PDA

View Full Version : Облеклото...!?



peteto89
09-06-2007, 10:08
zdr!interesno mi e kak sa4etavate drehite si kakvi kombinacii,cvetove,aksesoari izpolzvate i dr ne6ta... ot kade gi kopuvate no govorim za gore dolu razumni ceni a ne ot sorta 1 4ift danki 200lv ili ne6to takova(stava vaprs za po sportno eleganten stil a ne kecove i smaknati dre6ki) spodelete vijdanqta si i opita :-D .misleh 4e dobre se spravqm s tova no mai ne e taka na 18 sam i kasite flanelki s 6tampi na zai4eta ne6to mai ne mi hodqt ve4e :oops: :oops: :oops: :mrgreen:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

BlueAvalanche
09-06-2007, 10:11
Обличам си се когато както ми дойде :)
А дрехите не си ги купувам от определено място, ако си харесам нещо си го взимам
А ако търсиш г/д евтини и готини дрешки - Tерановата в Мола :)

CuRly_Doll
09-06-2007, 11:00
Ami,az sam tineidjarka i kato vsqka takava cvetoveto,s koito se obli4am sa po jizneni.Naposledak mn haresvam jaltoto i sam si kupila dosta jalti teniski i potni4eta.Druga kombinacii,koito sa6to mn mi dopadat,e kafqvo i rozovo,4erno i rozovo......Haresvam i bejoto,stoi mn dobre na tena na kojata mi.....mi za dre6kite tva :wink:
Aksesoarite.....hm.....grivni4ki i obeci nai ve4e,za6toto imam edno kolie i edin prasten i ne gi svalqm(kolieto ot okolko 3 godini i polovina,a prastena 1 i polovina).......
P.S.Vajno kak kombinira6 ne samo cvetovete,no i materiite :wink:
ot men tova :D

`Death`Whore``
09-06-2007, 11:06
Съмнявам се някой да може да ти опише гардероба и аксесоарите си. Най-много да ги снима и да ти покаже, след като нямащш собствен вкус...по-лесно ще изкопираш по този начин.

09-06-2007, 11:13
Съмнявам се някой да може да ти опише гардероба и аксесоарите си. Най-много да ги снима и да ти покаже, след като нямащш собствен вкус...по-лесно ще изкопираш по този начин.ne e vaprosa za kopirane ...i za moqt vkus az li4no si se kefq na drehite mi no kogato 4ovek raste ne6tata se promenqt a celiqt mi garderob e po4ti v rozavo i trq tozi cvqt da kombiniram s dr cvetove zatova pitam no e tapo da pusna tema :kakvo varvi s rozavo...????????dadoh tema za razgovor pak i nqma lo6o da pita6 samnqvam se da ima6 sobstven stil :smt004 koito si izmislila sama i ne si vidqla ot nqkade tai 4e....

AliceSw
09-06-2007, 11:15
сиво, черно, бяло, лилаво си приличат с розовото....

`Death`Whore``
09-06-2007, 11:18
Не твърдя да съм измислила ново облекло. Май не знаеш какво означава изразът "собствен стил". Има тема за съчетаването на цветове, виж там. А и нямаш ли собствено мнение, че питаш другите според тях какво с какво си отива?

CuRly_Doll
09-06-2007, 11:21
moje6 da probva6 ne6to po elegantno kato tova:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=24346&photo=276
po sportno kato tova naprimer:
http://veronicamars.dir.bg/_files/t5_2329734.jpg
ili pak ne6ty takova:
http://star.blog.bg/photos/4576/nicole_richie400x4002.jpg
http://upload.moldova.org/movie/actors/e/emma_watson/thumbnails/tn2_emma_watson_3.jpg
nameri v magazinite ne6to podobno i si gotova :wink:

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 07:43
Ццццццц еми как трудно е да обясня имам си мой трикове който си ги знам само ще ми е трудно да кажа как ги съчетавам какви аксесоари използвам най-често дълги гердани шалчето и фибички диеатеми и такива

girl88
09-07-2007, 08:20
pove4eto mi drehi sa v svetli cvetove (predimno beli) bqloto poprincip otiva na vsi4ko (rozavo,zeleno,jalto,sinio i tn)zatova zalagam na tozi cvqt osobeno ako ima6 ten toi mn 6te se otkroi ako se oble4e6 v beli drehi

`Death`Whore``
09-07-2007, 08:31
Розово!

