PDA

View Full Version : Хора я дайте си мнението и съвета :)



обаркан
09-05-2007, 20:32
Така искам парво да задам 1 въпрос към момичешката аудитория на форума..та момичета ще ви се промени ли отношенито към ваш добър приятел сприятелили сте се доста наскоро ако ви каже че е влюбен във вас и вие го отрежете ще се промени ли нещо...

а ето и дилемата ми..та наскоро така да се каже се сближих много с 1 момиче но тя ми испраща толкова смесени сигнали 1.во ми разправя колко съм сладък че съм е кефил че сме се били сближили много а бе такива неща..аз също и го казвам...обаче във следващ момент отказва да излиза с вас не и се излизало ся...такива едни режещи неща прай се че трудно загравя кой е търси след тва напално друг човек става но съм забелязал че се държи по така като сме сами или си лафим по скайп,а бе и аз испитвам силни чувства към нея обаче ся ми е някво такова никво първо си мислех че неам шансове ся се двоума тя е колкото мене и малко или много е като повечето момичета на тая възраст си пада по-големи камоли че ми е казвала че ако се държали по зряло и се обличали по като големи като мене (тя ми го каза) би тръгнала с такъв обаче ся незнам какво чувства обаркан съм а пък ако ме одреже не искам да я изгубя като фр и за тва питах по горе е казвайте мнения :)

tuzaro
09-05-2007, 20:36
тея теми почват да стават повече и от темите как да се целувам...истинско приятелствоо между момиче и момче нема :idea:

LoVe_RuSlAn
09-05-2007, 20:39
а така няма истинско приятелство между моми4е и мом4е 6тото рано или късно приятелството прераства в любов и с две думи се ебава маиката на цялото приятелство

sh3_1s_7h3_0n3
09-05-2007, 20:42
т'ва, че вие не сте имали истинско приятелство с някой от противоположния пол, не означава, че то не съществува. [-(

tuzaro
09-05-2007, 20:42
а така няма истинско приятелство между моми4е и мом4е 6тото рано или късно приятелството прераства в любов и с две думи се ебава маиката на цялото приятелствос няколко думи момчето иска да еб*ва момичето :-D

Iv4eTy
09-05-2007, 20:48
По първия ти въпрос случвало ми се е мой близък приятел да ми каже, че ме харесва и при положение че аз нямах такива чувства към него наистина си промених отношението. Несъзнателно, но все пак... почнах някак си да го отбягвам, ставаше ми неловко.... просто отношението ми се промени.

По другия въпрос да ти кажа май и това момиче незнае какво иска по друг начин немога да си обясня поведението и...

LoVe_RuSlAn
09-05-2007, 20:48
а така няма истинско приятелство между моми4е и мом4е 6тото рано или късно приятелството прераства в любов и с две думи се ебава маиката на цялото приятелствос няколко думи момчето иска да еб*ва момичето :-D
хахахаах то4но :lol:

09-05-2007, 21:32
to po tiq posledni neini deistviq .... kofti mi staa

fdream`d
09-05-2007, 21:42
нз кво да кажа и аз съм в същото положение като моми4ето :smt013

LoveHim
09-05-2007, 21:56
нз кво да кажа и аз съм в същото положение като моми4ето :smt013
I аз така и си мислех даже да не го е писал моя приятел. А по темата има приятелстжо между момче и момиче, даже аз имам само една приятелка момиче всички други са момчета

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:07
тея теми почват да стават повече и от темите как да се целувам...истинско приятелствоо между момиче и момче нема :idea:

Веднъж да кажеш нещо умно! :)

П.П. Винаги има сексуално напрежение между хора от различен пол, които са хетеросексуални. Неизбежно е. Срещу майката природа може ли да се върви?

09-05-2007, 22:26
sgurno dosta takiva momi4eta ima i e mnogo gadno tva, 6tot az go imam samo za priqtel ta ako tragant si4kite mi priqteli taka da hlatvat ....

09-06-2007, 10:57
kato se zamisli 4ovek ima istina v tvoite dumi......

demons_of_my_soul
09-06-2007, 11:23
а така няма истинско приятелство между моми4е и мом4е 6тото рано или късно приятелството прераства в любов и с две думи се ебава маиката на цялото приятелствос няколко думи момчето иска да еб*ва момичето :-D
хахахаах то4но :lol:

да бе да.... не винаги е така.... момичетата също им се преисква да го направят с някой на когото имат доверие....


А сега по темата: Ами пич ти реши какво всъщност искаш от нея и тога направи решителната стъпка....

Erica
09-06-2007, 11:27
т'ва, че вие не сте имали истинско приятелство с някой от противоположния пол, не означава, че то не съществува. [-(
Подкрепям!

Аз лично мога да кажа,че истинско приятелство,помощ и подкрепа съм получавала само от срещуположният пол...

На 1-ят ти въпрос ще ти отговоря така > Да случвало ми се е приятел,с който скоро сме се сприятелили да ми сподели,че е влюбен в мен...,но отношенията ни не се промениха по никакъв начин...обясних му,че немога да му дам това,което иска,че мога да му дам само приятелвтво и нищо повече - той ме разбра и темата влюбване приключи до там 8)
Пак продължихме да си се забавляваме,споделяме и прочие 8)

А на 2-ят въпрос.Не ви знам на по колко години сте,ама с това ви държание...не сте на много...явно...!Седнете се изяснете,какво си прайте номера...едва ли ще стигнете много далеч с тия детски изпълнения.За това е диалога... :smt004 ,да поговорите и да уточните всичко...не че нещо ама е по-лесно :smt004

Айде успех O:)

09-06-2007, 20:48
na mene mi e qsno ama s tiq smeseni signali koito mi ispra6ta ne moga da razbera tq kakvo ispitva

monityY
09-07-2007, 12:09
зна4и,по отно6ение на 1вия въпрос,имах един много добър фр,който си бе6е за мене само фр,през цялото време ми е казвал 4е ме харесва за не6то пове4е (6те кажете как може да харесва такава грозна свиня :smt017 )еми харесва6е ме,но той бе6е за мене само фр,а и той знае6е 4е си имам гаже по това време... след време макар 4е аз о6те бях с моя,ми призна 4е ме оби4ал,бил се влюбил в мен,отно6ението не ми се промени,той знае6е 4е няма 6ансове,за6тото бях 6тастлива с гажето си.. споделя6е ми колко плакал за мен,колко ме оби4ал,как не мислил за ния друга... (сиг ме е излъгал а? :smt017 ) след време скъсах с гаджето си,но не тръгнах с него,не само за6тото не бе6е мой тип,а и просто ако се бе6е полу4ило не6то,6те6е да развалим така хубавото си приятелство,исках не6тата да си останат така,казах му 4е ако иска няма да се виждаме пове4е,да ме забрави по лесно,но той не пожела,когато разбра 4е няма никакви 6ансове,си намери гадже и я обикна,за което мн му се радвах,но курвата му разби сърцето,после о6те 1 и о6те 1.... както и да е,с една дума отно6ението ми към него не би се променило за такова не6то,за мен той зна4е6е много,докъто не предаде доверието ми наскоро,но това е друга тема :|

относно другото не6то което пита6,бях се запознала с едно мом4е по скайпа и си писахме,с времето той ми призна 4е ме харесвал (о6те 1 лъжец а? :smt017 ) след 2 дена каже 4е ме има само за фр,след 1 ден 4е ме харесвал се пове4е и пове4е,един път ми каже 4е иска да се видим,после казва 4е нямало смисал,6тото ако сме тръгнели нямало да се задържим дълго,така и не разбрах какви му бяха 4увствата.... :smt012 и така и не се видяхме,аз съ6то го харесвах но не 1 път да му кажа 1 друг път друго,секи път си държах на своето... :roll: не разбрах дали ме е харесвал,опитах се да говоря с него и да ми изясни 4увствата си,но той по4на да овърта и съвсем ме обърка,така4е незнам моми4ето дали те харесва,поговори с нея,дано тя не те обърка... :smt011

