PDA

View Full Version : Защо да спреш е толкова трудно?



mad_doggy123
09-05-2007, 20:47
naskoro razbrah po skoro se zamislih de zashtoo horata detoo se drusat mn 4estooo se provalqt kogatooo se opitvat da sprat iii ot mngoto hora s koito sum govoril filmi glupostii seki raspravq az ako ne se drusah sega shteshe da sum edi si kvo jena detca kola nz kvoo moje i taka da e no nqkak si 4ovek o4akva 4e kato spreda se drusa si4ko drugoo she mu trugne e taka ot vednuj bes da polagaa nikvi usiliq poneje si4kite mu sili otivat zaa borbata s narkotika ta nqkak si 4ovek se zablujdava 4ee drugite sa mu dlujni sveta mu e dlujen da napravi jivota mu idealen oba4e kvo se slu4vaa spirash mu4ish se mu4ish se spirash za izvesno vreme i izvednuj se oglejdash i si vikash bah maamu si4ko si e kato predi samo detoo ne se drusam kva mi e dalaverata smisal horata pak ne ti vqrvah nqmat ti doverie drugite oshte te mislat za bokluk i ti si vikash ebati kva mi e polzaata si4ko si e kato predi samo detoo se mu4a da ne drusam ... i se po4va starata pesen dali ne moje da se napravi neshto po vuprosa smisal durjavata da pomogne malko da namira rabota nqkvi takiva neshta da pomogne na horata da si stupat malko an krakata ili pone da ne im pre4i

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

BaiboCo
09-05-2007, 22:15
Ми не се друсай ве смешен, къф ти е проблема?

09-05-2007, 22:25
Durjavata li?Durjavata ni e bokluk,az dosega ne sum poznavala a ne sum i 4uvala narkoman da se opravi s pomo6ta na darjavata.Mn gi interesyva tqh,nqkav propadnqk re6il da se IZLEKUVA.I eto tuk e dilemata-zavisimostta e bolest,a ne bi li sledvalo bolnite nezavisimo ot kakvo sa bolni da polu4avat griji i pomo6t,da polu4avat lekarstva i vs nujno za le4enieto si?I tova koi trqbva da go osigurqva-durjavata est,no puka li im na politicite kakvo trqbva i kakvo ne?Koi kvo 6e im kaje kato vs sa korumpirani? Osven da se opravqt sami dr na4in nqma,i blagosloveni sa tezi,koito imat nadejda i volq,kakto i semeistva,koito o6te gi obi4at i sa s tqh

mad_doggy123
09-05-2007, 23:36
Ми не се друсай ве смешен, къф ти е проблема? nqam problem be kosum prosto se 4uda shto e pulno s urodlivi selqni nea kvo se zanimavam s tebe dushi kura i se 4udi shto si tolko zle

mad_doggy123
09-05-2007, 23:43
[ si quote="Анонимко"]Durjavata li?Durjavata ni e bokluk,az dosega ne sum poznavala a ne sum i 4uvala narkoman da se opravi s pomo6ta na darjavata.Mn gi interesyva tqh,nqkav propadnqk re6il da se IZLEKUVA.I eto tuk e dilemata-zavisimostta e bolest,a ne bi li sledvalo bolnite nezavisimo ot kakvo sa bolni da polu4avat griji i pomo6t,da polu4avat lekarstva i vs nujno za le4enieto si?I tova koi trqbva da go osigurqva-durjavata est,no puka li im na politicite kakvo trqbva i kakvo ne?Koi kvo 6e im kaje kato vs sa korumpirani? Osven da se opravqt sami dr na4in nqma,i blagosloveni sa tezi,koito imat nadejda i volq,kakto i semeistva,koito o6te gi obi4at i sa s tqh[/quote] mi nali i az tva kazvam be ama nali se nekoga trea da se promeni nie trea da go promenime da promenime i sebe si da otstoqvame tva detoo e pravilno ebati nikoi nishto ne pravi nikoi ne go e ebe sei gleda da zeme parata bravoooo burno ovatcii 4e go otkrihme i sega kvo nishto ne se promenq neshtoo mai ne trea da e taka a ? se pak staa vupros za bolest za 4oveshki jivot nqma da e losho da opitame da napravime neshto

