PDA

View Full Version : Спор свързан с Zineryt



ШоКоЛиЗиРаН
09-06-2007, 07:55
така и аз имам един въпрос за това лекарство, понеже спориме с един приятел ... лекар ми каза, че трябва да го ползвам месец и половина и да го спра, на мен ми остават 2 дни още, но имам доста от лекарството та спора с тоя приятел, че за тоя 1 месец и половина не е казано че трябва да свърши лекарството, а просто толкова време да се използва, а той : не щом за един месец и половина е казано значи за толкова трябва да свърши. Та кой е прав ????? :smt014 [/img][/list]

iveto89
09-06-2007, 08:58
emi po princip vsqko lekarstvo e v takova koli4estvo,4e da moje da bude izpito za poso4enoto vreme,toest ako sa ti kazali za mesec i polovina da go priema6...to trqbva posledniqt den ot sroka da upotrebi6 i poslednoto hap4e.....mislq 4e priqtelqt ti e mn prav

sexa_na_kompleksa
09-06-2007, 09:06
Послушай лекаря си,смята се,че е поне малко по-запознат с нещата от твоя приятел. :wink:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
09-06-2007, 14:21
Ами добре е да го спреш за малко, защото кожата ти ще свикне с него и повече няма да действа.. И аз го ползвам от горе-долу месец и половина, и сега мисля да го спра.. :roll:

zaiobaio
09-06-2007, 19:05
много е тегава работата с тоя зинерит :-k трябва да го ползваш продължително време за да подейства, след това ти действа 1-2 месеца и после кожата ти свиква с него и край.пак пъпки. и аз се видях в чудо с него и сега не знам какво да правя.. ](*,) ](*,) :smt017

miloto_girl_4e
09-06-2007, 19:12
emi po princip vsqko lekarstvo e v takova koli4estvo,4e da moje da bude izpito za poso4enoto vreme,toest ako sa ti kazali za mesec i polovina da go priema6...to trqbva posledniqt den ot sroka da upotrebi6 i poslednoto hap4e.....mislq 4e priqtelqt ti e mn prav



миличка, Zineryt-а, не е на хапчета, а е като паста :wink:
Това, че трябва да го ползваш месец и половина определено не значи, че тогава трябва да свърши лекарството :!: [-X Най-малкото всеки използва различно количество..
Хубаво е да го спреш, когато ти е казал лекарят, най-малкото, защото кожата вече лека полека започва да привиква към лекарството :wink: