PDA

View Full Version : как се запознахте с гаджето



АБВ
09-05-2007, 11:24
е?

great_mari
09-05-2007, 11:29
bra4ed mi mi vika edin moi fr mn golqm pi4 e i te haresva /kato me e vijdal samo na snimki :oops: / i az vikam dai negovi pics4eta toi mi dade edin link v sait /za zapoznanstva ama nema da reklamiram sq/ i tam ima6e samo edna negova snimka ot predi 8-9 meseca i az kat go vidqh na snimkata haha kuf e toq izrod we mn e grozen,da ama sled 3 dena si ka4il novi snimki i kat go vidqh naprao se vlubih v nego :smt005 i taka zapo4nahme da si pi6em i poleka poleka onq den trugnahme :mrgreen: :mrgreen: :smt016 :smt016 :smt005 :smt005

09-05-2007, 11:29
na kupon :D

GossipGirl89
09-05-2007, 11:32
Един общ приятел ни запозна в IRC :smt005 :mrgreen:

AFT
09-05-2007, 11:32
Има такава тема.

FiRe_LaDy
09-05-2007, 11:36
Има същата тема!
Иначе - на един РД

rihannka
09-05-2007, 11:37
mi veche kazah na predishnata tema..po interenet!

IKisseDAGirL
09-05-2007, 13:25
Миналата година бях на Helloween-а на училището ми, беше ми станало скучно и гаджето на една моя приятелка предложи да ходим на някакъв купон у негов познат.
Отидохме, имаше доста хора, той също беше там, но аз доста се бях "почерпила" (:lol:) и се забих с един от неговите приятели.. а него дори и не го помнех на другия ден, май не се и бяхме запознавали..

Минаха няколко седмици и се разбрах да излизам с една моя приятелка, оказа се, че тя се познава с компанията му и тя дойде до нас заедно с тях. Много се учудих като ги видях 8)
С този неговия приятел така и не стана нищо и той бил решил, че трябва да започне да ме сваля :lol:
Обаче човека преживял доста тежко раздялата с последната си приятелка и от година и повече бил само на принципа "е*и и бягай, не се привързвай" :lol: Та сещате се за какво ме е искал толкова...
Само че аз не му обръщах почти никакво внимание, не беше мой тип, а и бях лапнала по приятеля му.. пък и ми се струваше голям простак, дето за нищо не става 8)

Както и да е, мина доста време, дойде Нова година, бяхме се събрали в един апартамент със съвсем различна компания. Към 3 часа гледам - телефона ми звъни, пак гледам - бъдещият ми мъж :P Забра ме с колата си и отидохме в апартамента, в който се бяха събрали с неговата компания. Аз бях пила и не знаех много какво правя, той също, и стана тя, каквато стана.. :-) Всъщност забравих да спомена, че точно преди да ми се обади, на късметчето от баницата ми се падна "Неочаквано щастие" 8) :lol:

На другия ден той трябваше да си отиде до родния град, дълго време не си говорихме, само се поглеждахме от време на време в даскало (оказа се, че сме от едно и също).

Мина около месец, аз го бях отписала вече, докато един ден не се засякохме 3 пъти на 3 различни кафета... и прибирам се аз, и без изобщо да очаквам, той ми звъни.
Започнахме да си ходим редовно на гости "да гледаме филми" уж, говорихме си, лигавехме се, никога не съм очаквала нещо от него, докато един ден не ми изтърси, че "ще тръгваме" :shock: Попитах го къде смята да ходим :lol:
В крайна сметка се събрахме с уговорката да не е нищо сериозно - за седмица-две, обаче седмиците станаха 3, 4, после месец... и така до днес :D

H8_mE
09-05-2007, 14:37
Zapoznahme se na avtogara Ug sutrinta v 7:00 4asa :lol: Pone taka tvurdi priqtelkata mi (bratov4edkata mu) za6toto az ne pomnq mn dobre :oops: ::: Mn mi se e spalo sigurno :smt017 :lol:

Sweet__baby
09-05-2007, 14:45
Запознахме се във flirt4e.com. После си разменихме скайповете...и всичко потръгна... :roll: :wink: :P O:) \:D/ :smt008 8-[ :smt049 :smt057

drozila
09-05-2007, 15:02
na moreto v edna diskoteka i sa nemoga da se oturva ot nego ](*,)

Izguben_svqt
09-05-2007, 15:25
Toi e bratov4ed na nai dobrata mi pr i otidoh me na kafe i se haresah me i taa po4nah me da izlizame i taka... :-)

krem4et0
09-05-2007, 15:37
Има такава тема:http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107077