PDA

View Full Version : Червена боя за коса



Juicy_Lucy
09-05-2007, 11:27
Коя според вас е най-качествената червена боя за коса??Аз съм си взимала на "Гарниер" и съм доволна общо взето,но ако има някой ,който ползва други марки червени бои ,да пише.Искам отличително червена коса(моята по принцип е тъмно кестенява),а досега не се е получавало много много.Пак си е личало,че е червена,но най-вече на слънце..

sexityyy
09-05-2007, 11:38
Rubella

Sweet__baby
09-05-2007, 12:12
НЕ се боядисвам... :smt012 :smt019

Juicy_Lucy
09-05-2007, 12:17
^ тогава не пиши :roll:

kameliqbaby
09-05-2007, 14:36
predi 3 4 godini bqh s 4ervena kosa s Palette se boqdisvah ili s Londa mn dovolna bqh i ot dvete cveta beshe super :-D

ninsy
09-05-2007, 15:04
Една година някъде се боядисвах само с червени бои...И е такова съм убедена,че съм ги пробвала всичките възможни тонове и марки...
Щото това ми е мания, да...
Най-яркото ярко червено, което съм постигала беше веднъж с боята на Palette за кичури...червената. Не лилава, не лилаво-червена, а точно червеничката... Цялата коса с боята за кичури и стоях 10 минути повече отколкото трябваше... Стана супер як цвят...
Ама е силна боята, гори много...
И Seri също, пак не розовото, а ярко червеното- отново хипер много гори и е вредна,ама червеното пак става убийствено...
И една професионална боя, Vitality's нещо си,нещо си, пак най-яркото възможно червено от каталога...Това е общо взето... всъщност малко марки имат наистина такова червено, за каквото говориш...
Ама хипер бързо се скапва цвета...Аз затова така си преебах косата... Щото на всеки две седмици "опааа, я как сега е изсветляло, 'зеееми още и още боя" ...хах... червеното си е филм...
Ох, сега се замислих и взе да ми липсва...Вчера се боядисах черна...А не бях била черна от година и повече даже... Хах...

мале мацко ти си луда,не беше ли до скоро розова ли какво се беше направила ся черна :)
иначе и аз кат съм била червена съм се правила с палетето

VerryBerry
09-05-2007, 16:58
maika mi polzva Garnier i na Schwarckopf Palette(mai taka se pi6e?!) i e dovolna

Madness
09-06-2007, 08:43
Аз винаги съм искаба ярко розово...такова цикламено..като аватара на Глезорана (:

Madness
09-06-2007, 10:41
Ххаха...тоест,събирам стотинки за фризьор :lol:
Нее,няма да рискувам да окапе...и без тва наскоро падаше ...
:-)
Иначе и аз се куфя на някви розови,зелени,черно+синьо... е такива,ама още не съм се навила (:

Briseis
09-06-2007, 11:51
Аз се правя с Палете, ама много ми изсветля и сега даже оранжевея. Ама мене пък ме кефи :-) Иначе ако искаш ярко червено трябва първо да си обезцветиш косата, няма как...

09-06-2007, 16:23
Ами тази боя Seri навсякъде ли я има?За първи път я чувам..

И тя от този тип бои ли е - леко да изсветлява твоя си цвят на косата ,подобно на боите, които рекламират в момента -XXL colour ,забравих марката :oops: ?

Juicy_Lucy
09-06-2007, 16:25
Ами тази боя Seri навсякъде ли я има?За първи път я чувам..

И тя от този тип бои ли е - леко да изсветлява твоя си цвят на косата ,подобно на боите, които рекламират в момента -XXL colour ,забравих марката :oops: ?

:arrow: пропуснах да вляза..

Liz
09-06-2007, 18:51
Незнам аз съм се предала на червени бои, каквато и марка да е боята пада много бързо а и като си мия косата всеки ден не помага, но аз не се боядисвам ярко червено а по тъмно - като махагон и то постепенно избледнява. Иначе ползвам на Лореал, и поне щади косата.

tittie_daniels
09-24-2014, 13:06
Преди около месец и нещо се боядисах със Сери и съм много доволна от нея изобщо не ми избледня, но познати ми казаха че много гори но една приятелка се боядисва с нея от година и нищо и няма на косата ... сама си прецени ... можеш да я намериш в професионален магазин за козметика или в интернет, но ако искаш интензивно ярко червено използвай преди това супра, въпреки че бая изсушава косата ...

tori
09-24-2014, 13:24
Пък темата е на седем години.