PDA

View Full Version : Имам малък, но съществен проблем...



09-05-2007, 13:20
Zna4i...predi okolo 2 sedmici mi se slu4i ne6to:
Stava vapros za cikal...Doide mi za prav pat skoro i cikalat ne mi e redoven no to4no predi 2 sedmici i ne6to vidqh po pra6kite si nqkakva kafqvo 4ervena te4nost,estestveno pomislih 4e 6te mi doide za6toto ne mi be6e idvalo ot mesec i polovina no ne mi doide prosto v prodaljenie na nqkolko dena q imah tazi te4nost i posle sprq no i do sega o6te ne mi e do6lo...Kak si go obesnqvate tova za6oto az nemoga...slu4valo li vi se e??Molq vseki koito znae ne6to da si napi6e mnenieto za6toto nz kakvo da pravq ](*,)

Blagodarq na otzovalite se :-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

mia
09-05-2007, 13:23
emi zna4i moje bi ti e doshlo no prosto e bilo po malko 6tom ima6 cical ot skoro mi nz no mislq 4e nqma ni6to :-)

Naked in the wind
09-05-2007, 13:42
emi zna4i moje bi ti e doshlo no prosto e bilo po malko 6tom ima6 cical ot skoro mi nz no mislq 4e nqma ni6to :-)

Да.това кафяво-червеното нещо мисля,че е бил цикълът ти,само че е бил слабичък,колкото да не те пропусне съвсем :?

foreverr
09-05-2007, 14:48
ами мисля че е бил цикълът ти, но не съм сигорна нормално ли е да ти е слабо????????

Presley
09-05-2007, 16:12
ОТ колко време имаш цикъл?
Щом е отскоро,може да се каже че е нормално.Помня ,че и при мен когато ми беше в началото,ту идваше преэ два месеца,ту преэ две седмици...ту беше силно,ту слабо...абе това е нармално.Просто още не ти се е регулирал.И все пак не се энае.При братовчедка ми (преди няколко години) се случи нещо подобно.Тя понеже е по-притеснителна ,отиде на гинеколог.Окаэа се ,че има някаква вътрешна инфекция и пи антибиотици.Ако искаш все пак ,эа свое спокойствие отиди.

П.С:Цък (http://csoft.up.md/f.php?f=Presley)

monityY
09-05-2007, 17:50
e това кафявото е цикъл пак,ни6то 4е е кяфяв,няма проблеми 4е ти е нередовен,се пак си в на4алото,6те се улегорира с времето :wink: