PDA

View Full Version : обичам го много но ми се ще да го сасипя



desito1231
09-05-2007, 13:53
с бившият ми се запознахме заради една моя риателка.тя беше влюбена в него но той хареса мен.две години ходихме но през месец два се карахме защото той ходеше и с други. преди два месеца скъсахме окончателно и сега той ще се жени а тая е бременна.преди седмица пак ми предложи при положение че е згоден. моляви кажете ми как да направя живота му черен и да го сасипя! :cry: :cry: :cry:

Need Of Experience
09-05-2007, 13:59
Nqma polza it da og sasipva6 spored tova opisanie koeto dade za nego sled vreme to isma 6te se sasipe ne si capai racete.

w0sh
09-05-2007, 14:13
Той се жени. По-гадно от това няма накъде.

Presley
09-05-2007, 14:18
Тъпо е да искаш да го съсипеш.Просто го эабрави и не се эанимавай с него.Човека се жени ,ще си има и дете...работата е свършена.Недей да откликваш на предложението му..
А и верно по-голямо накаэание от брака няма :-D :-D

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
09-05-2007, 14:22
Според мен няма смисъл да съсипваш едно бъдеще семейство , още повече , че другата жена е бременна..Помисли след време как би се чувствало детето израснало без баща..Разбирам те знам ,че 2 години не са малко и предполагам , че обичаш дадения човек , но просто няма смисъл остави го да си живее живота, пък и щом докато е бил с теб е ходил и с други значи не те заслужава!Сложи края на отношенията си с него и продължавай напред! Има много мъже , които биха могли да те направят щастлива ! :)

MiMcHeToOo
09-05-2007, 14:23
Тъпо е да искаш да го съсипеш.Просто го эабрави и не се эанимавай с него.Човека се жени ,ще си има и дете...работата е свършена.Недей да откликваш на предложението му..
А и верно по-голямо накаэание от брака няма :-D :-D

съгласна :!:

drfatt
09-05-2007, 14:30
с бившият ми се запознахме заради една моя риателка.тя беше влюбена в него но той хареса мен.две години ходихме но през месец два се карахме защото той ходеше и с други. преди два месеца скъсахме окончателно и сега той ще се жени а тая е бременна.преди седмица пак ми предложи при положение че е згоден. моляви кажете ми как да направя живота му черен и да го сасипя! :cry: :cry: :cry:
Остави го да се пържи сам. Безпринципният човек води безпринципен живот и е нещастен от това. Брака му ще е нещастен, децата му - съсипани от конфликтите в семейството му. Факта е, че ти няма да си част от това. Какво повече искаш? Отмъщение? То няма да ти даде нищо, само ще остави празнота в теб. По-добре помисли за себе си. :roll:

H8_mE
09-05-2007, 14:44
Spored men ne e nujno da mu pravi6 jivota 4eren i takiva gluposti!Vsi4ko se vru6ta ot samo sebe si,ne e nujno da pravi6 ne6to!Rano ili kusno 6te mu se vurne ot nqkoi drgu ili po drug na4in!Po-dobre za teb 6te e da go zagurbi6 i da zabravi6,4e nqkoga se e opitval da bude 4ast ot jivota ti!Zabravi go i go ostavi da jivee kakto nameri za dobre!

ninsy
09-05-2007, 16:11
Тъпо е да искаш да го съсипеш.Просто го эабрави и не се эанимавай с него.Човека се жени ,ще си има и дете...работата е свършена.Недей да откликваш на предложението му..
А и верно по-голямо накаэание от брака няма :-D :-D

точно :!:

monityY
09-05-2007, 16:13
tfa sig e nekfa ebavka... xax... ostavi go we,kak moje da pada6 tolkova nisko?ima6 si e dr gadjeta,a ti si produljavala da xodi6 s nego v produljenie na 2 godini? sega 6te stava ba6ta i ti produljva6 da mu se me6a6... a tfa kuf ba6ta 6e stane ot nego e otdelen vupros :::

CuRly_Doll
09-05-2007, 16:21
toi sam 6e se sasipe :wink:

Veno0m
09-05-2007, 16:39
Ето моя съвет: Бягай колкото се може по-далеч от него...незнам,но по това описание което даде си мисля,че той не те заслужава и след време сам ще си съсипе живота!Не се занимавай с него! [-(

kobrichka
09-05-2007, 16:41
Според мен той достатъчно се е прецакал.Смело напред и го забрави.

alkobalko
09-05-2007, 16:59
Не се занимавай с него, отмъщението не помага. Просто го забрави, той е направил своя избор- ще се жени и има дете. Не бъди ти тази, която ще е виновна за унищожения му брак и за това, че едно дете ще бъде без баща. Остави го, както е тръгнал, той сам ще се съсипе с постоянните си изневери, не е необходимо ти да му правиш гадно.

devil_feel_f
09-05-2007, 17:06
Защо трябва да му отмъщаваш?По-добре го остави да се ожени,да си гледа детето и не се занимавай с него.Отмъщението не води до нищо положително-така само се изпълваш със злоба и омраза и вредиш на себе си.Намери си друг,който да те направи щастлива.

Treselle_s
09-05-2007, 17:09
с бившият ми се запознахме заради една моя риателка.тя беше влюбена в него но той хареса мен.две години ходихме но през месец два се карахме защото той ходеше и с други. преди два месеца скъсахме окончателно и сега той ще се жени а тая е бременна.преди седмица пак ми предложи при положение че е згоден. моляви кажете ми как да направя живота му черен и да го сасипя! :cry: :cry: :cry:
Тъпо е да падаш толкова ниско,че да искаш да развалиш едно семейство..Все пак бъдещата му съпруга чака дете от него :!: :smt006 Остави го и запази само хубавите спомени :-)

koalka
09-05-2007, 17:31
Остави го, така себе си ще нараниш.И без това живота му няма да е много щастлив, щом постоянно се занимава с други, при положение, че ще има дете.

FiRe_LaDy
09-05-2007, 17:59
Той господ достатъчно го е наказал с този брат.А иначе недей се мъчи да правиш каквото и да било за да съсипеш семейството му.Знам,че искаш да му го върнеш,но се постави на мястото на тази,която ще му е жена и още повече,че носи неговото дете.Не осъзнаваш ли,че си минало за него и не можеш да промениш това.

_Ana_Carenina_
09-05-2007, 18:11
звучи много плоско и простовато,че искаш да го съсипеш...на твое място ще бягам далече-и ще си търся такива,каквито заслужавам

LoVe_RuSlAn
09-05-2007, 18:22
Ххахаха отмъсти му след брака ако иска6 да го убие6 психи4ески полуобит 6е е от брака др половина от тебе :-D

ZaHaRcHe
09-05-2007, 18:26
mi... ti nqma za6to da go sysipva6 nali zn 4e vsi4ko se vry6ta toi i sam moji da se sysype i da se zakopae ti samo gledai otsrani i se naslajdavai zabravi go vidq lo se e 4e ne e za teb... nameri si dr koito da te obi4a istinski kak i ti

VerryBerry
09-05-2007, 20:21
ostavi go namira,to 6te mu se varne :twisted: ,nqma smisal da se zahabqva6,zapo4ni nova vrazka i dai tam vsi4ko ot sebesi :wink:

desito1231
09-06-2007, 10:11
много ви благодаря за съветите но забравих да ви кажа че това ще му е второ дете.първото е на 9 месеца но той не го признава а то му е одрало кожата както се казва но той неще да гоо приеме и ме обеждава все още че не е негово а сега сежени заради второто дете.

desito1231
09-06-2007, 10:11
много ви благодаря за съветите но забравих да ви кажа че това ще му е второ дете.първото е на 9 месеца но той не го признава а то му е одрало кожата както се казва но той неще да гоо приеме и ме обеждава все още че не е негово а сега сежени заради второто дете.