IlLuSi0nS`
09-06-2007, 08:34
е виж ако тука става въпрос за друсане на помпа ](*,) изобщо не етрябвало да се почва, щото херото е вече мнооо зле =; държавата не прави нищо за никой, така че.. пък за спирането - нямам идея.. не съм го преживяла и не знам какво е.. имах един познат, който се опитваше да спре херото с мн мн трева, ама не съм чула кфо е станало с него.. а иначе, животът си е твой и ти трябва да си го направиш стойностен и щастлив, пък държавата я заеби.. успех :-)

BaiboCo
09-06-2007, 15:17
Ми не се друсай ве смешен, къф ти е проблема? nqam problem be kosum prosto se 4uda shto e pulno s urodlivi selqni nea kvo se zanimavam s tebe dushi "мъжкия полов орган" i se 4udi shto si tolko zle
Уж говориш от позицията на голям човек/разбирач а се палиш от flame-ing... Тапо е това дето го каза :!:

09-06-2007, 16:16
сигурно се пали 6тото о4аква по темата да коментират по-запознати хора,хора от тея среди.а пак,както и в пове4ето такива теми по4ват да се ме6ат ''анти-наркоманските организации'',което дразни

shivacheva
09-06-2007, 17:08
Държавата е не боклук-държавата е ГОЛЯМ БОКЛУК...и няма да помогне на никой...ако ще и той да умира...лечението за тези хора уж е в комуни...а пък то обикновено кво става?Бягат.
Така че всеки може да прави,каквото реши с живота си и щом те са решили,че искат да живеят така-ще живеят така.Оттам нататък,когато те сами решат да се опитат да спрат,според мен трябва да получат подкрепата на всички свои роднини,близки и приятели.Държавата не може да им помогне за жалост.Дори и другите (ние,вие,останалите) да го искат.

tuka6na
09-06-2007, 19:38
Държавата е не боклук-държавата е ГОЛЯМ БОКЛУК...и няма да помогне на никой...ако ще и той да умира...лечението за тези хора уж е в комуни...а пък то обикновено кво става?Бягат.
...

Държавата...:wink: Трудно било да спреш,пък ако не спреш държавата е виновна ,че не те е спряла. :-s Ако пък не това ,то е виновна ,че не те е 'оправила' после.Още малко така да го изкараме,а...Както аз не съм длъжна да обяснявам на никой какво правя,защо го правя,или защо не спирам,така съм наясно ,и в крайна сметка ГО ПРАВЯ с ясното съзнание,че никой не ми е длъжен. :roll: Заеби ти държава ...Всеки за себе си,държавата за оправдание.

BLacK_JoKeR
09-12-2007, 01:06
Защото ако го упиташ 1 път е достатъ4но да се пристрастиш към него... А пристрастиш ли се към наркотик.. знаи 4е живота ти утиде на кино...

09-12-2007, 09:47
Еее,ти си мн наясно бе човек!Защо няма повече хора като теб:(

про психолога
09-12-2007, 11:19
Принципно, когато човек знае , че нещо е яко е едно, а когато го опита и усети всъщност колко е яко е съвсем друго... Човека обича удоволствието, като си го набавя по-всякакви "разнообразни" методи. Съвсем нормално е да не искаш да спреш нещо , което те кефи.. Всичко е въпрос на желание. Такова нещо като воля - няма. " Слаба ми е волята" <- Слаб ти е гъза.

А иначе - не знам авторе в кви филми се вкарваш, държавата да помага? ХАХААХ... Кой ги бие наркоманите по главите да си праскат шприцове и прочие? О.О Каквото си надробиш, такова ще го сърбаш. Не може винаги някой да ти дава храната с лъжичка в устата.

09-12-2007, 11:37
Е какво,значи като направим грешка,за която съжаляваме и отчаяно искаме да я поправим/още повече като от това зависи бъдещето ни,а може би и живота ни/,не трябва никои да ни помага така ли?Аз не мисля,че това би било признак на голяма добродетелност от страна на които и да било.То нали за това сме хора-за да се подкрепяме,еби му маиката!Като не знаеш какво е даваш акъл,ама ако се натириш и затънеш...съвсем др песен ше запееш

мхм
09-12-2007, 12:40
Оди плачи при мекосърдечните бабички. ;р Аз ще те изритам като мръсно псе пред вратата.

