PDA

View Full Version : Да забравя ли?



09-06-2007, 08:37
Няма значение как. но разбрах, че приятелят ми се е целувал с друго момиче :cry: Знам попринцип, че е флиртувал с други момичета, той сам ми е казвал, но само това. За въпросното момиче ми е намеквал само, но нищо по-конкретно не ми е казвал! След като разбрах, днощи, директно го питах какво е станало тогава, а той ми отговори само с "Уверявам те, че нищо не е станало! Моля те, не ми се говори за това!" . След което последваха още въпроси и се скарахме :cry: Сега вече на сутринта и на двамата нищо ни няма, но аз още не мога да забравя какво разбрах снощи! И преди съм му прощавала разни зарибявки с други момичета, мислех че и сега това мога да го забравя, но не знам дали ще мога! Наистина много ме боли и повече от това, че не ми е казал! :? Знам, че всичко с това момиче е свършило с тази целувка и няма нищо повече. Всички и той самият казва, че много ме обича ( личи си просто ), но на мен сега ми е кофти за това! По добре да не бях разбирала... #-o Не знам какво да правя сега - дали да му кажа директно, че знам какво се е случило, след което със сигурност ще се скараме или да се опитам да забравя всичко това?! Много съм объркана. Обичам си го адски много и не искам да го загубя! Не бих скъсала с него, може би и грешката ми е там, че му прощавам всичко... не знам :!: Заедмо сме вече почти 6 месеца.Обичаме се, но сега ме измъчва това, което разбрах! :cry: Мерси, ако някой се навие да прочете темата ми! :cry: :cry: :cry:

09-06-2007, 08:43
Няма значение как. но разбрах, че приятелят ми се е целувал с друго момиче :cry: Знам попринцип, че е флиртувал с други момичета, той сам ми е казвал, но само това. За въпросното момиче ми е намеквал само, но нищо по-конкретно не ми е казвал! След като разбрах, днощи, директно го питах какво е станало тогава, а той ми отговори само с "Уверявам те, че нищо не е станало! Моля те, не ми се говори за това!" . След което последваха още въпроси и се скарахме :cry: Сега вече на сутринта и на двамата нищо ни няма, но аз още не мога да забравя какво разбрах снощи! И преди съм му прощавала разни зарибявки с други момичета, мислех че и сега това мога да го забравя, но не знам дали ще мога! Наистина много ме боли и повече от това, че не ми е казал! :? Знам, че всичко с това момиче е свършило с тази целувка и няма нищо повече. Всички и той самият казва, че много ме обича ( личи си просто ), но на мен сега ми е кофти за това! По добре да не бях разбирала... #-o Не знам какво да правя сега - дали да му кажа директно, че знам какво се е случило, след което със сигурност ще се скараме или да се опитам да забравя всичко това?! Много съм объркана. Обичам си го адски много и не искам да го загубя! Не бих скъсала с него, може би и грешката ми е там, че му прощавам всичко... не знам :!: Заедмо сме вече почти 6 месеца.Обичаме се, но сега ме измъчва това, което разбрах! :cry: Мерси, ако някой се навие да прочете темата ми! :cry: :cry: :cry:

Ако не беше разбирала изобщо, след време щеше да разбереш и щеше да ти е по кофти. Пак добре, че ти е казал навреме..

09-06-2007, 09:00
idiotka , kak moje da se unijava6 taka ma pfffff kak se gavri samo toia s tebe a ti kato si tapa se unijavai .... za tva mom4etatat 6te vikat i 6te slagat si4ki pod ob6t znamenatel - tapi putki det staat samo za ebane zaradi takia kat tebe :twisted: :twisted: :twisted:



Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

sh3_1s_7h3_0n3
09-06-2007, 09:15
Флиртува с други, целува други, и ти питаш дали да забравиш всичко това и да продължите с "Мило, много си те обичам"... #-o

абе, то, че любовта е сляпа - сляпа е...
но може ли да води до такова оглупяване...

