PDA

View Full Version : Клизма



6u6ituu
09-05-2007, 13:26
hei kak moga da si napravq klizma v doma6ni usloviq kato se ima napredvid 4e nqmam nit tam.. legen4e li kvo trqbva nz... kajete mi nqkakuv na4in.. pls.. bez ebavki

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

rihannka
09-05-2007, 13:43
eba li mu maikata :smt011

stealthyGirl
09-05-2007, 14:12
за к'во ти е да си прайш клизма уе :-D :-D :-D :smt043

а по темата..ми май няма начин..тряа си лиген и маркуч и някой сигурно да смуче от другата страна на маркуча докато тръгне :-D

Spincho_LIVE
09-05-2007, 14:16
Отиваш във банята развиваш душа да остане само маркуча пъхаш го отзад и пускаш бавно водата и после тичаш към кенефа да се изходиш

09-05-2007, 14:29
zavisi oba4e ako izpraven moje da ima problemi s gravitaciqta i vodata da ne moje da se ka4i dostaty4no nago.
Za po sigurno moje da legne6 po korem..Ili da padne6 na kolene i da si sloji6 glavata na zemqta i taka zadnika ti styr4i nagore sys myrku4 vytre i vodata trqq vleze dokadet trqq!

USPEH!!!!

Лилиту
09-05-2007, 15:31
за к'во ти е да си прайш клизма уе :-D :-D :-D :smt043

е не е ли ясно че девойчето е прочело темата за аналния секс и видяла че за да не се оакваш повечето от нас препоръчват клизма преди това...

VeRdiSSima
09-06-2007, 11:14
\:D/ Най добре отиди в аптеката там се продава това което ти е нужно!!!

Levane
09-06-2007, 11:17
Някой го очаква нещо даму влезне от зад фащаш маркуча в газа и надуваш :-D :-D :-D :-D

naMy4Ho_KoTe
09-06-2007, 11:33
hei kak moga da si napravq klizma v doma6ni usloviq kato se ima napredvid 4e nqmam nit tam.. legen4e li kvo trqbva nz... kajete mi nqkakuv na4in.. pls.. bez ebavki

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Отиваш в аптеката и питаш какво ти е нужно за клизма, те ще ти обяснят - не са скъпи нужните ”инструменти” (основните са торбичка (мех), тръба, лубрикант и разтвор). В комплекта ще намериш инструкции как се сглобява и почиства всичко. След това напълваш торбичката с разтвора, който си приготвила. За предпочитане е лубриканта да е на водна основа, тъй като често накрайника е гумен. По принцип най-хубаво е да намериш близък човек, който да ти помогне с клизмата.

Та, най-удобната позиция е да легнеш на лявата си страна. Докато се вкарва накрайника в ануса (много нежно и внимателно), торбичката трябва да е малко под нивото на дупето ти, за да не тръгне предварително течността. Когато вече всичко си е на мястото, силата на течението може да се регулира с височината на торбичката - колкото по-високо е, толкова по-бързо и силно тече разтвора към дебелото ти черво. Когато вече си се ”напълнила”, отиваш заедно с торбичката в тоалетната, изкарваш накрайника и веднага сядаш на кенефа и изкарваш всичко дето е в теб.

И си готова. Ако ще си правиш клизма заради анален секс, нека е поне 3 часа преди половия акт, за да може дебелото черво да се поуспокои.

sladkish_14
09-06-2007, 12:59
hei kak moga da si napravq klizma v doma6ni usloviq kato se ima napredvid 4e nqmam nit tam.. legen4e li kvo trqbva nz... kajete mi nqkakuv na4in.. pls.. bez ebavki

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Отиваш в аптеката и питаш какво ти е нужно за клизма, те ще ти обяснят - не са скъпи нужните ”инструменти” (основните са торбичка (мех), тръба, лубрикант и разтвор). В комплекта ще намериш инструкции как се сглобява и почиства всичко. След това напълваш торбичката с разтвора, който си приготвила. За предпочитане е лубриканта да е на водна основа, тъй като често накрайника е гумен. По принцип най-хубаво е да намериш близък човек, който да ти помогне с клизмата.

Та, най-удобната позиция е да легнеш на лявата си страна. Докато се вкарва накрайника в ануса (много нежно и внимателно), торбичката трябва да е малко под нивото на дупето ти, за да не тръгне предварително течността. Когато вече всичко си е на мястото, силата на течението може да се регулира с височината на торбичката - колкото по-високо е, толкова по-бързо и силно тече разтвора към дебелото ти черво. Когато вече си се ”напълнила”, отиваш заедно с торбичката в тоалетната, изкарваш накрайника и веднага сядаш на кенефа и изкарваш всичко дето е в теб.

И си готова. Ако ще си правиш клизма заради анален секс, нека е поне 3 часа преди половия акт, за да може дебелото черво да се поуспокои.

Тъй вярно :roll: \:D/

bulgarche
09-06-2007, 13:30
Пъхаш едън маркуч в задника, пълниш го със сапункена вода, надуваш и вадиш рязко маркуча. Трябва да си над персийския килим, инъче не се получава

stealthyGirl
09-06-2007, 14:40
Пъхаш едън маркуч в задника, пълниш го със сапункена вода, надуваш и вадиш рязко маркуча. Трябва да си над персийския килим, инъче не се получава :lol: :-D :D :smt043 :smt042 :smt044 :smt046 исках да кажа..даа точно така ;) Ако не си над персийския течността няма да излезе :lol:

NIkolay Dimitrov 24
09-07-2007, 13:45
hei kak moga da si napravq klizma v doma6ni usloviq kato se ima napredvid 4e nqmam nit tam.. legen4e li kvo trqbva nz... kajete mi nqkakuv na4in.. pls.. bez ebavki

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
Най лесно е с машина!

09-07-2007, 14:01
леле :smt005

peppone1
07-19-2013, 14:15
За клизма най-добра работа върши разтвор на шампоан hed & shoulders с формулата Actizinc. Достатъчно е около 5мл. в 400мл. вода. Не забравяйте, има head & shoulders с Hydrazinc, с който не става.

baby_baby
07-19-2013, 20:22
Пъхаш едън маркуч в задника, пълниш го със сапункена вода, надуваш и вадиш рязко маркуча. Трябва да си над персийския килим, инъче не се получава

хахахахаха :D