PDA

View Full Version : Кецки



Sweet_StraWbeRrY
09-05-2007, 13:11
ei hora pls kajete v VRACA kude ima qki kecove???ama ne markovi iam si 2 4ifta iskam nqkvi do 40lv :P ae ako mojete kajete gore dolu kude ima kecove?????p.s ne sum ot vraca no tam hodq da pazaruvam drehi aaa i v montana moje ;) nqma zn kude e samo da ima qki :P

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

rusalkata_
09-05-2007, 13:13
мойте си ги взех точно от Враца от магазина на Runners-по главната улица е.за други места нз,защото не съм от Враца. :wink:

09-05-2007, 20:03
За 40 лв можеш да си земеш единствено боклуци...Истински здравите и яки кецове за скъпи...по-добре си вземи още едни маратонки отколкото "кецове" за толкова пари, няма смисъл.Ако си купуваш само качествени, а във Враца едва ли можеш да намериш такива...

spit
09-05-2007, 20:05
Предишното мнение е мое :roll: :wink:

love_only_one_boy
09-05-2007, 21:05
Ем ако във Враца има магазин на Колинс си вземи от там :wink: Имам кецове от там 46 лв и са мноу добре :wink:

09-06-2007, 21:30
За 40 лв можеш да си земеш единствено боклуци...Истински здравите и яки кецове за скъпи...по-добре си вземи още едни маратонки отколкото "кецове" за толкова пари, няма смисъл.Ако си купуваш само качествени, а във Враца едва ли можеш да намериш такива...

кецовете ми от 8 кинта не са мръднали вече две години :lol:

miminia
09-06-2007, 22:41
кецове за 8 лв? о.О тфа значи не са кецове ... днеска видях едни на Пиротска за 25 кинта :lol:

Deni4ka93
09-06-2007, 22:56
В магазина на "Булдозер", както и дои него има готини кецки.
На "Спаудинг" също не са лоши-аз си взех оттам за 40лв. миналата година и не са мръднали... :smt006

Метоман
09-06-2007, 22:58
В магазина на "Булдозер", както и дои него има готини кецки.
На "Спаудинг" също не са лоши-аз си взех оттам за 40лв. миналата година и не са мръднали... :smt006
http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/screwy.gif

spit
09-07-2007, 22:47
Ми много зависи как ги носиш.Естествено е, че ако риташ примерно с тях бързо ще се преебат...
Видях, че някой имал кецове за 8 лева - това каква марка е ако не е тайна :roll: не си забавен :P :P :P Аз нося DC shoes и общо взето много неща си купувам от faбric (магазина на DC в София), та всичко си е супер здраво каквото и да правя (с кецовете специално). По отношение на другите марки не съм много компетентна, но ако искаш все нещо има и Mat star(май така бяха).
Според мен е по-добре да си земеш нещо качествено и да го носиш дълго, отколкото някой боклук и да сменяш маратонките/кецовете през месец-два.
П.П. miminia по Пиротска като тръгнеш ще си намериш и за 8 лв :-D