PDA

View Full Version : Моят сън-мечта и реалност



love_only_one_boy
09-05-2007, 07:44
Пффф пак не мога да заспя, гледам тавана и затварям очи,сещам се за първите дни от ваканцията...
Нищо интересно-книги,компютър,игра пред блока.Радвах се на безгрижния си живот и какво се случи-появи се ТИ! Ти беше като принц от приказките-мил,забавен,чаровен, добър слушател. Отговаряше на всички мои въпроси, помагаше ми за всичко. Мислех, че си просто приятел. Един ден,когато излизахме ти се усмихна и разбрах-влюбена съм!! Дни и нощи мислех за теб, сънувах те. С нетърпение очаквах да влезеш в Skype,съзерцавах часовникът в очакване на часът (когато трябваше да се видим). В един от дъждовните дни аз измръзвах,а ти ми даде горнището си. Беше много мил жест. Все повече и повече си мсилех,че ти си момчето за мен. Тогава ти ми каза,че ме обичаш и...
Хайде ставай! Ще закъснееш... Не знам за жалост или за щастие този принц наистина съществува. И аз го познавам и сме приятели,да харесвам го,но той си има своя принцеса,която много обича...А това беше моят сън-донякъде реалност, донякъде мечта.
:smt049 :smt049 :smt049
Е...какво мислите?!

mtg1992bg
09-05-2007, 07:54
Много ми харесва, толкова е...истинско и реално. Наистина ли ти се е случило или просто си го измисли?

love_only_one_boy
09-05-2007, 08:10
Ами не съм го сънувала, просто беше късно нямах какво да правя и така. Но тая част от текста:
Не знам за жалост или за щастие този принц наистина съществува. И аз го познавам и сме приятели,да харесвам го,но той си има своя принцеса,която много обича...А това беше моят сън-донякъде реалност, донякъде мечта.

не е измислена :wink: