PDA

View Full Version : Когато не можете да сте заедно..



09-05-2007, 07:19
Когато не можете да сте заедно..въпреки, че се обичате..заради майка й..Всичко изглежда толкова безмислено...Толкова много се обичаме, а майка й да й прави проблеми за излизане и да не й дава..да излиза с мен и който друг да е било..Боже как може да ми се случи това.. :(

koalka
09-05-2007, 07:25
Не знам на колко е твоята приятелка, но определено трябва да прояви малко характер, което до сега явно, че не е направила.Майка й явно е голяма егоистка и мисли само за себе си, иска дъщеря й винаги да е до нея, а за да не стане това трябва да проявиш характера си, както казах.
Няма право да й казва с кой и кога да излиза, до някаква степен.По този начин я ограничава и не е зле да поговориш с нея за това.

09-05-2007, 07:32
Говорил съм с нея, приятелите ни (понеже и на двамата приятелите са общи) ще говорят с нея да се вразуми малко. Можем да сме заедно, и двамата го искаме..от един клас сме..как ще се гледаме и държим с такива чувства един към друг? И тя иска, и аз искам да сме заедно..беше най прекрасната връзка която съм имал..обичаме се много и искаме да сме заедно, но майка й прави постоянно проблеми за излизане и ако я пусне я пуска за час-два..не ме бърка дори и за час-два да е, но просто не става така да се крие постоянно..Говорих с техните оня ден, много разбрани хора са и мисля, че успях да ги убедя. Остава само да се надявам..надеждата умира последна, нали така :?

koalka
09-05-2007, 07:35
Да, така е.Но важното е да не се отказвате, тя може да си го извоюва това да я пускат за повече, да прояви малко смелост и да говори с тях сериозно.Това, което правят е ужасно-ограничават я.Пък и няма да е такъв проблем, дори и, ако не я пускат, защото сте от един клас.Така ще може да се виждате пак.Не се отказвайте от любовта си.

09-05-2007, 07:39
Аз не съм се отказал, тя се вслуша в на майка си съветите и това ме подразни. Попитах я "Когато се оправите с вашите, искаш ли да бъдем заедно" и тя ми отговори "Да" и се усмихна по онзи невинен начин..пак я попитах и тя каза пак "Да".Но каза, че дотогава не можем да бъдем повече от приятели и ще мине време докато се оправят нещата с техните и чак тогава ще се разбере дали можем да бъдем заедно..Няма значение, нека не се виждаме, но нека знам, че сме заедно..не мога без нея, света ми се струва празен :(

monityY
09-05-2007, 10:36
ми да избяга от тях,незнам па никъде да не излиза?поне до магазина ако ходи се виждайте за 20 мин,половин 4ас и майка и няма да разбере,или като по4не даскало ходи при нея и така,винаги има на4ин,стига да имате желание да го изпълните

rihannka
09-05-2007, 10:57
i moqta maika otnachalo mi praishi takiva problemi,zashtoto pr e malko po golqm i ne mi davashe na izlizam nikade...i az bqgah ot u4ilishte..prez noshta bqgah za da se vidq s nego..i tq nakraq nqmashe izbor i sega sichko si e ok..poznavam se i taka..kofti e kogato roditeli prechat na nqko vrazka...no nz kakvo da te posavetvam ako q obichash bori se za neq!!!

MiMcHeToOo
09-05-2007, 11:06
Да, така е.Но важното е да не се отказвате, тя може да си го извоюва това да я пускат за повече, да прояви малко смелост и да говори с тях сериозно.Това, което правят е ужасно-ограничават я.Пък и няма да е такъв проблем, дори и, ако не я пускат, защото сте от един клас.Така ще може да се виждате пак.Не се отказвайте от любовта си.

подкрепям :!:

GaBsI
09-05-2007, 11:07
Може би майка и се притеснява за нея и затова не и дава да излиза, но чак пък изобщо.. струва ми се малко прекалено. Все пак скоро почва даскало, а щом сте в един клас :arrow: всеки ден може да се виждате, да бъдете заедно. Щом човек иска нещо, намира начин да го постигне. Ти каза, че и тя иска да е с теб, значи ще направи всичко възможно да се виждате. Така че спокс :) Всичко ще се оправи. Късмет :wink:

Like the wind`
09-05-2007, 11:17
Оф няма такъв вариант да не можете да сте заедно.Всичко са просто оправдания.Когато обичаш някой(а предполагам,че майка й я обича),би трябвало да искаш той да е щастлив.А ако тя е щастлива с теб,никой не може да я спре.
Където има желание - има начин. :wink:

09-05-2007, 15:07
Всичко свърши..толкова любов си отиде..Ще се наложи да търпя като започне учебната година..кой знае, може пък тогава да се съберем :roll: Не знам, някак си не ми се струва това да е реалния край, но май ще се наложи да го приема и да продължа напред..колкото и да не ми се иска..