09-12-2007, 12:43
Оооо,то целия форум се напълни с малчугани,става все по-скучно и жалко

09-12-2007, 12:45
Е какво,значи като направим грешка,за която съжаляваме и отчаяно искаме да я поправим/още повече като от това зависи бъдещето ни,а може би и живота ни/,не трябва никои да ни помага така ли?Аз не мисля,че това би било признак на голяма добродетелност от страна на които и да било.То нали за това сме хора-за да се подкрепяме,еби му маиката!Като не знаеш какво е даваш акъл,ама ако се натириш и затънеш...съвсем др песен ше запееш

Уф АБЕ ИДИОТ!

Автора написа " da se napravi neshto po vuprosa smisal durjavata da pomogne malko da namira rabota nqkvi takiva neshta da pomogne na horata da si stupat malko an krakata ili pone da ne im pre4i "

Ти изобщо мърдаш ли си акъла, дееба. Има си институти дето като станеш лайнян наркоман да ти помагат.
Да се надрусаш като мърша и да искаш държавата да ти оправи, да ти намери работа и т.н. е повече от нагло ! Да ти плаща данъците не щеш ли ве ? Пффф...

И пишете глупости, Първосигнално!

dnZ
09-12-2007, 14:19
няма смисъл

09-12-2007, 16:05
Aбе...малоумщината на идиоти като теб краи няма 'начи!И понеже както виждам си неосведомен......./сефте!/ ,на тея ''институти''им се вика комуни или центрове за лечение на наркотична зависимост и те помагат в редки случаи.
И кво му е наглото бе?Тая държава от кои краде пари?От нас ест.,а нещо да прави?Не!Е,тва вече е нагло

mad_doggy123
09-13-2007, 01:04
Е какво,значи като направим грешка,за която съжаляваме и отчаяно искаме да я поправим/още повече като от това зависи бъдещето ни,а може би и живота ни/,не трябва никои да ни помага така ли?Аз не мисля,че това би било признак на голяма добродетелност от страна на които и да било.То нали за това сме хора-за да се подкрепяме,еби му маиката!Като не знаеш какво е даваш акъл,ама ако се натириш и затънеш...съвсем др песен ше запееш

Уф АБЕ ИДИОТ!

Автора написа " da se napravi neshto po vuprosa smisal durjavata da pomogne malko da namira rabota nqkvi takiva neshta da pomogne na horata da si stupat malko an krakata ili pone da ne im pre4i "

Ти изобщо мърдаш ли си акъла, дееба. Има си институти дето като станеш лайнян наркоман да ти помагат.
Да се надрусаш като мърша и да искаш държавата да ти оправи, да ти намери работа и т.н. е повече от нагло ! Да ти плаща данъците не щеш ли ве ? Пффф...

И пишете глупости, Първосигнално! pich ne zlobei vednaga stvashe vupros koito ima jelanie i iska da se opravi da ima taq vuzmojnost razbirash li az primernoo rabota ne mi trqbva nito puk nqkoi da mi dava pari nito puk se drusam sprql sum ii sum go napravil sam noo ne samo zashtoto sum iskal aa ii zashtotoo sam imal vuzmojnost smisal seda si na programata plashtam si katoo.... i tva e ama takiva kato men ne sa mnogo seshtash li se ima hora deto iskat noo nqmat pari da zapo4nat verno te sa si vinovni i kvo ot tova ne vijdam kvo losho ima v tova kolkoto moje pove4e hora da se izlekuvat ii da sprat s tiq laina vmestooo da gi davat na tciganite poneje imat po 15 detca shto da ne gi dadut da pomognat na nqkoi mlad 4ovek da si vurne jivota i da go opravi ako v tova moe i ne samo moe jelanie vijdash neshto naglo ...naistina te sujalqvam brat sujalqvam ii si4ki deto sa na tvoeto mnenie kraino vreme e da si otvorite o4ite nezavisimo za kvo staa vupros za narkotik ili neshto drugo se pak govorime zaa 4oveshki jivot ebati nima vie ste horata koito she reshavat koi ima pravo na takuv i koi ne a puk i nali znaesh nikoi ne e zastrahovan

mad_doggy123
09-13-2007, 02:12
Принципно, когато човек знае , че нещо е яко е едно, а когато го опита и усети всъщност колко е яко е съвсем друго... Човека обича удоволствието, като си го набавя по-всякакви "разнообразни" методи. Съвсем нормално е да не искаш да спреш нещо , което те кефи.. Всичко е въпрос на желание. Такова нещо като воля - няма. " Слаба ми е волята" <- Слаб ти е гъза.

А иначе - не знам авторе в кви филми се вкарваш, държавата да помага? ХАХААХ... Кой ги бие наркоманите по главите да си праскат шприцове и прочие? О.О Каквото си надробиш, такова ще го сърбаш. Не може винаги някой да ти дава храната с лъжичка в устата. purvo she te pomola ako e vuzmojno da ne pishesh pove4e po temata qsno e 4e nqmash nikakva predstava za kvo stava vupros vtoro ako si4ko e vupros na jelanie nqmashe da ima hora i jivotni shteshe da ima samo jivotni ako vsi4ko e kef i jelanie kakvo togava e zavisimostta a puk da ne obqsnqvam kuv kef e da si narkoman napravooo e nai-qkoto drugiq put kato vidish suseda ti da preska4a terasata s 4antata na maika mu ili ne4ii telefon ii kvo li oshte ne spri go i go pitai da ti kaje kolko mnogo mu e kef da si narkoman nqma nishto obshto s kefa ne go pravish shtoto iskash a shtoto imash nujda i dori i da ne iskash pak imash nujda edni neshta deto im se vika apstinentciq abstinentno sustoqnie svurzano s mnogo psihi4eski i fizi4esku "udovolstviq" koitoo prostoo ne ti se iskaa nikoga da svurshvat hhhah a za durjavata moje bi si prav naistina e smeshno da iskash pomosht ot durjava kato nashata pitash koi me e karal da po4vam nikoi ne me e karal ma tva ne ozna4ava 4e ne iskam da jiveq ti kato se razboleesh ot grip kato idesh v bolnitcata lekarstva li ti davat ili te pitat koi te e karal da izlizash na vunka ako se napiesh primerno i polu4ish nekvo natravqne kvo ne trqbva da ti pomagat ponejee nikoi ne te e karal da piesh neshtoo mi se gubii smisula a otnosno surbaneto na popara predstavi si ti presi4ash na 4erveno az karam s 300 i te bluskam i ti umirash za maika ti koe she e po vajno dali az sum vinoven dali ti si vinoven dali nqkoi te e nakaral da minesh ili ti sam su trugnal ili 4e si umrql po tvoita logika tq she si kajee of slava bogo ne e vinoven toi oniq e karal s 300 toi e vinoven mn qsno 4e edinstvenoto koeto she q interesuva e dali si jiv ili ne razbirash li otgovorite ti sa verni noo ne si zadavash pravilnite vuprosi i da ti napomnq pak ako slu4aino si pro4el si4ko do tuk da ne pishesh pove4e po temata shtot riskuvash si4ki da razberat kolko mnogo ne znaesh

09-13-2007, 14:26
Oффффффффффф,mad_doggy123 не виждаш ли,че няма смисъл да обясняваш!То с чук да им го набиваш в главите,човек като не иска да разбере-няма!Прави като мен-когато видя мнение ,от което като го прочета ме напушва смях,въобще не отг,а камо ли да обяснявам!!!

theEXPLOITED
09-13-2007, 15:18
леле, хич не се занимаваи с тия малоумници дето нищо не разбират от ЖИВОТА като коне с капаци са или пък са некви лапета още кво ти пука , пък и за т'ва дето говориш само наркоман може да те разбере на 100% ,е има и други които влизат в положение ама..............то ти и преди време мнооо се впрягаше на лапета и комплексари ама нема смисал бате просто не се занимаваи!!!!

