PDA

View Full Version : Моля дайте съвет



ZaHaRcHe
09-05-2007, 23:16
така имам един проблем...бившия ми е адски тъпо бебе и го е яд за някои неща и ся да си го върне ми е сменил паролата в абв.бг и сега нз каква е .Ще кажете да си направя нова да така е но в старата имах мн важни неща който ще ми трябват а той никога няма да ми каже как е новата парола нз какво да направя моля ви даите съвет.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

MostHated
09-05-2007, 23:18
Бааахти лапето! кажи му скайпа да си чатя с него и да видиш как ще ти каже пасса! :smt006

Blab
09-05-2007, 23:19
така имам един проблем...бившия ми е адски тъпо бебе и го е яд за някои неща и ся да си го върне ми е сменил паролата в абв.бг и сега нз каква е .Ще кажете да си направя нова да така е но в старата имах мн важни неща който ще ми трябват а той никога няма да ми каже как е новата парола нз какво да направя моля ви даите съвет.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
като си се регистрирала тря'а да си написала алтернативна поща(винаги, за случаи като този) или процедирай с дата на раждане и таен въпрос, както когато си забравиш паролата

ZaHaRcHe
09-05-2007, 23:23
той е сменил u тайния въпрос и алтернативния email направо нз какво да правя

mgxpower
09-06-2007, 00:23
Щом е направил всички тези неща мога само да ти кажа едно "честито" направил те е да си хапеш ушите!За това не си давай паролите дори и на най-голямата си любов защото утре може да се прецака всичко и кой ще ти е виновен?Ти самата....колко пъти са ме изнудвали...дай ми я криеш нещо от мен за това не ми я даваш и да крия и да не крия за това си е парола да се знае само от един човек...ако ще да ми се сърди цял живот дреме ми на....****!

AnTiBuLLsHiTs
09-06-2007, 07:54
Абе к'ви са тия работи бе? К'во си раздавате паролите като банички. Моите никой не ги знае,на никои не давам да сяда на компа и да ми бара тела.Баси т'ва са си мой неща,да не са некои курви.. :roll:

_PuNk`PrInCeSs_
09-06-2007, 10:17
Абе к'ви са тия работи бе? К'во си раздавате паролите като банички. Моите никой не ги знае,на никои не давам да сяда на компа и да ми бара тела.Баси т'ва са си мой неща,да не са некои курви.. :roll:

=D>

ZaHaRcHe
09-06-2007, 11:43
emi toi jivq v nas okolo mesec ako ne e i pove4e prosto nqma na4in da ne mi razbera parolata ai e na 19 ot kyde da zn 4e 6te se dyrji kat na 12

_PuNk`PrInCeSs_
09-06-2007, 19:45
ми кажи му 4е си я искаш, сритай го м/у топките и си готова :wink: