PDA

View Full Version : Трябва ми текста на песента :)



lost_girl_in_love
09-05-2007, 13:49
Трябва ми текста на песента Grizzly feat. Aya-Iskam o6te

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

CrAzY_kIsSs_F
09-05-2007, 13:55
Ето:

Ти на бара си сама, идвам аз при тебе МА, тая вечер съм печен, идвай ти със мене, МА. Първо почваш със уста, сваляй сутиена, МА, качвай се отгоре, МА и се клати във ритъма. Давай, ти си мойта Мис, мой е всеки твой каприз и зa тебе, мила моя имам аз голям сюрприз.(A) Екстра си (йе), добре ги разклати (ай), вече мога аз да ти говоря и на ти. Без да спирам продължавам, обаче май не можеш ти. Следва седми рунд, но по-добре си почини. Тая вечер аз съм зъл и съм вкарал алкохола, положението вече е далече за контрол. А моя дълъг wow сега е твоят стол. Извикай някоя приятелка за караминьол. Добре де, аз и ти продължаваме сами, хЪреса ти, нали, със мене полети.
(Aya)
Искам още да бъдеш лош, искам още от тази нощ, искам още, до сутринта.
(Grizzly)
Обаче после оставаш си САМА.
(Aya)
Искам още да бъдеш лош, искам още от тази нощ, искам още, до сутринта.
(Grizzly)
Обаче после оставаш си САМА.
(Aya)
С тебе съм, но запомни, утре ти ме забрави. А бе ти страхотен си, тази нощ хареса ми. Всичко бавно си тече, сам при мене ти дойде, дай да продължаваме да се забавляваме. Да ми откажеш нямя как, искам още пак и пак. Време е да си признаеш колко силно ме желаеш. Искам чаша текила да усещам твойта сила. Май станах по игрива и страстта ми те залива. С тебе леко съм жестока, просто аз съм скъпа стока. Ставам вече по-опасна, тази нощ е най-прекрасна. С мене май ти е добре и протягаш пак ръце, няма да ме притежаваш. Sorry, сладък, сам оставаш.
Искам още да бъдеш лош, искам още от тази нощ, искам още, до сутринта.
(Grizzly)
Обаче после оставаш си САМА.
(Aya)
Искам още да бъдеш лош, искам още от тази нощ, искам още, до сутринта.
(Grizzly)
Обаче после оставаш си САМА.
Искам да те питам са, кво за теб е любовта.
(Aya)
Тя за мен не съществува, убедих се аз сама. Вие, мъжете сте вагинали, за ебане загоряли, чувства липсват, не разбра ли има само ЧУКАЙ,ПАЛИ.
(Grizzly)
Чукай, пали да, бе да, да ама не е така. Пълни сте със чувства вие да ама до сутринта. Курва си за мене ти, утре ще си с друг, нали. А за мойте думи си мисли както за за едни.
(Aya)
А, бе я ме погледни, честно ми отговори, искаш ли да си със мен, заради самата мен? Чакай, чакай, добре, айде да се видиме, да излезем на кафе.
(Grizzly)
3 устройва ли те?
(Aya)
Искам още да бъдеш лош, искам още от тази нощ, искам още, до сутринта.
(Grizzly)
Обаче после оставаш си САМА.
(Aya)
Искам още да бъдеш лош, искам още от тази нощ, искам още, до сутринта.
(Grizzly)
Обаче после оставаш си САМА.

lost_girl_in_love
09-05-2007, 14:02
мерси :)

CrAzY_kIsSs_F
09-05-2007, 14:13
мерси :)

пак заповядай :P

sh3_1s_7h3_0n3
09-06-2007, 10:00
Считам темата за приключена. :wink: