PDA

View Full Version : Ще се появят ли пак пъпчици, ако махна космите с...



09-05-2007, 20:00
Така имам следния проблем,момиче съм и нямам епилатор (смятам да си купувам,но бог зн кога ше стане),а във нашия град няма козметик и реших да си обръсна триъгълника,но като го обръснах,се появиха пъпки и изчезнаха като отново поникнаха космите ](*,) ,та се чудя дали ше се появят ако ги махна със депилиращ крем или кола маска :smt017 .Имате ли подобен проблем и как сте го решили :smt011 :smt009 ,моля ви помагайте. [-o< [-o< [-o<

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

09-05-2007, 20:04
s kola maska 6te sa po malko no s krem i brysnene da tova sa pak kosmite no sa obyrnati a kolata maska gi maha no posle pyk stavat 4erni to4ici

09-05-2007, 20:07
Аз нямам такъв проблем, но на две от моите приятелки им се случи същото въпреки, че и двете ползват епилатор. Така, че не е гаранция че ако ползваш епилатор или кола маска няма да се получи пак така. В крайна сметка никой не може да каже как ще реагира твоята кожа. Можеш да разбереш единствено ако пробваш ;-)

mani4eto
09-05-2007, 20:19
И при мен се получава така със самобръсначката, просто кожата ми там е чувствителна.Използвам обикновен крем (Здраве, Бочко), който мн успокоява кожата и премахва пъпчиците.
По принцип след бръснене, където и да е ползвам бебешко олио и после пудра и не ми излизат пъпчици.
От крема също може да ти излизат ако си алергична. При маската,ще ти излизат червени точици (минават бързо, но не при всички е така). Маската е по-добрият вариант.

candie
09-05-2007, 20:56
Аз съм с епилатор и пак ми се образуват такива точици, кожата ми е нежна. Мажа се с крем за след епилация и постепенно червенината изчезва :)

09-05-2007, 21:12
ами аз си ги махам се лентички -искат по-малко занимавка от кола маската.След няколко минути червенината от кожата ми изчезва но на всеки е различна така че след обезкосвямане се намажи с крем.

09-06-2007, 09:54
ами и аз се мажа със крем ам не изчезват