бил я обичал... той ако те обичаше, нямаше да погледне друга и да флиртува с нея, камо ли да я целуне...

пффф.... #-o

miloto_girl_4e
09-06-2007, 09:22
Миличка ... сега си разбрала за тази изневяра, а като си помисля за колко още не си, направо жал ми става ...
Кажи му, че знаеш, покажи му, че не е чак такъв изпечен лъжец и, че истината рано или късно се разбира :!:
Ако искаш му прощавай - твоя воля, но той според мен е с теб, защото си му удобна - хем постоянно има гадже до себе си, хем се забавлява и с други ...

monityY
09-06-2007, 09:27
не те оби4а,мом4е което оби4а и държи на моми4ето до себе си не изневерява,даже и флиртове,ти трябва да си прекалено наивна да му про6тава6,то вие един вид и връзка нямате 6том ти изневерява,като неиска6 да го загуби6 изневерявай му и ти,наранявай го и ти,той това заслужава

ninsy
09-06-2007, 09:36
Миличка ... сега си разбрала за тази изневяра, а като си помисля за колко още не си, направо жал ми става ...
Кажи му, че знаеш, покажи му, че не е чак такъв изпечен лъжец и, че истината рано или късно се разбира :!:
Ако искаш му прощавай - твоя воля, но той според мен е с теб, защото си му удобна - хем постоянно има гадже до себе си, хем се забавлява и с други ...

точно така е!

Leksi23
09-06-2007, 10:23
Миличка ... сега си разбрала за тази изневяра, а като си помисля за колко още не си, направо жал ми става ...
Кажи му, че знаеш, покажи му, че не е чак такъв изпечен лъжец и, че истината рано или късно се разбира :!:
Ако искаш му прощавай - твоя воля, но той според мен е с теб, защото си му удобна - хем постоянно има гадже до себе си, хем се забавлява и с други ...
И аз съм на това мнение [-( , мила, ако останеш с него той ще продължава да те наранява!

FiRe_LaDy
09-06-2007, 10:34
Защо се подценяваш толкова много?Как го търпиш да те разиграва така?Извинявай ама ще ти кажа,че си много тъпа!Оставяй го да си се зарибява,а ти си живей живота далеко от него.Той изобщо не те обича!С теб е,защото му прощаваш всичко!

Like the wind`
09-06-2007, 10:45
Разбирам,че ти е кофти и трудно да го зарежеш,но ако останеш с него той ще продължи да си прави каквото иска,без да има сериозни последици.Не го оставяй да те лъже и да те прави на глупачка.

radito
09-06-2007, 11:32
Еми продължавай да забравяш и продължавай да се измъчваш тогава #-o

Iv4eTy
09-06-2007, 12:00
Е като ти е казвал, че флиртува с разни момичета ти какво направи?! Не му ли каза, че не ти е приятно?! И каква е тая обич ... да се целува с друга да флиртува с други.... човек когато обича вижда само човека до себе си, а не да тръгне да се занимава с половината град...
Поговори с него и се изяснете, кажи му че ти е неприятно това което прави и ако не те разбере няма смисъл да продължавате.

sladkish_14
09-06-2007, 12:08
Флиртува с други, целува други, и ти питаш дали да забравиш всичко това и да продължите с "Мило, много си те обичам"... #-o

абе, то, че любовта е сляпа - сляпа е...
но може ли да води до такова оглупяване...

бил я обичал... той ако те обичаше, нямаше да погледне друга и да флиртува с нея, камо ли да я целуне...

пффф.... #-o

lilit_666
09-06-2007, 12:33
Пофлиртувай открито с някое готино момче пред очите му и като ти каже нещо му отговори,че ти правиш същото като като него,оба4е предпочиташ да не го прави6 зад гърба му,все едно го мислиш за ТЪП.Той би трябвало да схване намека и да ти се извини,или поне да млъкне!Ако не-не те заслужава и го изритай,защото и по-далеч от целувка ще стигне(ако вече не е)