PDA

View Full Version : "Стихче" за една любов ...



jekitoss
09-05-2007, 21:23
Здравейте на всички ... регистририх се преди 10 минути и искам да направя нещо като двойна тема (по простата причина да не правя друга тема ). Та така .. да премина към същественната част .. в моят клас има едно момиче което страшно много харесвам ( 9 клас съм забравих да напиша :Oops: ) . С това момиче сме в един клас от 4 години ..започнах да го харесвам в края на 7ми клас.Мълчах си доста време докато не дойде 21 Април 2007 когато реших да й разкрия чувствата си . Така или иначе цял ден мълчах докато тя не ме пита ("Какво ти има"-аз и казах "Нищо" тя пак ме попита аз пак казах същото и така накрая й казах "влюбен съм" - тя ми отговори наивно: 'Кажи коя е тази да я пребия"- придърпах я към себе си и й казах на ушенце "Как ще пребиеш себе си ?!" ) ... тя ме погледна гузно и от този момент спря да се държи по онзи начин по който се държеше преди да изрека тези думи .Така или иначе отговора и беше "Не".. бях много объркан и по този случай написах едно нещо като стихче незнам как да го нарека но това след малко. И до сега ( 6.09 ) аз не спирам да я харесвам .. мисля че трябва да й предложа отново ..а ? Между другото искам да отбележа, че за 1 година отслабнах с 15 кг и мисля че това уголемява шансът ми за така мечтаната връзка . Искам малко съвети как да постъпя .. ще съм ви благодарен [-o< !!! А ето го и обещаното "стихче" (моля ви не бъдете много критични :-D ) :

Какво стана, какво ти направих ?? Не съм те удрял нито се лигавих.. Нещо в отношенията ни започна да куца, във сърцето ми ти остави една голяма буца ! Къде сбърках, че признах че те обичам .. или че от теб никога няма да се отричам..но това не означава да започнеш да ме мразиш и чувствата ми като с влак да газиш. Бяхме приятели много добри, а сега вече сме на "Здравей" "-Здрасти" ...Защо винаги със мен се получава, защо всеки с чуваствата ми се подиграва ?! Искам всичко да бъде както преди, и моля ТЕ за онази събота ти просто забрави...Опитваш се да се държиш както преди, но вече те познавам и виждам че говориш лъжи ! Ти си красива, а аз може би грозен нямам живот чак толкова луксозен...Но за мен важни са чувствата, не искам да загубя най-добрата си приятелка !!! By MirO


PS: който иска да ме види : в aha се пиша jekitoss :Smt005


:smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

only1wish
09-06-2007, 15:37
Ами за стихчето хубавко е, поне началото ми харесва :smt038 а за момичето... ми питай я пак, мисля, че е по-добре да я питаш и да знаеш със сигурност какви са ви отношенията, но само си мисля, че ще е добре поне преди да си поговорите на тази тема да я поразпиташ... мммнее, не е това точната дума.. аа, да, да я предразположиш :-k в смисъл да питаш как е, има ли си гадже или някой дали харесва ... и после да и напомниш и да й кажеш пак че я харесваш и да й дадеш стихчето да си го прочете. Във всеки случай ти си знаеш най-добре какво да правиш, все пак имаш свой подход и пр.
Не съм много сигурна, обаче си мисля, че щом те е погледнала 'гузно' това ме навежда на мисълта, че може би не е изпитвала такива чувства към тебе и затова й е станало кофти... :smt017 но може да са се променили нещата ;) обаче не мога да чета мисли, нали знаеш, няма как да разбереш какво си мисли, докато не я питаш... е, винаги можеш да питаш някоя нейна приятелка, но едва ли искаш да намесваш и други... все пак това си е м/у тебе и нея :-#
таа, това е мойто скромно мнение, който има по-добри идеи да помага, щото за 1 момче да харесва 1 момиче 4 г. струва ми се, че нещата са сериознички #-o
пак само за стихчето, кефи ме, само края малко си го отпуснал, но пак е добре :D късмет с момичето [-o< и чао за сега :smt006 ще следя темата и ако може и после да разкажеш какво е станало... :smt006 :smt006 :smt006

jekitoss
09-06-2007, 16:18
Сега ... искам да изясня някои работи :

1.Явно не си разбрала добре : харесвам я от 2 години, но това пак не е малко нали ? :-D

2.Наистина и мене накрая стихчето ми не ме кефи но няма как да го напиша до половината :idea: .

