PDA

View Full Version : Имам нещо на долната устна



Fucking_Princess
09-05-2007, 16:09
Вече няколко месеца на долната си устна имам някво нещо дето нямам идеа откъде се взе но в началото мислех че просто съм се прехапала и скоро ще се махне ... Напоследък почна да ме дразни защото стана по голямо и вече се забелязва... Не е херпес... 100% .... Мазах го с някъв мехлен на Актавис ... Две седмици го мазах и в крайна сметка нищо... Писна ми ... Моля ви кажете ми какво да го правя ... :smt010 :oops:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Fucking_Princess
09-05-2007, 16:11
Слагам снимка ако тва помага ... :oops: :smt010 [/b]
http://img527.imageshack.us/img527/2968/helpts6.jpg

.........................
09-05-2007, 16:20
samo edno moga da ti kaja mili4ka: lekarite sa za taq rayta, tai 4e otiai na lekar dokat e vrme 4e da ne stane kasno

foreverr
09-05-2007, 16:20
Незнам какво е чесно-прилича ми на гнойна пъпка, но не е защото ако беше досега щеше да се е махнала!Кажи на майка си че товате притеснява и тя или ще ти каже какво е или ще те заведе на лекар!

monityY
09-05-2007, 16:51
иди на лекар,или питай за не6то в аптеката

kotetyyy
09-05-2007, 17:24
Незнам какво е чесно-прилича ми на гнойна пъпка, но не е защото ако беше досега щеше да се е махнала!Кажи на майка си че товате притеснява и тя или ще ти каже какво е или ще те заведе на лекар!
az ne mislq 4e ne e gnoina pypka za6toto nqma vryh4e nai dobre otidi na lekar

batkodoki
09-06-2007, 20:55
Вече няколко месеца на долната си устна имам някво нещо дето нямам идеа откъде се взе но в началото мислех че просто съм се прехапала и скоро ще се махне ... Напоследък почна да ме дразни защото стана по голямо и вече се забелязва... Не е херпес... 100% .... Мазах го с някъв мехлен на Актавис ... Две седмици го мазах и в крайна сметка нищо... Писна ми ... Моля ви кажете ми какво да го правя ... :smt010 :oops:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ВЪЗРАСТ?!

орални полови контакти в последната година?

как е възможно "няколко месеца" да чакате?! и какво точно чакате???

ОПЛ-> направление и консулт с Дерматолог. без отлагане!

и никакви "кремчета, мехлемчета" и прочиие до консулта с грамотен спец!

Fucking_Princess
09-06-2007, 21:43
ВЪЗРАСТ?!

орални полови контакти в последната година?

как е възможно "няколко месеца" да чакате?! и какво точно чакате???

ОПЛ-> направление и консулт с Дерматолог. без отлагане!

и никакви "кремчета, мехлемчета" и прочиие до консулта с грамотен спец!

На 16 години съм ... Направих го за първи път юли месец ама това го имах още преди това ... Чаках защото мислех че съм се прехапала и ще мине ...