04-2007, 22:15
Zdraveite.Imam problem.Az ne sam po4itatelka na serioznite vrazki,no predi mesec re6ih da si namerq mom4e,s koeto da sam po dalgo vreme.Tragnah s edno mom4e,s koeto se poznavah ot dosta dobre.Po vsi4ko si li4e6e,4e me obi4a.Kazah si "Ei tova 6te mi e parvata dalga vrazka". Problema e,4e az imam mn priqteli (mom4eta) i ob6tuvam sas vsi4ki,a toi e mn revniv.Hodehme ve4e 10 dni,kogato edna ve4er v diskotekata dokato govoreh s edin fr,gadjeto mi kaza "Stiga tolkova,pisna mi,vsi4ko be6e do tuk." I taka vsi4ko svar6i bez obqsneniq.Ve4e ot nqkolko dni ne si govorim izob6to.Samo me izbqgva.Prosto iskam da si go varna obratno,no nz kak.Obe6tavam,4e ako pak sme zaedno nqma da razgovarqm s nikoi (ako trqbva)! Mn go obi4am.Kajete mi dali trqbva da go nakaram da revnuva,ili pak da se pravq na mn tajni4ka! Prosto iskam savet! I kam mom4etata: "Ako bqhte na negovo mqsto pri kakva postapka na momi4eto bihte se varnali pri neq? Mersi predvaritelno!!!
Ами мила според мен не трябва да режеш приятелите си заради него. След като ти няма доверие, значи не те обича толкова, колкото ти мислиш.

ZaHaRcHe
09-04-2007, 22:16
tova 4e revnuva ozna4ave 4e ima 4uvstva kym teb no ne biva kata da reagira
otidi pri nego pogovorete si kaji mu 4e te sa ti samo fr i 4e obi4a6 samo nego i 4e ve4e nqma da razgovarq6 s tqh ako toi ne iska

LoveHim
09-04-2007, 22:19
tova 4e revnuva ozna4ave 4e ima 4uvstva kym teb no ne biva kata da reagira
otidi pri nego pogovorete si kaji mu 4e te sa ti samo fr i 4e obi4a6 samo nego i 4e ve4e nqma da razgovarq6 s tqh ako toi ne iska
Ами той може да има чуства, ама една връзка се крепи и на доверие след като го няма сори за него. А пък какъв е смисъла да си зарязва приятелите заради едно момче, което има по-малко доверие в нея, отколкото приятелите й.

FuckLove
09-04-2007, 22:31
Ми кажи това дето си написала тука и му кажи да не ревнува толкова, а пък ти от твоя страна избягвай да излизаш 4есто с други мом4ета :-k

DivoTo_KoTe
09-04-2007, 22:34
tova 4e revnuva ozna4ave 4e ima 4uvstva kym teb no ne biva kata da reagira
otidi pri nego pogovorete si kaji mu 4e te sa ti samo fr i 4e obi4a6 samo nego i 4e ve4e nqma da razgovarq6 s tqh ako toi ne iska
Ами той може да има чуства, ама една връзка се крепи и на доверие след като го няма сори за него. А пък какъв е смисъла да си зарязва приятелите заради едно момче, което има по-малко доверие в нея, отколкото приятелите й.


=D> =D> =D>

MiMcHeToOo
09-04-2007, 22:36
tova 4e revnuva ozna4ave 4e ima 4uvstva kym teb no ne biva kata da reagira
otidi pri nego pogovorete si kaji mu 4e te sa ti samo fr i 4e obi4a6 samo nego i 4e ve4e nqma da razgovarq6 s tqh ako toi ne iska
Ами той може да има чуства, ама една връзка се крепи и на доверие след като го няма сори за него. А пък какъв е смисъла да си зарязва приятелите заради едно момче, което има по-малко доверие в нея, отколкото приятелите й.

напълно съм съгласна! :wink:

LoveHim
09-04-2007, 22:59
Мерси, че сте съгласни.

monityY
09-05-2007, 06:55
kaji mu 4e ako se vurne pri teb nqma da mu dvaa6 pove4e povodi za revnost,da vidim kfo 6te kaje :roll:

koalka
09-05-2007, 07:05
Поводи за ревност ще има, защото има доста приятели момчета, това е.На него не му харесва това положение и е намерил решение на проблема.И на мен не би ми било приятно да гледам как приятелката ми излиза с други момчета, не е въпроса до доверието.Все пак разбирам, че са ти само приятели, но малко можеше да се съобразиш и с него.

seksi_kote_f
09-05-2007, 07:05
явно ти няма доверио,ако още от началото не си нямате доверие един на друг няма и да си имате понататък,доверието се гради трудно,но лесно се губи,явно си му загубила доверието още в началото :smt012

bai_brother
09-05-2007, 08:26
Тегли му една на тоя бе.
Мъж/момче който се държи с жената/момичето до себеси като със своя собственост се нарича по един единствен начин : БОКЛУК.

09-05-2007, 09:12
are be verno li se nari4a bokluk ok otidi s tvoita na disko(bez da otbelqzvam fakta kolko malki 6ansove ima6 izob6to da se zabie6 s nqkva) i q vij kak si govori s drugite mom4eta da vidim dali 6te go prieme6 spokoino ako mom4e go napravi momi4eto 6te otide i pred cqlata diskotekata 6te mu zabie 6amar oba4e ako momi4eto go napravi vsi4ko e spokoino!Revnostta e estestven faktor kogatoi nqkoi obi4a toi vsu6toto vreme i revnuva lubov bez revnost nqma qsno na koi 6te mu e qko momi4eto mu da zagovarq vseki sre6tnat ediniq put e priqtel ama drugiqt put moje da e nqkoi drug i spored men mom4eto s pravo nqma doverie v neq ako otide sama na disko predstavi si kakvo moje da stane!

09-05-2007, 09:16
puk i doverie ne se polu4ava doverieto se dokazva za da ti vqrva nqkoi i da ti ima dovrie trqbva da mu dokaje6 4e nqma da go predade6 i az ne bix se doveril na 4ovek koito ne se e dokazal ako vsi4ki vqrvaxme na doverieto samo na prikazki dosega svetovniqt biznes da e faliral!

GaBsI
09-05-2007, 09:18
Ми кажи това дето си написала тука и му кажи да не ревнува толкова, а пък ти от твоя страна избягвай да излизаш 4есто с други мом4ета :-k

=D> :wink:

kazablanka15
09-05-2007, 13:37
puk i doverie ne se polu4ava doverieto se dokazva za da ti vqrva nqkoi i da ti ima dovrie trqbva da mu dokaje6 4e nqma da go predade6 i az ne bix se doveril na 4ovek koito ne se e dokazal ako vsi4ki vqrvaxme na doverieto samo na prikazki dosega svetovniqt biznes da e faliral!

Така е!!! =D> =D> =D>

GossipGirl89
09-05-2007, 15:08
И двамата сте прави за себе си. Ти си права,защото те са ти приятели просто какво лошо има да разговаряш с тах. Той е прав, защото не приема така нещата и ревнува. Обади му се и кажи,че искаш да се видите да поговорите. Кажи му,че това са ти само приятели, но го увери направо,че е така и му кажи,че ще се съобразяваш повече с него и ще се опиташ да не го дразниш.

Veno0m
09-05-2007, 16:50
Прави това което ти е на сърце!Не го карай да ревнува,просто му покажи по най-очевидния начин,че много го обичаш и искаш да си го върнеш...мисля,че така ще бъде най-добре!Покажи му какво чувстваш,кажи му го...Успех ;-)

alkobalko
09-05-2007, 16:54
Обясни му,че те са ти само приятели. За да е стабилна една връзка трябва да си имате доверие. Едно е да има ревност в нормите, съвсем друго нещо е да те ограниава и да се отказваш от приятелите си заради него.

FiRe_LaDy
09-05-2007, 16:58
Отиди и поговори с него.Искай му обяснение за постъпката!И го помоли да ти даде втори шанс и му покажи,че не е сгрешил(ако ти даде ест ...)