PDA

View Full Version : Не мога да го забравя;[а трябва да го виждам всеки ден;[



tedinkata_
09-05-2007, 18:11
ox nz ot kade da zapo4na..moqta istoria e takava..adski bqx vlubena v edno mom4e ot u4ilishteto mi s god po malak..zabelqzvax 4e i toi ne e bezrazli4en i taka sled izvestno vreme trygnaxme i bqx na 7moto nebe 4e sum s nego..noo vs izglejdashe mn lesno i xubavo za da e istina..razbrax 4e vaprosnia qko se drusa s treva bix kazala redovni4ko ::: koeto nikak ne mi dopadna :( no si kazax kakvo puk..shte probvam da vidim..no toi stana razli4en samo 3 dni sled kato trygnaxme zapo4na vse po malko vreme da ima za men samo otlagashe sreshtite ni[za da pushi treva s fr si].kogato beshe s men mislishe i govoreshe samo za sex;[tova sashto me nakara mn da se zamislq..i taka se stigna do fatalnia za mene den v koito go 4akax za sreshta v 3h stavashe i 10 i 20 nego vse go nqmashe no az si 4akax sama i glupava :( ..to4no v i 30 polu4ix sms sus sudurjanie:'milo mn sry nqma da moga da doida.' :smt009 po4uvstvax se ujasno i sulzite napiraxa v mene..trygnax si sama i posle si poplakax dosta..vleznax v skype vednaga s nadejda da go namerq tam da mi obqsni zashto e stanalo taka no vmesto nego namerix negov fr koito mi kaza 4e ne e doshal pri men zashtoto s oshte 5 mom4eta se sabrali v tqx i taka se napushili 4e toi neznael kade se namira .. :-s t.e zabravil e bil za men :smt009 tova beshe ujanso..i toi dosega ne si go prizna..posle kogato vleze v skype edinstvenoto koeto kaza e 4e sujalqval i za nishto na sveta ne iskal az da go vidq v momenta... ;[[ zashtoto qvno naistina mn se e bil (smooke) :( mn mislix i na dr den se vidiaxme..tazi negova postupka sus srehstata beshe gadna ..ne mislq 4e bix mogla da turpq oshte takiva izdunki..reshix 4e vaprosnia ne e za men i surceto mi se kusashe zashtoto niasitna mn se vlubix.. ;[ no mu kazax 4e tova e kraq ..i taka vs svurshi..ve4e 3 meseca nishto ne znam za nego no znam samo 4e idva 15ti i shte tr da go vijdam vs den i vednaga neshto v men shte trepva.. KAK DA GO PREUDOLEIA!?!? molq vi za nqkakvi savet4eta :smt010 kak da se pravq 4e ne go vijdam kato toi kaza 4e iska da si ostanem fr i da si kazvame zdrasti pone..no podqvolite ujanso e taka..az go obi4am..oshte..no nemoga da sum s takuv 4ovek.. ;/ da ne govorim 4e toi 4esto me tyrsi v skype koeot NZ KAK DA GO RAZBIRAM.. uj kato fr no kato me vidi online vse me pita kak sum..vse pak moje bi ne tr da go reja taka gadno..nz i az..RAZDVOENA SUM..spored vas pravilno li postupix >>>kakvo da pravq sega???iskam da go zabravq i da ne me boli kato vijdam okolo men no kak.. v ot4aqnie da go zabravq dori naranix edno mom4e koeto me obi4ashe..trygnax s nego za da zabravq vaprosnia no rabzrax 4e nishto ne izpitvam i go ostavix..xora mn sam oburkana.. :( ujasno e taka :smt010 :smt009

ZaHaRcHe
09-05-2007, 18:23
vij tova e ojasno 4e mom4eto koeto obi4a6 pu6i treva za6toto po toq na4in zatypqva a i e opasno.. i s pravo si go zarqzala..... 6tom predpo4ita da pu6i pred teb si prava.. nameri si drug po dobyr i po svesten 6te ti e trudno no za da go zabravi6 skysai vsqkakva vryska s nego nedei misli samo za nego

w0sh
09-05-2007, 18:25
Баце спенс е прав. Тревата е най-добрата любовница.
Пуши с него това вианги е вариант.

ZaHaRcHe
09-05-2007, 18:29
a da ve i da sa trovi kat nego a
taq treva vodi samo do zatypqvane biv6iq mi e takyv trevoman i sq e pylna razvalina a e na 17

w0sh
09-05-2007, 18:32
a da ve i da sa trovi kat nego a
taq treva vodi samo do zatypqvane biv6iq mi e takyv trevoman i sq e pylna razvalina a e na 17
Очевидно бившия ти е природно тъп.

tedinkata_
09-05-2007, 18:33
mackata e prava..moje da mi e trydno da priznaq ma tfa mom4e verno qko zatypqvashe za jalost ..i sushto e na 17 :( i ne e samo toi..imam dr takiva fr SAMI sa mi kazvali kak zatupqvat ot trevata no nemogat i ne iskat da se otkajatnot neq..e tfa e :roll:

w0sh
09-05-2007, 18:34
mackata e prava..moje da mi e trydno da priznaq ma tfa mom4e verno qko zatypqvashe za jalost ..i sushto e na 17 :(
Ми и аз пуша ама зимам стипендия и смятам да ставам психолог. Не се виждам затъпял.... Даже обратното....

tedinkata_
09-05-2007, 18:36
mackata e prava..moje da mi e trydno da priznaq ma tfa mom4e verno qko zatypqvashe za jalost ..i sushto e na 17 :(
Ми и аз пуша ама зимам стипендия и смятам да ставам психолог. Не се виждам затъпял.... Даже обратното.... :arrow: emi pi4-moje da vseki 4ovek si e razli4en.. az za teb ne kazvam..prosto spodelqm..;]

w0sh
09-05-2007, 18:41
Добре от уважение към теб ще дам сериозен отговор.

ПО думите ти разбирам следното.

Приятеля ти е стигнал дотам,че да слага пушенето преди всичко.
Много е вероятно вече да се има за готЯн и повече от другите.
Което води до извода,че той пакще си бъде същия.
Щом се нараняваш от това няма смисъл да се пробваш пак.
Най-добрия начин да го игнорираш е да си неутрална. За готяните тфа е най-гадно да са неутрални към тях. (или им се кефят или ги мразят)
Затфа сеедно ти е познат

Съжалявам ако съм се объркал в изводите, но това е моето мнение без обстойно да познвам ситуацията.

gree_girl
09-05-2007, 19:05
ami dobre si napravila spored men 6tom izbira py6eneto otkoloto da e s teb zatova se opitai da go zabravi6 !!! no kak ? mila zapo4ni da misli6 za drgo nameri si xobi koeto da zamesti milite ti za nego znam 4e e trydno za6toto go obi4a6 a i go vijda6 seki den tva e problema no ne se ot4aivai za4erkni go ot glavata si.napi6i na list vsi4ki sityacii v koito te e naranqval i kogato se seti6 za nego si gi pro4itai tva e bolezneno no 6te podeistva.i si kaji 4e toi ne te zaslyjava aide gore glavata

FiRe_LaDy
09-05-2007, 19:53
Не се занимавай с него.Момчето,което обичах се напушва и освен,че затъпява и затъва много друго нищо не става.Секи ден пуши яко .... и няма смисал.Заслужаваш някой по свестен.А като го видиш просто го поздрави.Прави се на безразлична.Пък чувствата ще преодолееш с времето.

koalka
09-06-2007, 06:38
Не си го познавала добре, след като след три дни той се е променил за теб, защото човек за три дни не се променя.И би трябвало да ти е ясно, че щом пуши толкова няма да имате нормална връзка.За него друго е по-важно, не ти.Опитай се да го забравиш, опитай се да не мислиш как ще го видиш на 15-ти, как няма да можеш да го забравиш и такива.Просто трябва да успееш.Бъдете само на "здравей" и това е.

Veno0m
09-06-2007, 08:46
Постъпката ти е правилна!Не ти трябва да се занимаваш с такъв като него...не го заслужаваш.Сигурна съм,че ти си момиче,което заслужава нещо много повече от този...смукач.Забрави мисълта за него и се опитай да намериш друг човек,който ще те обича и ти него, и ще бъдете щастливи заедно.Желая ти успех... :|

bebe_s_bazuka
09-06-2007, 21:39
bqgai na dale4 ot tozi 4ovek.i ne se trevoji 6te go zabravi6 vremeto leku 6te sre6ne6 drug i tozi 6te stane minalo za teb.a kogato go sre6ta6 po koridora mu kaji edno suho zdrasti opitai se da ne misli6 za nego odrazvai go i dori d ati govori mili4ki dumi4ki ne mu se vrazvai!!!

Sunarry
09-07-2007, 11:08
Edno 6te ti kaja - gordeq se s teb! =D> Vypreki 4uvstvata si si go zarqzala. Bqh v sy6tata situaciq blizo 3 godini i tova koeto pravih az e pylen ignor. I sega toi zavyr6i i az se nadqvam na spokoen jivot ::: Ina4e neznam dali 6te vi se polu4i nomera s priqtelstvoto... :(

gangstata
09-07-2007, 11:16
mislq,4e trqbva da gleda6 pozitivno na sityaciqta.misli za tva,4e 6te6e da strada6 pove4e ako be6e ostanala s nego kato go gleda6 postoqnno napy6en i t.n. puk za 15-ti ne se pritesnqvai...druj se bezrazli4no