PDA

View Full Version : айде да качим некое килце



abe, edin tam
09-05-2007, 21:39
така, знам 4е предимно се говори за отслабване с диети, но ре6их да направя тема отностно ка4ване на кила. сигурен съм 4е има мом4ета 4е даже и моми4ета които се 4увстват твърде слаби.. не е ползено да си дебел но съм сиг 4е не е и здравословно да си много слаб... та да си доида на думата, в момента съм на 16 и съм 63-4 кила тренирам ве4е година и половина фитнес (не се хваля) и съм сигурен 4е има някои тук който да ми помогне с някаква диета за набавяне на протеини и въглехидрати.. дано тва 4е съм повдигнал темата е полезно за 4итателите тук. знам и 4е има по подходя6ти форуми за тези не6та но бих се радвал да 4уя мнението на тези които не са болни на тема фитнес....

MostHated
09-05-2007, 21:56
и аз съм на 16 и аз съм 65-66 кила и аз искам да съм 70 ама не мога да кача! бал съм ви и протеините и месата и сичкото!

abe, edin tam
09-05-2007, 22:04
не аз знам диети ама не трябва да ям храна :) само ония химии а тва не искам да го поглеждам.... въпроса ми е по скоро ориентиран към обикновена храна... 6ото знам 4е с ония прах4ета стават 4удеса... доколкото знам пиле6кото месо и рибата много помагат

09-05-2007, 22:19
от пилешкото месо и рибата се слабее а не палнее... за тези които искат да ка4ат да си жземат бирена мая на хап4ета 60 броя са кам 3-4 лв./не сам сигорна мн./ но от нея хем се палнее хем е мн. полезна про4иства кравта и тем подовни и за акне и за вси4ко става..

abe, edin tam
09-05-2007, 22:29
6е трябва да се усмихна :) на горния коментар мила, мисля 4е най известния български култорист бе6е казал 4е яде пиле6ко месо през 2 4аса... а за рибата, тя просто е много полезна заради протеините, тва не озна4ава 4е се отслабва от нея ;) как може да се отслабва от което и да е ядене.... мерси се пак.и както казах ХАП4ЕТА НЕ ИСКАМ каквито и да са... предпо4итам натурални продукти.

Ниго
09-05-2007, 22:45
Момчета, абе не знам, ама да ми казвате, че ядете и не растете е смешно. Едно ще ви кажа - не ядете. Вижте как яде бато ви Дейв Тейт - 10 000 калории на ден - квото му падне, ама той е пауърлифтър.

Ми яжте по килограм месо и20 яйца на ден и ще растете. Никой не е станал голям от въглехидрати - от тях се става дебел. Протеин без мазнинита трудно се усвоява. Дядо ви Винс Жиронда (който създава бодибилдигна във днешната му форма - дева път на дефиницията пред гладките и сравнително мазни билдъри преди него) е карал Арнолд (Шварценегер) да си смесва протеина на прах със сметана.
От комбинацията мазнини и протеин се качва по-чисто.

Искате да качите, а правите смешни сплитове и не правите тяга и клек.
Е сори, ама без тяга и клек не става. Клека е най-доброто за маса. Тежък клек. Два сантиметра на бедрата от клек - дават 4-5 килограма + че по-големи крака помагат неимоверно за маса в горанта част на тялото.
Често в някой западен сайт може да ви отговорят на въпроса за маса в горната част на тялото с "Do more squats" - повече клкове.

Искаш маса: Ядеш 6 пъти на ден по 600-700 калории на ядене.
Тренирови - базови упражнение със свободни тежести и то тежко. Майната им на машините. Да сте виждали гръб на катерач - ОГРОМЕН. Мен един ми направи показно 4 набирания на една ръка с 15 килограма диск в другата. Знаете ли какво става при набиране с една ръка? Ръцете скачат с 3-4 сантиметра за нула време.

Тренирате - лег, клек, тяга, набирания, раменни преси. Често, тежко и не до отказ. Или ако се тренира до отказ - за кратко с почивка след това. Отказа за продължително време е пагубен за наурално трениращи.

abe, edin tam
09-05-2007, 23:18
благодаря много за отговора... 6те имам не6то наум.... виждам 4е разбира6

BlueAvalanche
09-06-2007, 07:13
Яж в МакДоналдс цяла седмица по 3 пъти на ден и ще качиш :lol:

...BlAcK_OrChId...
09-06-2007, 08:12
Бахти,и аз искам да надебелея!!!ПОСТОЯННО ям и мисля за ядене,ама не става-не мърдам от тия 36 кила!

lyly_lili
09-06-2007, 09:11
:-D i az neprekusnato qm ama ne6to ne nadebelqvam...AZ ti predlagam da qde6 sladki raboti soleni togava,kogato ti se priqdat :-D taka sig 6te qde6 cql den i sled sedmica 6te se 4udi6 kak da gi svali6 :-D

BlueAvalanche
09-06-2007, 09:29
Бахти,и аз искам да надебелея!!!ПОСТОЯННО ям и мисля за ядене,ама не става-не мърдам от тия 36 кила!
:shock:
Шегуваш ли се, ти на 10 години ли си ? :shock:

09-06-2007, 12:09
ако иска6 да напълнее6 първото което няма да е зле да напраи6 е да спре6 фитнеса

monityY
09-06-2007, 12:11
туй горе бях аз

CuRly_Doll
09-06-2007, 12:49
ако иска6 да напълнее6 първото което няма да е зле да напраи6 е да спре6 фитнеса
6to tam 6e ka4va muskulna masa....zavisi kvi uprajneniq prai....a tva za predlojenieto na FernandoTorres`fan...vqrno e :wink: .....tri pati na den i za sedmica,max dve 6e stane6 kolkoto iska6 :lol:

abe, edin tam
09-06-2007, 20:35
то предложението му е добро ма нямам как... пък и вси4ки знаем колко вредна е храната там :) не бих спрял да тренирам за6тото тогава няма да има смисъл да надабелявам.. кои харесва тумбаци :) просто трябва да намеря на4ин да ги съ4етая... мерси за коментарите на вси4ки. просто трябва да ям по 4есто, тва е ре6ението ;)

gabrielka@a
09-06-2007, 21:46
Бахти,и аз искам да надебелея!!!ПОСТОЯННО ям и мисля за ядене,ама не става-не мърдам от тия 36 кила!
На колко години си?

...BlAcK_OrChId...
09-07-2007, 07:39
FernandoTorres`fan ,на 13 съм,просто съм мнооого слаба.

abe, edin tam
09-07-2007, 08:33
e to nq nqkoi hora si im e v gena... ma ne vqrvam ako qde6 pove4e da ne ka4va6 kilata prostoo ne e vuzmojno :)

09-09-2007, 11:21
Бахти,и аз искам да надебелея!!!ПОСТОЯННО ям и мисля за ядене,ама не става-не мърдам от тия 36 кила!
[b]

36 кила ? Ти сигурно си 1.50 ? Е, има време да пораснеш, но аз бих те посъветвала да не се мъчиш да надебеляваш преди да си мръднала още на височина. [-X

09-15-2007, 19:50
Awe nekoi hora sa genno slabi/debeli.Vijdal sam hora koito qdat 2 pati pove4e ot mene i sa pak mn slabi.Prosto obmqnata na ve6testvata e mn burza pri nqkoi.Koito iska da nabelee malko trq po spre obmqnata nqkoi hrani.primerno predi qdane 1-2 lajici med orehni nqkvi takiva ne6ta koito po bavno se obrabotvat ot organizma i taka malko zabavqt procesite ;]]]...dr kvo moje se misli kato qdete dobre e est kolkoto moje po 4esto nai ve4e ve4er da se nabuhvate taka su6to se trupat kg su6to taka da sa qde mn hlqb prepe4en dokato e topal ... az li4no moga da izqm 5-6 filii bez problem taka ... est gledate vs kalori4no mazno kolkoto moje pove4e :))) piite pove4e bira sa6to pomaga xaxaxa (osobeno za korema) dr kvo moje da gladuvate cql den i nakraq na denq kato si lqgate da izqjdate kolkoto moje pove4e tui sa6to e na4in ne mn zdravosloven ... nai dobriq na4in e ne6to fitnes sport da izrashodvate kolkoto moje pove4e energiq i ot tam vi idva apetita kam qdeneto i ot tam kg a i dobra figura 6e imate ...awe na4ini milioni samo da imate jelanie ;]]] myxaxa

bqsna_teenagerka
09-17-2007, 12:49
е тва е вий мом4етата сте страшна работа!!!! напълнявате мнооогоооо трудно
отслабвате адски лесно :-D е евала ви прая!

bqsna_teenagerka
09-17-2007, 12:51
по темата на всякъде се казва 4е за да ка4иш мускулна маса а не сланини трябва да се яде месо,мле4ни продукти,яйца (не сурови :smt011 а варени) =P~ ти ако искаш и хляб можеш да си ядеш,но яж пълнозърнест по по полезен е! друго..ми нз те другите сиг са го казали