PDA

View Full Version : Страхотна връзка или страст...



Over*the*line
09-05-2007, 17:46
Здравейте, искам да ви помоля за съвет. Имам приятел, отскоро сме заедно и се разбираме добре, той е луд по мен, аз се чувствам добре в неговата компания, споделяме си всичко...но не мога да си представя как правим секс! Гадно ми е и не искам да се стига до там (ние сме отскоро заедно и не сме го правили още). Аз си имам друга връзка, но тя е само сексуална. Момчето е по-голямо от мен с 4години, възбужда ме ужасно, на него му е кеф и на мен, правим го често и на различни места. Аз не смятам да прекратим това, защото е основано единствено и само на страстта и желанието за палави моменти, а и не ми пречи на връзката с моя човек. Но все пак ако се задържим ще разкарам любовника, но.... Нямам никакво желание да го правим смоя приятел, не приемам така, трябва ли да го оставя да си търси подходящата или ще направя грешка, че ще го оставя заради секса?! И дали ще се чувствам така свободна и с другиго? И ще имам желанието за интимна връзка....?

koalka
09-05-2007, 17:51
Приятно ти е с него, харесваш го, а не искате да правите секс? :shock: Това наистина не можах да го разбера...Ти искаш и да си с двамата - с единия секса ти харесва, а с другия - може би компанията му.Обаче така не може или поне рано или късно ще се разбере и един от двамата ще се откаже.Бъди с този, който ти е най-приятно.

FiRe_LaDy
09-05-2007, 17:52
Ти само секс ли търсиш в тази връзка?Чувства няма ли?Ако имате чувства защо ще съсипеш връзката само за това,че не можеш да си представиш как правите секс!? ](*,)

Over*the*line
09-05-2007, 18:14
Вие сте прави, но в една връзка според мен сексът заема важна позиция...и какво ще е това? Аз ще съм с него само, защото ми е приятно и се чувствам себе си...

cherinka
09-05-2007, 18:24
Ти само секс ли търсиш в тази връзка?Чувства няма ли?Ако имате чувства защо ще съсипеш връзката само за това,че не можеш да си представиш как правите секс!? ](*,)
Да ти еба и чувствата.
Със свяка една тема говорите за 'любов', 'чувства', 'пеперуди в корема', ае не ви ли писна!?

Маце, авторке на темата, не мога да се сетя какво точно да те посъветвам, защото ти в момента, може да се каже, че използваш и двамата - единия те задоволява физически, другият - емоционално. Кво повече може да иска едно момиче!? :D
Щеше да е хубаво всичкото това да го получаваш само от един, защото да се раздвояваш е кофти.



Вие сте прави, но в една връзка според мен сексът заема важна позиция...и какво ще е това? Аз ще съм с него само, защото ми е приятно и се чувствам себе си...
За кой от двамата говориш?

monityY
09-05-2007, 19:24
не6то не мога да ти помогна :roll: просто доста странна история да си харесва6 приятеля ама да не иска6 да прави6 секс с него :shock: и да му изневерява6 с другия.. и абе нз

Плякам Майки
09-05-2007, 19:34
Здравейте, искам да ви помоля за съвет. Имам приятел, отскоро сме заедно и се разбираме добре, той е луд по мен, аз се чувствам добре в неговата компания, споделяме си всичко...но не мога да си представя как правим секс! Гадно ми е и не искам да се стига до там (ние сме отскоро заедно и не сме го правили още). Аз си имам друга връзка, но тя е само сексуална. Момчето е по-голямо от мен с 4години, възбужда ме ужасно, на него му е кеф и на мен, правим го често и на различни места. Аз не смятам да прекратим това, защото е основано единствено и само на страстта и желанието за палави моменти, а и не ми пречи на връзката с моя човек. Но все пак ако се задържим ще разкарам любовника, но.... Нямам никакво желание да го правим смоя приятел, не приемам така, трябва ли да го оставя да си търси подходящата или ще направя грешка, че ще го оставя заради секса?! И дали ще се чувствам така свободна и с другиго? И ще имам желанието за интимна връзка....?

Що не пробваш с цялата компания на гаджето ти? Може пък още повече да ти хареса...

LoVe_RuSlAn
09-05-2007, 19:38
Ти изоб6то знае6 ли кфо иска6?

VerryBerry
09-05-2007, 19:43
ami izbirai-seks ili 4uvstva...nie kakvo mojem da te savetvame ot teb si zavisi

Over*the*line
09-05-2007, 20:07
Не ми пърхат пеперудки, чувствам като най-близък прител, но не искам и да мисля за нещо повече : /

VerryBerry
09-05-2007, 20:16
mi togava ostani s onzi9deto pravite seks) a dr go imai kato priqtel..6tom ne ti parhat peperudki...

=)
09-05-2007, 20:25
А ти зимисля ли си се поне един път как ще реагира момчето с което излизаш като разбере че правиш секс с някакъв пръч за женене ? :---)

H8_mE
09-05-2007, 20:35
Spoko ne si predstavq6 sex i ti e gadno,za6toto ste o6te v na4aloto!No moje da razkara6 lubovnika,za da nqma koi da ti gasi ogunq,kogato iska6 ne6to ot tozi rod i moje da se nahvurli6 na noviq koi znai! :roll:

Over*the*line
09-05-2007, 22:03
Благодаря за съветите!

Lolla
09-05-2007, 22:17
Здравейте, искам да ви помоля за съвет. Имам приятел, отскоро сме заедно и се разбираме добре, той е луд по мен, аз се чувствам добре в неговата компания, споделяме си всичко...но не мога да си представя как правим секс! Гадно ми е и не искам да се стига до там (ние сме отскоро заедно и не сме го правили още). Аз си имам друга връзка, но тя е само сексуална. Момчето е по-голямо от мен с 4години, възбужда ме ужасно, на него му е кеф и на мен, правим го често и на различни места. Аз не смятам да прекратим това, защото е основано единствено и само на страстта и желанието за палави моменти, а и не ми пречи на връзката с моя човек. Но все пак ако се задържим ще разкарам любовника, но.... Нямам никакво желание да го правим смоя приятел, не приемам така, трябва ли да го оставя да си търси подходящата или ще направя грешка, че ще го оставя заради секса?! И дали ще се чувствам така свободна и с другиго? И ще имам желанието за интимна връзка....?много добре те разбирам, з а жалост :? И аз мислех да пусна такава тема, но.......В моят случай имам само едно момче. То ме обича страшно много и ми е най- близкия човек. Разбира ме и прави адски мн за мен. Той е страхотен, нООО просто не ме привлича достатъчно сексуално. Познаваме с еот мн време и сме имзли възможност да правим секс, но не го нправихме [-X Ако го оставя , той би могъл д аме възбуди достатъчно, но самият той не ме привлича достатъчно.....Гадно ми е. Най- вероятно и на него му е гагно, но не мога да направя нищо. Знам че ако си намеря някое гадже, което ме привлича и той разбере ще му стане ужасно гадно......Сори че така се разписах, но ми е тежко :smt009

Over*the*line
09-05-2007, 22:45
Ето, че ти ме разбираш!!
и на мен ми е гадно посъщия начин, както го описваш ти : /

Erica
09-06-2007, 13:15
Ами според мен по-добре с това момче си останете само приятели...,защото щом не те превлича...няма да се получат нещата...Няма смисъл да го нараняваш с напразни надежди,а пък и за самата теб ще е тягостно...такава връзка ще ти е в тежест след време.

`Death`Whore``
09-06-2007, 13:46
Връзка без страст няма. Трябваше да попиташ: "Приятелство или страст" ;)

alkobalko
09-06-2007, 13:49
За теб той май е само най-добър приятел. А една такава връзка няма бъдеще. По-добре не го залъгвай и ако се съгласи останете само приятели. Но не е честно да го мамиш така.