PDA

View Full Version : Mozilla Firefox



09-06-2007, 08:04
taka.. zna4i vaprosa mi e ot kade moga da si izteglq tema.. ako moga taka da se izrazq za mozilata v smisal da izglejda po-dobre s nai novata veris sam no gore ikohkite i vaobhste vsi4ko e malko.. de'a znam ne mi haresv a.. preid imah edna tema no veche ne.. i nz ot kade da si svalq.. i kakvo da svalq nai veche.. taa.. ako nqkoi znae neka da mi pishe.. shte sam mu mnogo blagodarna [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Xanibal
09-06-2007, 08:09
Ами едвам ти разбрах написаното ,но в сайта на мозилата би трябвало да има талива неща ако не си теглиш от датата аз не си качвам такива неща щото не ми трябват. :D

MajeStic
09-06-2007, 08:12
Ами едвам ти разбрах написаното ,но в сайта на мозилата би трябвало да има талива неща ако не си теглиш от датата аз не си качвам такива неща щото не ми трябват. :D

Ми това са някакви капризи...:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:2

Xanibal
09-06-2007, 08:17
Ами аз лично не си качвам такива неща даже още съм си със скайп версия 2.0 щом ми върши работа значи няма проблеми а и от друга страна компа ми не е много мощен така чее версия 3та на скайп ми натоварва мизерния процесор. :-D

MajeStic
09-06-2007, 08:23
Ами аз лично не си качвам такива неща даже още съм си със скайп версия 2.0 щом ми върши работа значи няма проблеми а и от друга страна компа ми не е много мощен така чее версия 3та на скайп ми натоварва мизерния процесор. :-D

Ми те като наслагат 100 глупости... в момента и гледам Skype.exe взима 23 RAM, a отделно неговото другарче skypePM.exe взима още 20 RAM :-# А какво става, ако почна да си пиша с 5-6 човека ^_^

Xanibal
09-06-2007, 08:48
Ето точно заради това не си тегля нови и нови версии на скайп като измислят скайп 10.0 сигурно ще заема 512 рам

kinesis
09-06-2007, 10:34
Мда сумати боклуци слагат на новите версии, а и не само за скайп.. Половината от "екстрите" добавени към най-новите версии на определена програма, която ще да е тя, аз лично не бих използвал, но какво можем да направим. Явно всички си мислят, че всеки трябва да е с ултра мощен компютър. Но от една страна, при някои програми, последните версийки са крайно необходими, защото все пак са прочистени от дупките. За пример давам Microsoft с техният им Windows. Според мен Vista-та е доста по подсигурен от 2000 например, а и пък от XP.

Xanibal
09-06-2007, 12:15
Абе за мен ХРто си е супер хем лесно хем готино повече нищо ми не требе :D :D :D

_PuNk`PrInCeSs_
09-06-2007, 18:40
Абе за мен ХРто си е супер хем лесно хем готино повече нищо ми не требе :D :D :D

на Вистата още 1-2 годинки докато я доизбарат :wink:

Anf3tamin4o
09-06-2007, 18:45
Абе за мен ХРто си е супер хем лесно хем готино повече нищо ми не требе :D :D :D

на Вистата още 1-2 годинки докато я доизбарат :wink:
Няма Годинка в края на тяа година Бил Гейтс спира от производство Експито и всички нови закупени компютри щте са със виста

kinesis
09-06-2007, 19:38
Абе за мен ХРто си е супер хем лесно хем готино повече нищо ми не требе :D :D :D

на Вистата още 1-2 годинки докато я доизбарат :wink:
Няма Годинка в края на тяа година Бил Гейтс спира от производство Експито и всички нови закупени компютри щте са със виста
ВСИЧКИ?! :shock: Ебати уби ми желанието за Линукс среда :smt005 :smt005 :cry: :-D

Xanibal
09-07-2007, 07:06
Е това е много тъпо ве мене повече ми харесва ХРто отколкото Вистата въпреки че и тя не е лошо но ХРто повече ми допада. :-)

_PuNk`PrInCeSs_
09-07-2007, 07:09
аз присъствах на тайната ве4еря на Майкрософт, полу4их официална покана от Бил Гейтс... казаха, 4е Виста била несигурна засега, но Експито го спират, за да увели4ат продажбите на Виста, разбира се!
Ние домашните потребители ще си караме с ве4е старата версия на Уиндоус :lol:

Xanibal
09-07-2007, 07:13
хаха обаче мен не ме интересува ще си запиша 100 копия на ХРто и след това ще ги продавам на черно за по 50 лв. диска. :D

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 07:39
Хората са измислили CD-та.Аз ще си сваля няколко XP-та и ще си карам с него.(Ако не се задържа окончателно в Убунтуту).Иначе Бил Гейтс само пари прави [-X ,а и за к'во да дам 200-300лв. отгоре за компютър с Виста?
Като дори няма да я ползвам? :twisted:

Xanibal
09-07-2007, 08:07
Прав си прав си да плащам за нещо което няма да ползвам е безсмислено.

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 08:43
Прав си прав си да плащам за нещо което няма да ползвам е безсмислено.
Когато си взех компа(бях още малък и не разбирах много) и ми го дадоха с XP.След това от друг човек(инженер в ЕПИК-а),че са ми взели 150лв. отгоре заради XP-то. #-o Поне те хубаво вземат ама да ми бяха дали диск или нещо такова(за XP-то говоря)..Нищо 150лв. на вятъра. ](*,) Така,че внимавайте какво купувате. :smt006

Xanibal
09-07-2007, 08:46
XPто сега върви по 190-220 лв за диск ама легално копие кой ще ти даде 200 лв за ХПто като може да плати 10-15 лв или направоа стартова дискета още по евтиноизлиза.

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 08:48
Всеки може да си го свали от нета.Напълно безплатно.Може да си го легализира и да си ::: . :)

Xanibal
09-07-2007, 08:52
Е да ама тия от НСБОББББ следят вече за такива неща вярно че има места в нета кадето още не са ги хванали.Аз имам един приятел значи той не разбира от програиране но знае всяка жичка и платка в компа за какво е та той има сумаити копия на ХР,Виста,98 и си се е подсигурил за подобни случай.

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 11:53
Е да ама тия от НСБОББББ следят вече за такива неща вярно че има места в нета кадето още не са ги хванали.Аз имам един приятел значи той не разбира от програиране но знае всяка жичка и платка в компа за какво е та той има сумаити копия на ХР,Виста,98 и си се е подсигурил за подобни случай.
Аз имам по 2CD-та от всеки Windows.Със сериали и т.н. :) Подсигурен,но както казах по-нагоре май оставам с линукса.