PDA

View Full Version : Защто така се получи??



ZaHaRcHe
09-04-2007, 22:37
Здравийте.. така имам един проблем и тои е следния...Имам уж една приятелка..До преди месец бяхме адски мн близки помагала съм и във всичко..В училище всеки я отбягваше и аз един ден реших да отида при нея и така станахме мн близки и ходихме навсякъде заедно.. но преди месец тя се отдръпна на мен ми правха операция и 2 сед никаде на бях излизала после почнах работа.. и тя ме заеба а преди това твърдеше че съм и най-добрата приятелка а сега..нищо ж неделя имах рожден ден тя даже и не ми чистити.. Почувствах се адски зле...Незнам какво да правя ..Говоеих с нея защото ме отбягжа а тя отрече че е така .. не ми се спореше с нея и я осравих..а не искамда е така искам шак да сме си близки

no-man-no-cry
09-04-2007, 22:44
...Не я търси повече!Тя ако държи на приятелството ви,сама ше дойде при теб...

REMIX
09-04-2007, 22:48
NQMA NI6TU VIZ MOZE I TQ DA IMA NQKAKVI PROBLEMI A MOZE PROSTO DA E PROSTA PUTKA GOVORI PAK S NEQ AMA MINETE PRAVO NA VAPROSA KSTO NE ISKA DA TI E PRIQTELKA NAMERI SI DR. AZ SE BAZIKAM S MOITE FIENDOVE I TE S MEN PO NQKOI PAT SE POBIVAME I NA DR. DEN PAKCK SA6TOTU PACK UZ FRIENDOVE VIE MOMI4ETATA STE TEZACK SLU4AI V TAQ POSOCKA
PP:AZ SAM MOM4E :D =; =;

LoveHim
09-05-2007, 00:28
Ами зарежи я, ако ти е приятелка ще дойде сама. Не я търси, не я закачай и следващия път си подбирай приятелите. И един съвет от мен не се доверявай на приятелки момичета, по добре си търси приятели момче. Лично аз имам само 1 приятелка момичета и окло 5-6 момчета приятели и ми е много по-добре да споделям с тях...

Cold_as_Fire
09-05-2007, 07:35
не прави нищо. най-добре да си бъдете приятелки и се прави, че нищо не е станало, но леко се отдалечи от нея. казвам леко - не да спреш да й звъниш, а просто да го правиш по-рядко, да излизаш с повече с други хора, ако тя ти каже да й званнеш да не го направиш и да кажеш, че си забравила. ще видиш, че след време нещатата ще се обърнат и тя ще започне да се чуди защо не сте така близки и всичко ще се оправи. :smt016