PDA

View Full Version : Уместно ли е?



kotetyyy
09-05-2007, 19:30
Уместно ли е да изляза с мом4е което е било гадже на една моя фр! Тя о6те го оби4а и ме е стах да не се слу4и не6то пове4е между нас! Аз имам симпатии към момету! И мисля 4е аку се слу4и не6то може фрто ми да ме намрази! #-o

koalka
09-05-2007, 19:36
Нормално е да те намрази, защото това ще е много гадна постъпка от твоя страна.Тя все още го обича, пък и тази прищявка не мисля, че е основателна.Не казвам, че щом като го обича, не може да има други връзки, но приятелка да го направи това - ще я нарани много.Най-вероятно ще ви се развалят отношенията, не го прави.

селин_дион
09-05-2007, 19:37
Уместно е да излезеш с него едва след като се научиш поне да пишеш правилно.От начина ти на писане,разбрах че си обикновена шматка и нещо повече - не държиш на приятелите си и не можеш да им имаш доверие,макар че излизаш с тях и се фукаш с тази "компания".
Каквото и да правиш,научи малко българска граматика - тези неща се учат в трети клас и ако досега не ги знаеш,трябва да си много тъпа

TIMEX
09-05-2007, 19:39
Уместно ли е да изляза с мом4е което е било гадже на една моя фр! Тя о6те го оби4а и ме е стах да не се слу4и не6то пове4е между нас! Аз имам симпатии към момету! И мисля 4е аку се слу4и не6то може фрто ми да ме намрази! #-o
Недей по добре ;)

kotetyyy
09-05-2007, 19:40
Уместно е да излезеш с него едва след като се научиш поне да пишеш правилно.От начина ти на писане,разбрах че си обикновена шматка и нещо повече - не държиш на приятелите си и не можеш да им имаш доверие,макар че излизаш с тях и се фукаш с тази "компания".
Каквото и да правиш,научи малко българска граматика - тези неща се учат в трети клас и ако досега не ги знаеш,трябва да си много тъпа
еми то аз трети клас гопропуснах!

TIMEX
09-05-2007, 19:40
А и зависи колко добра ти е !!! ако е няква далечна дет се скифф веднаж на 1 месец действай ;)

kotetyyy
09-05-2007, 19:41
еми са не ми е мн добра по миналата година пак се скарахме заради едно мом4е но се сдобрихме! ок мерси

Плякам Майки
09-05-2007, 20:30
Уместно ли е да изляза с мом4е което е било гадже на една моя фр! Тя о6те го оби4а и ме е стах да не се слу4и не6то пове4е между нас! Аз имам симпатии към момету! И мисля 4е аку се слу4и не6то може фрто ми да ме намрази! #-o

Квото искаш прави. :-D И тази години иди на първия учебен ден. Сама се досети за какво иде реч :-D

VerryBerry
09-05-2007, 20:45
glupavo e momi4eta da se karat zaradi mom4e,no moje6 da pogovori6 s neq za da si izqsnite dali tq o6te go haresva(za po-sigurno)i da si izleze6 s nego,nqma lo6o

sexy_for_you
09-05-2007, 20:49
Нормално е да те намрази, защото това ще е много гадна постъпка от твоя страна.Тя все още го обича, пък и тази прищявка не мисля, че е основателна.Не казвам, че щом като го обича, не може да има други връзки, но приятелка да го направи това - ще я нарани много.Най-вероятно ще ви се развалят отношенията, не го прави.

Съгласна! [-X

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 23:38
Уместно ли е да изляза с мом4е което е било гадже на една моя фр! Тя о6те го оби4а и ме е стах да не се слу4и не6то пове4е между нас! Аз имам симпатии към момету! И мисля 4е аку се слу4и не6то може фрто ми да ме намрази! #-o

1. Научи се да пишеш нормално, много е затормозяващо това отроче, дето са го родили пръстите ти! :)

2. Сподели на приятелката ти каква е ситуацията и я попитай за съвет. Ако ти е истинска приятелка най-вероятно ще оцени жеста, че си я попитала предварително за мнението й и ще ти остане приятелка, независимо дали тръгнете с момчето.

П.П. Ако се получи между момчето и теб - не споделяй НИЩО на приятелката си относно взаимоотношенията ви. Стига й да знае, че сте заедно като двойка. Не е нужно да я дразниш :)

Veno0m
09-06-2007, 09:37
Ми недей излиза с него,защото само ще нараниш приятелката си, а и момчета има много. :wink:

koalka
09-06-2007, 09:48
Ходи й го обясни, явно толкова е и добра приятелка, за едно момче ще направи мизерия... #-o

#~LuDa_FeNkA~#
09-06-2007, 09:50
normano e da te namrazi taka 4e podobre se spri [-X

monityY
09-06-2007, 11:06
след като ве4е ме ходят мисля 4е няма пр0блем :roll:

Erica
09-06-2007, 11:15
Нали е Бивш...от тази дума се предполага,че всичко е свършило...(да се надяваме,че е свършило не заради теб,а преди време)
Сподели на приятелката си,че ти също имаш симпатии към въпросния...и я попитай след като вече всичко е свършило м/у тях има ли нещо против да опиташ с него...Просто бъди искрена

Предателство е ако си се намесила преди да се разделят и ако и ти имаш вина да приключи връзката им...

lilit_666
09-06-2007, 18:54
При положение,4е тя още го харесва,определено не е уместно.Щом мислиш,4е може да се случи и нещо пове4е недей!-е,ако фретндкака е от тези,които не знаят какво искат :smt012

yuyuto
09-06-2007, 19:06
Ami az li4no vinagi sum predpo4itala priqtelkite si pred gadjeto,za6toto smqtam 4e v taq vuzrast priqtelite ostavat zavinagi,a gadjetata nqkaksi po e veroqtno da go smeni6 i t.n. Kakto kazvat "Friends are forever,boys are whatever". Ama tova si e do 4ovek,ako mnogo durji6 na mom4eto moje da se probva6 da i obqsni6...Az li4no nikoga ne bih pozvolila s nai-dobrata mi priqtelka da se karame za mom4e! I za da ne se stiga do tova polojenie predvaritelno se preduprejdavame -toq si e moi- i ima rezultat... Yspeh,dano da ne se stiga do spor! \:D/

MoHuTo
09-06-2007, 19:13
Според мен не е много уместно, защото щом казваш, че тя го обича вероятно ще я нараниш много, но пък ако не сте толкова добри приятелки, не смятам че трябва да се съобразяваш..ти си прецени :wink:

_Ana_Carenina_
09-07-2007, 08:56
ми не е уместно...незнам

kotetyyy
09-07-2007, 09:58
az izleznah s nego si4ko be6e dobre

Th3MaN
09-07-2007, 09:59
az izleznah s nego si4ko be6e dobre


#-o #-o Губиш приятелка заради някой с който не знаеш какво ще стане ](*,)

`Death`Whore``
09-07-2007, 10:02
Щом го обича, е много неуместно.

bLiNdchY
09-07-2007, 10:02
Съветвам те да него правиш ! :wink:

`Death`Whore``
09-07-2007, 10:03
Как не те е срам? Тя ти е приятелка, не си И казала дори и знаеш, че тя го обича. А ти излизаш с него...поне изчукахте ли се, та да знаеш защо си излязла с него?

tuka6na
09-07-2007, 10:58
:-k И да не го направиш,то имаш проблем ,щом дори се замисляш.Или не знаеш точно какво е 'приятелка' в случея...Боже... :smt012

Iv4eTy
09-07-2007, 11:10
Изобщо не е уместно, това ще е много гадна постъпка спрямо приятелката ти още повече че тя все още има чувства към него. Ако искаш да си запазите приятелството по-добре не се занимавай с момчето. [-X

love_actually
09-07-2007, 11:13
Нормално е да те намрази, защото това ще е много гадна постъпка от твоя страна.Тя все още го обича, пък и тази прищявка не мисля, че е основателна.Не казвам, че щом като го обича, не може да има други връзки, но приятелка да го направи това - ще я нарани много.Най-вероятно ще ви се развалят отношенията, не го прави.
mhm ima ne6to takava ma puk ot dr strana ako i ti go obi4a6 ne se spirai no ako e ne6to vremenno smisul prosto haresvane ne si zaslujava da si gubi6 priqtelkata :wink:

alkobalko
09-07-2007, 11:22
Ако бях на твое място не бих го направила.

koalka
09-07-2007, 13:23
Нормално е да те намрази, защото това ще е много гадна постъпка от твоя страна.Тя все още го обича, пък и тази прищявка не мисля, че е основателна.Не казвам, че щом като го обича, не може да има други връзки, но приятелка да го направи това - ще я нарани много.Най-вероятно ще ви се развалят отношенията, не го прави.
mhm ima ne6to takava ma puk ot dr strana ako i ti go obi4a6 ne se spirai no ako e ne6to vremenno smisul prosto haresvane ne si zaslujava da si gubi6 priqtelkata :wink:Тя не го обича, не е казала такова нещо.

Deni4ka93
09-07-2007, 14:15
Преди време страшно много си харесвах едно момче,(да не кажа, че го обичах)а най-добрата ми приятелка беше ходила преди с него и имаше шансове да тръгнат отново.Знаех как стоят нещата и четно казано не се чувствах особено добре, но мойта приятелка дойде и каза "Ей, Дени
наясно съм, че го обичаш и докато не чуя от устата ти, че не е проблем да съм с него няма да го докосна".Естествено и казах, че няма проблем, защото тя ми е приятелка форевър, а той е до време...
Мисля, че ако отидеш и говориш с нея няма да е против... :smt006

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 16:37
Ще я нараниш многоооо... Вярвай ми... А и щом нямаш нищо повече от симпатии към момчето, може би не е нужно да излизате с него...

Korni_ReSeRvE
09-07-2007, 16:44
emi togava ne izlizai s mom4eto .tolkova e prosto ako ceni6 gadjetata pove4e ot priqtelite si ok izlez s nego ama ako e obratnoto po hubavo go zareji

yuyuto
09-09-2007, 01:58
az izleznah s nego si4ko be6e dobre


#-o #-o Губиш приятелка заради някой с който не знаеш какво ще стане ](*,)
Super tupa postupka! Super! Da izleznete zad gurba i ! I i se pi6e6 priqtelka?!?! Egasi priqtelkata deto si ti!!!! =; =; =; =; [-( [-( [-( [-( ](*,) ](*,) =; =; [-( [-X [-X [-X [-X

LofYou
09-09-2007, 07:15
Преди 2 седмици бях пред същата дилема .. даже споделих тук във форума и накрая се отказах от момчето ... оставих го на приятелката ми .. Даже с едно мое предложение да излем всички заедно маи маи пак ги събрах .. тъпо ми е защото все още чувствам нещо към момчето н... както са казали.. Момчетата за ден за два а приятелството за вечни времена :smt006

yuyuto
09-12-2007, 22:51
Преди време страшно много си харесвах едно момче,(да не кажа, че го обичах)а най-добрата ми приятелка беше ходила преди с него и имаше шансове да тръгнат отново.Знаех как стоят нещата и четно казано не се чувствах особено добре, но мойта приятелка дойде и каза "Ей, Дени
наясно съм, че го обичаш и докато не чуя от устата ти, че не е проблем да съм с него няма да го докосна".Естествено и казах, че няма проблем, защото тя ми е приятелка форевър, а той е до време...
Мисля, че ако отидеш и говориш с нея няма да е против... :smt006
Ей,това са истински приятелки! И ти мислиш за нея, и тя за теб! И двете сте способни на компромис! Само така! И авторката на темата,вземай пример от това момиче! Деничка, успехчета, такива хора като теб заслужават да имат много приятели, но истински! \:D/ ;-) :wink:

ZaHaRcHe
09-12-2007, 22:59
забрави да излизаш с него защото така ше предадеш приятелката си а това е подло

yuyuto
09-12-2007, 23:17
забрави да излизаш с него защото така ше предадеш приятелката си а това е подло
Много си права,ама тя вече е излизала с него... [-( [-(

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:22
po dobre ne i kazvai ni6to...i si zamul4i i az taka vikam po dobre da i kaja i stana mnogo mnogo po lo6o skarahme se a mi be6e the best fr...taka 4e nedei az obi4ah gadjeto na moita fr 6ot nie predi imahme ne6to no az i kazah 4e nqma problem da sa zaedno..no nie s nego bqhme se zaedno smisul za nego kato fr... no az go obi4ah i go kazah na moita fr nqma da naprava ni6to no i kazah kakvo 4uvstvam ... i stana mn gadno taka 4e po dobre nedei!!

bate encho
09-12-2007, 23:24
браво. иди при силвия.

morenita
09-13-2007, 00:55
Mi v taq situaciq shte se razbere koi kolko struva.Tq ako e tochna nqma dati se razsurdi vse pak veche ne e s nego. A ti ako ne si nqkav oligofren nqma da dopusnesh da naranish priqtelkata si samo zaradi nqkva avantura s nqkakav si koito eventualno moje bi shte ti haresa. pffff

ОмГГг
09-13-2007, 01:02
МИЛА ЗАРЕжИ ПРИяТЕЛКАТА МА !! ТРЪГВАИ СА МАДЖОКА :smt005

yuyuto
09-13-2007, 01:07
МИЛА ЗАРЕжИ ПРИяТЕЛКАТА МА !! ТРЪГВАИ СА МАДЖОКА :smt005
Пфу! Простотия! #-o :smt011