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 15:22
Когато едно момче, сподели на своя добра приятелка , че я харесва, в първия момент момичето се стряска... Започва да се оправдава... "Да ти си наистина прекрасно момче...", "Много си симпатичен..", " Много момичета бих те харесали".. И най-накрая - "Но за мен си само приятел".. това е единия подход.. Много клишета се използват, но ако момичето наистина не харесва момчето, няма това как да се промени... Ще започне да го избягва ( което мисля е най-добртото решение, за да не му втълпява пак нещо) и нищо няма да е както преди...
Но ако приятелката харесва момчето, то връзка може д аима.. но най-накрая и двамата ще разберат, че приятелството е бил по-добрия вариант.. Но нищо не може да се върне..
Според мен приятелктаа ти не те харесва... Съжалявам, че съм толкова директна, но няколко неща ме харат даа мисля таака... Щом ти прави комплименти, значи с еопитва да ти вдъхне кураж... А тя не е толкова глупава щом постоянно я каниш да излизатате и то с компания, не иска да излиза.. Все пак това е скайп и тук всеки е по-разкрепостен и по-различен... Хйм да.. има шанс и да те харесва/.. което изобщо не е изключено... Но за да разбереш, не може да разчиташ ан някакви знаци.. Щом общувате по скайп попитай я там... Но хубаво реши.. Длаи искаш приятелството и повече или да я имаш като нещо повече... ако е второто трябва да и го кажеш, независимо от последствията..
Ако ти говори за други момчета => Не те харесва... Вярвай ми .. От личен опит го казвам това...
КЪСМЕТ !

Escarina
09-07-2007, 23:33
Имаш сериозни проблеми с правописа. За първия ти въпрос - според мен нещата биха се променили. За останалото, много зависи в крайна сметка ако си наистина чак толкова хлътнал давай направо...аз лично уважавам хората които говорят без заобиколки. И ако те отреже го приеми с достойнство. Но мнения много де... успех.

100%angel
09-08-2007, 08:56
Хаххахха ей тва приятелството между момиче и момче не може да стане!!!Писна ми от момчета дето уж са ми приятели и после ми се обесняват колко са влюбени в мен !!!

LizZz
09-08-2007, 09:06
Преди и аз бях в тази ситуация и не ми умра надеждата,че ще стане нещо цели 6 месеца... :smt011 Обаче после видях,че няма смисъл и я зарязах...После 1 месец сме си говорили малко и после си възстановихме отношенията :mrgreen: (като приятели)

S_L_A_D_U_R_K_A
09-08-2007, 09:09
При мен става същото, но аз съм от страната на момичето, знам за чувствата на най-добрия ми приятел уважавам го, но му казах, че нищо не може да се получи, защото когато скъсаме приятелството ни ще се развали, а то ми е много по-важно от някоя връзка, от която съм убедена, че нищо няма да се получи! Тя не иска да е с т еб и затова се опитай, колкото и да е трудно да не мислиш за нея #-o

100%angel
09-08-2007, 14:40
При мен става същото, но аз съм от страната на момичето, знам за чувствата на най-добрия ми приятел уважавам го, но му казах, че нищо не може да се получи, защото когато скъсаме приятелството ни ще се развали, а то ми е много по-важно от някоя връзка, от която съм убедена, че нищо няма да се получи! Тя не иска да е с т еб и затова се опитай, колкото и да е трудно да не мислиш за нея #-o

+1

minava6t 4i4ko :)
09-08-2007, 15:18
тея теми почват да стават повече и от темите как да се целувам...истинско приятелствоо между момиче и момче нема :idea:

Веднъж да кажеш нещо умно! :)

П.П. Винаги има сексуално напрежение между хора от различен пол, които са хетеросексуални. Неизбежно е. Срещу майката природа може ли да се върви?

тъй тъй слушайте Котето :wink: