PDA

View Full Version : Подута ми е гърдата



09-05-2007, 16:46
mi to takiva raoti mai se slu4vat pri momi4etata ama az sum mom4e i lqvata mi gurda e poduta e me nabolqva kato q natisna. kakvo moje da e tova

kotetyyy
09-05-2007, 17:14
nai dobre otidina lekar za6toto se pak e blizo do surcedto!

kotetyyy
09-05-2007, 17:25
nai dobre otidina lekar za6toto se pak e blizo do surcedto!

Да и на какъв лекар го праащаш?? ...

Не уточни дали болката е вътрешна така че незнам дали има общо сърцето... И стига сте пращали хората на лекар за щяло и нещяло... Хората незнаят кфо ги боли ама вие на лекар ги пращате... Ще му измислят хиляди болести за да му вземат парите и в крайна сметка само ще му мине... :::
emi da otide pri li4nata lekarka i tq 6te mu dade napravlqniq
sys zdraveto 6ega ne biva!

foreverr
09-05-2007, 17:36
Най добре сподели с родителите си и те ще ти кажат какво да правиш-няма нищо срамно за да не споделяш!

09-05-2007, 17:57
nai dobre otidina lekar za6toto se pak e blizo do surcedto!

Да и на какъв лекар го праащаш?? ...

Не уточни дали болката е вътрешна така че незнам дали има общо сърцето... И стига сте пращали хората на лекар за щяло и нещяло... Хората незнаят кфо ги боли ама вие на лекар ги пращате... Ще му измислят хиляди болести за да му вземат парите и в крайна сметка само ще му мине... :::
emi da otide pri li4nata lekarka i tq 6te mu dade napravlqniq
sys zdraveto 6ega ne biva!

Абе дете ти четеш какво пиша?? ... Ако просто се е ударил лекарката ще му вземе парите, ще му даде да се маже с нещо колкото да е без хич и ще го прати вкъщи... Както каза PEPITO SLADKATA консултирай се първо с родителите си преди да правиш нещо... Но ако болката е само пипнеш мисля че не е нищо сериозно защото е само набито ... А вие преди да пишете глупости мислете... Тцтц ...

kotetyyy
09-05-2007, 18:09
nai dobre otidina lekar za6toto se pak e blizo do surcedto!

Да и на какъв лекар го праащаш?? ...

Не уточни дали болката е вътрешна така че незнам дали има общо сърцето... И стига сте пращали хората на лекар за щяло и нещяло... Хората незнаят кфо ги боли ама вие на лекар ги пращате... Ще му измислят хиляди болести за да му вземат парите и в крайна сметка само ще му мине... :::
emi da otide pri li4nata lekarka i tq 6te mu dade napravlqniq
sys zdraveto 6ega ne biva!

Абе дете ти четеш какво пиша?? ... Ако просто се е ударил лекарката ще му вземе парите, ще му даде да се маже с нещо колкото да е без хич и ще го прати вкъщи... Както каза PEPITO SLADKATA консултирай се първо с родителите си преди да правиш нещо... Но ако болката е само пипнеш мисля че не е нищо сериозно защото е само набито ... А вие преди да пишете глупости мислете... Тцтц ...
а бе ти не ми обясняваи дали 4ета или не 4ета! еми ако не набито а е не6то по сложно ли4ната му лекарка нема да му вземе пари ако има здравна книжка ! и аз съм съгласна с PEPITO SLADKATA! а ве ти не си лекар за да знаеш дали е сериозно или не е!

Sweet__baby
09-05-2007, 18:24
Ами не знам точно какво е, но не е лошо да идеш на лекар... Едно е да си се ударил , друго е да е някакво подкожно възпаление! Не се бави , а още тия дни отиди и кажи все пак на родителите си , за да знаят! :wink: :roll:

kotetyyy
09-05-2007, 18:37
nai dobre otidina lekar za6toto se pak e blizo do surcedto!

Да и на какъв лекар го праащаш?? ...

Не уточни дали болката е вътрешна така че незнам дали има общо сърцето... И стига сте пращали хората на лекар за щяло и нещяло... Хората незнаят кфо ги боли ама вие на лекар ги пращате... Ще му измислят хиляди болести за да му вземат парите и в крайна сметка само ще му мине... :::
emi da otide pri li4nata lekarka i tq 6te mu dade napravlqniq
sys zdraveto 6ega ne biva!

Абе дете ти четеш какво пиша?? ... Ако просто се е ударил лекарката ще му вземе парите, ще му даде да се маже с нещо колкото да е без хич и ще го прати вкъщи... Както каза PEPITO SLADKATA консултирай се първо с родителите си преди да правиш нещо... Но ако болката е само пипнеш мисля че не е нищо сериозно защото е само набито ... А вие преди да пишете глупости мислете... Тцтц ...
а бе ти не ми обясняваи дали 4ета или не 4ета! еми ако не набито а е не6то по сложно ли4ната му лекарка нема да му вземе пари ако има здравна книжка ! и аз съм съгласна с PEPITO SLADKATA! а ве ти не си лекар за да знаеш дали е сериозно или не е!

Не съм казала дали е сериозно или не... Просто той не казва каква е болката а вие на лекар го пращате... Ако го болеше сърцето нямаше да пише по форуми за проблема си... Аз сутринта си ударих ръката и сега ме боли... Да ида на лекар че може да съм си спукала вените а???? :smt005 :smt005 :smt005
Но ако болката е само пипнеш мисля че не е нищо сериозно защото е само набито
Ти нз дали се ударил или не! и на мен ми се е слу4жало да се ударя и после да ме заболи! Да но за6топ да не отиде до ли4ната лекарка да види какво му е няма да му вземе пари а и ако го препрати с напрвление съ6то няма да му вземат пари!

kotetyyy
09-05-2007, 18:54
Но ако болката е само пипнеш мисля че не е нищо сериозно защото е само набито
Ти нз дали се ударил или не! и на мен ми се е слу4жало да се ударя и после да ме заболи! Да но за6топ да не отиде до ли4ната лекарка да види какво му е няма да му вземе пари а и ако го препрати с напрвление съ6то няма да му вземат пари!

Ам аз не казвам да не ходи но просто ми е направило впечатление че за всичко пращате хората на лекар ... Нека да иде... Дано не е нещо сериозно ... :lol:
dano

BlueAvalanche
09-05-2007, 19:18
Да не те е ухапала някоя гадинка ?

09-05-2007, 21:35
ae znam li zeme da izleze nekav tumor :P

batkodoki
09-06-2007, 19:30
mi to takiva raoti mai se slu4vat pri momi4etata ama az sum mom4e i lqvata mi gurda e poduta e me nabolqva kato q natisna. kakvo moje da e tova

ВЪЗРАСТ?!!

от колко време е отока?
има ли болезнено уплътнение под "кръгчето" на гръдната жлеза?
еякулираш ли и ако да - от колко време?

не е вярно, че "такива раоти май се случват при момичетата" само :)

09-11-2007, 19:34
mi na4i na 14 sum

09-12-2007, 11:27
to e edno takova kato bu4ka... kat go natisna i me boli moje li da e tumor ili ne6to... nz :smt010