3.По-принцип с това момиче сме "бест френдс" стояхме доста време на един чин и знам почти всичко за нея..така че твоа да я питам дали има приятел отпада :smt005

4.И аз много се надявам да се получи нещо сега с нетърпение чакам 15 че да видим.. :smt007

PS:Ти на колко години си ??

PS2:Благодаря ти, че отделяш време да пишеш по тази тема!

Чао :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

09-06-2007, 17:28
Ами здрасти, пак :smt006
какво чета и аз днеска... тцтцтцтц #-o мда, от 4 г. сте в 1 клас, да, верно, объркала съм се лекинко :oops: 8-[
За стихчето не можеш ли да го преработиш ? или когато си го писал е било моментно и сега няма да можеш пак да го промениш :roll:
Значи най-добри приятели сте, така ли? :-s ми тогава защо си писал, че вече сте само на Здравей- Здрасти ? ваканцията не сте ли излизали? май не, нали? ... и само да питам защо чакаш чак до 15ти ?
Нали тогава ще се събирате класа, после ли ще говорите? тъкмо почва учебната година и такъв разговор с неопределен край... не знам, не ми се струва много добра идея, но това си е мое мнение, де :-# ти си знаеш най-добре :smt045 и да, ако не си я виждал цяло лято да тръгнеш да питаш, имах в предвид в предния отговор... но щом се знаете, не ми е ясно защо ще чакаш до 15ти :smt120
и все пак, нали знаеш, тряа си подготвен за всичко като тръгнеш да говориш с нея, в смисъл, за всички възможни варианти... щото нали знаеш, че все пак може и да не те харесва просто момичето ( е, надявам се, че греша и да има хепи енд в края, де :smt050 )
мисля, че изчерпах точките....
а, да, за годините... :smt005 амм, нали знаеш, че те не са определящ фактор за компетенстността на хората, особено що се отнася до сферата на свалките, любовта и пр. :roll: и все пак на 16 съм :-D ако толкова е важно да знаеш :-) таа, ти хубаво ми благодариш / мерси, много, ама нямаше нужда, просто искам да помогна, ако мога/, ама още по-добре щеше да е ако и други хора се включваха в темата :idea: както и да е, ще следя тука пак какво се пише ;)
чао засега :smt006 :smt006 :smt006

jekitoss
09-06-2007, 19:45
Сега пак поправям :

1."какво чета и аз днеска... тцтцтцтц мда, от 4 г. сте в 1 клас, да, верно, объркала съм се лекинко" - 5 клас :-s

2.Това "Здравей- Здрасти" е от това че и казах че съм :smt060 в нея !

Това е от мен :smt032 чао :smt024 ! =;

only1wish
09-06-2007, 20:54
За последен път пиша... цитирам " С това момиче сме в един клас от 4 години " и аз съм писала, че от 4 години сте в един клас.... :-k май много ми се спи, щото не мога да разбера пак какво не съм разбрала :-D :smt015 аа, да, и също /поне аз така го разбрах/ с нея сте били много добри приятели, но след като си й признал, тя се е отдръпнала от тебе.... :-s ми затова предположих, че не сте в много добри отношения сега и затова тръгнах да те питам защо ще чакаш чак до 15ти ](*,) както и да е, смятам, че каквото имах да казвам по темата съм го казала... късмет и успех пак с момичето и чао от мене :smt006 все пак ще съм благодарна, ако след като се видите или когато там си изясните отношенията да се види и тука във форума какво е станало :roll: лека нощ и всичко хубаво от мене :smt006 :smt015 :smt015 :-) :smt015

love_only_one_boy
09-06-2007, 21:07
Наистина не чакай до 15! Може би всяка една минута отлагане е фатална :wink: Нямате ли някъде да си пишете Скайп,а дори и имейл! Ей хрумна ми една идея да и напишеш писмо ама истинско с това стихче в пощата ама под писмо имам предвид не имейл ;) (дано да и зн адреса) А и бтв не можах да те видя в аха и от кой град си?!

jekitoss
09-07-2007, 10:34
От Шумен съм www.jekitoss.aha.bg

jekitoss
09-07-2007, 17:14
Сори аз го разбрах като първи клас :smt013 :smt017