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:42
Оди плачи при мекосърдечните бабички. ;р Аз ще те изритам като мръсно псе пред вратата.

mad_doggy123
09-14-2007, 13:32
само наркоман може да те разбере на 100% ,е има и други които влизат в положение ама..............то ти и преди време мнооо се впрягаше на лапета и комплексари ама нема смисал бате просто не се занимаваи!!!! ne moga da si zamul4a e 4ovek nekvo predi se paleh ama gi sera takuv i im se smeq na gluposta ma neshto po edno vreme po4nah da se drazna super mn i se opitvah det vikash ti da ne obrushtam vnimanie ama posle nqkvo osuznah 4e ima takiva shtoto tiq kato nas deto znaqt za kvo staa vupros si mul4at a tiq deto vobshte nito sa se drusali nekoga nitoo sa se interesuvali kvo e shto e sa zinaliii katoo smokove brat4e i bulvat takiva prostotii 4ee se 4udish da revesh li da se smeesh li seki 4ul ne do4ul amaa ina4e si4ki imat mnenie i si durjat na nego az nekuv po4nah nali da probvam s dobro takova da im obqsnim v kvo greshat i kak stoqt neshtata nema brat edno si znaee edno si baee ama kvo da gi praim to kato gi ostaime she stanat oshte pove4e taa i na edin da mu promeni6 mnenieto si e ebati postijenieto

xSaShEtOx
09-16-2007, 08:25
Тая работа с друсането е абсолютната гъзария. Само че в началото не усещаш някак3а зависимост, а по-късно. Значи, който има проблеми с наркотиците да иде на лекар!

09-16-2007, 10:41
Tъп си бате...кви глупости...

пазя-го-в-тайна
09-28-2007, 23:36
ееебасии тъпата темааа!!! заключете я моля ви :)

mad_doggy123
09-29-2007, 23:05
ееебасии тъпата темааа!!! заключете я моля ви :) daam i az glasuvam za zaklu4vane s dvete rutce strashno tupa tema a pokrai temata shto ne zaklu4i nekoi i narkomanite nekade ili napraoo da gi zavrut u nekva gazova kamera i gotoo kvo shee se zanimaame tukaa s tupotii katoo ima kade kade po vajni temi

etnies
10-07-2007, 17:00
Не е трудно! Въпрос на воля е! Ако нямаш воля тогава е прекалено трудно иначе е като детска игра! http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/bg/sternback.gif

p07ren
10-12-2007, 16:28
nqma lo6o da opita6 ima lo6o da se pristrasti6 trqbva da si mn degradiral za da go napravi6 .. ( da se pristrasti6 de )

AtMosFera
10-13-2007, 17:08
nqma lo6o da opita6 ima lo6o da se pristrasti6 trqbva da si mn degradiral za da go napravi6 .. ( da se pristrasti6 de )

Eдва ли някои иска да се пристрастява.То просто се слу4ва

korabokroshenec
10-13-2007, 21:46
е виж ако тука става въпрос за друсане на помпа ](*,) изобщо не етрябвало да се почва, щото херото е вече мнооо зле =; държавата не прави нищо за никой, така че.. пък за спирането - нямам идея.. не съм го преживяла и не знам какво е.. имах един познат, който се опитваше да спре херото с мн мн трева, ама не съм чула кфо е станало с него.. а иначе, животът си е твой и ти трябва да си го направиш стойностен и щастлив, пък държавата я заеби.. успех :-)абе то несамо помпата е тежко друсане... може да изглежда долнопробно ама и тия бомбомки и амфетки си нямате на представа колко вредят и пристрастяват... даже и избягвам такива хора..

mickelangelo
10-14-2007, 11:34
как може да кажете че държавата ни е боклук ... като не ви харесва махаите се ... тя също така не ви е длъжна да ви лекува ... и ако си мислите че в друсането ще намерите утеха .. давайте .. познавам х0ра които паднаха от много високо заради това .. просто да се надрусат и да не знаят .. къде са и защо са го направили ... пффф мога да приказвам на тая тема с дни ..