CuRly_Doll
09-07-2007, 09:02
pove4eto mi drehi sa v svetli cvetove (predimno beli) bqloto poprincip otiva na vsi4ko (rozavo,zeleno,jalto,sinio i tn)zatova zalagam na tozi cvqt osobeno ako ima6 ten toi mn 6te se otkroi ako se oble4e6 v beli drehi
da,ama ako e po palni4ka mn 6te opisva..... :roll:

09-07-2007, 09:31
Вече си голяма и дрехите с весели картинки не ти подхождат.За лятото са подходящи ярките,весели цветове;а за студените сезони-убитите,черно и бяло.
За спортни дрехи предпочитам да нося дънки с някаква блуза/потник и отгоре късичък суитчър,които ест да отива на блузата/потника.

KaTinCeTy
09-07-2007, 11:48
Аз определено имам спортно-елегантен стил. Понякога се обличам доста спортно, но понякога доста елегантно. А за любими комбинации...ами напоскедък най-много харесвам за лятото къси рокли с висока талия набрани отдоло, дънки тип цигара в комбинация с потник с висока талия(може в някакъв по ярък цвят като зелено или жълто и от някаква сатенирана материя), както и туника по тялото с клин и дебел колан(ако модела на туниката го позволява). А бижутата ги комбинирам в зависимост от дрехите, но напоследък като, че ли харесвам повечко африканските(дебели дърени гривни и дълги масивни гердани).

peteto89
09-10-2007, 09:27
Не твърдя да съм измислила ново облекло. Май не знаеш какво означава изразът "собствен стил". Има тема за съчетаването на цветове, виж там. А и нямаш ли собствено мнение, че питаш другите според тях какво с какво си отива?razbiram kakvo ima6 predvid no sled kato sam pusnala temata mi trqbvat malko dobri saveti a ti ne mi pomaga6 mn kato "kritikuva6" ne se sardq no kato ne stava sama da se opravq6 tarsi6 saveti (dve glavi sa po dobre ot 1)pak mnenie si imam prosto da se zatvardi \:D/ a ako ne ti haresva temata nedei da izrazzqva6 mnenie ne karam nikoi na sila da mi dava saveti!!!na vs ostanali mersi mn mn ve4e imam nqkoi ideiki :smt006

09-10-2007, 17:58
Моите цветове са синичко и розовко- независимо кой сезон е! :)

09-10-2007, 18:12
zdr!interesno mi e kak sa4etavate drehite si kakvi kombinacii,cvetove,aksesoari izpolzvate i dr ne6ta... ot kade gi kopuvate no govorim za gore dolu razumni ceni a ne ot sorta 1 4ift danki 200lv ili ne6to takova(stava vaprs za po sportno eleganten stil a ne kecove i smaknati dre6ki) spodelete vijdanqta si i opita :-D .misleh 4e dobre se spravqm s tova no mai ne e taka na 18 sam i kasite flanelki s 6tampi na zai4eta ne6to mai ne mi hodqt ve4e :oops: :oops: :oops: :mrgreen:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!


откъде купувам дрехи: шия си, обикалям секънд-хендове, понякога си взимам рокля или сладурски топ от някой индийски магазин.
по принцип стила ми е еклектичен - в даден момент се нося по-"хард" (асоцийрай с музиката и ще ме разбереш), в друг ми харесва да изглеждам по-женствена.

на мнение съм, че добрия базисен гардероб е изключително важен - няколко тъмни панталонас перфектна кройка, чифт изчистени дънки, няколко ризи, блейзър, спортна (например от памук) рокля. тези дрехи могат да се съчетаят и с други, далеч по-авангардни, без да изглеждаш като жертва на модата.

относно цветове е по-сложно. например, маслинено зелено и оранжево не е много удачно, но ако зеленото е близо до спектърното, а оранжевото е ясно, "вибриращо", комбинацията е много интересна. водя се от правилото: "пробвай!"

любими комбинации са ми например:
-дънки, тениска с шантава щампа и блейзър
- панталон, отгоре спортна рокля
- бархетна риза с къс ръкав върху по-тясна тъмна блуза и свободни панталони
- риза, шантаво елече, тъмни дънки и каскет или барета
-къса пола, високи кецки и момчешки суитчър
......

спортно-елегантният стил може да изглежда лишен от индивидуалност, но правилно подбраните аксесоари (чанти, шалчета, обувки, калци, бижута) могат да го "съживят" и да го направят много закачлив и интересен.

дано съм помогнала.

peteto89
09-28-2007, 17:33
Розово!tva ne6to otdolu ne go razbrah dali be6e kam men ili prosto si pi6e6???

sladku_bebzi
09-29-2007, 05:17
Розово и черно 8)

peteto89
10-06-2007, 20:27
spored men temi4kata e gotina v smisal 4e mojem da si signalizirame za nqkvi razprodajbi,namaleniq,magazini ,koito ne se znaqt mn mn i takiva raboti interesni kombinaciiki na dre6kite 10x na vs koito se opiataha da pomognat :-D :-D :-D :smt006

white_chik
10-07-2007, 11:10
Ами по принцип много се кефа на шарените неща,обаче черното си е моя цвят.Много се харесвам в него и много нося.Иначе сега си купих блузки във всякакви цветове.Обичам да нося разни по-тесни дънки и си ги купувам най-вече от подлеза на НДК или от пътеките в Младост.А блузи,каквото ми харесва.Аксесоари не нося много - някво герданче,повечето ми са от NO NAME,некви обеци и пръстенчета нося и тва е общо взето :roll:

Slave4You
10-07-2007, 18:30
Аз нямам стил. Имам всякакви дрехи. Имам дънки, имам комуфлажни гащи, къси поли, черни панталони .. всичко. Купувам неща на разумни цени откъдето ми дойде;)

iMmOrAl`GiRl
10-08-2007, 18:29
обичам розовото :smt016 ,бялото,черното най-вече.обличам се най-често спортно и спортно-елегантно.нося най-много кецове,маратонки...
аксесоари-ОООбожавам всякакви пръстенчета,колиенца,гривн и.от къде си ги купувам-ако си харесам някъде.последно ме водиха в подлеза на НДК там 2та магазина ги харесах не са скъпи....


темата е суперРрР \:D/ :smt016

sexy_sladuranka___
10-08-2007, 18:41
ami moq lubim cvqt e rozovo . Po princip si kupuvam drehite taka 4e kato im sloja razli4ni aksesoari vseki p1t da izglejdat razli4no i sexy , padam si po elegantnoto obleklo , a za disko po princip samo tesni d1nki ili k1si poli

peteto89
10-13-2007, 15:04
10x mn vs ste mn mili O:)

marina star
10-13-2007, 15:10
stilat mi e po-skoro eleganten nosq poli do kolqnotro,dalgi vsqkakvi nai-4esto sa dosta razli4ni i ekstravagantni,saobrazqvam se kakto s modnite tendencii taka i s figura ta i s li4nite predpo4itanie,no kato cqlo obi4am da sam mn razli4na mrazq da gledam nqkoi oble4en po sa6tiq na4in kato men,nikoga ne bih oblqkla obiknoveni danki s ednocvetna teniska i maratonki,prosto obi4am vsi4ko da bade po-iz4an4eno i interesno,ne 4e ne haresvam iz4istenite linii,no ako gi ima zadaljitelno prisastva i akcent ot tipa ba hubav golqm gerdan ili obici,razli4en grim ili ne6to takova are 4ao 4e mai mn vzeh da tvarq s moite gluposti :lol:

peteto89
10-13-2007, 15:13
gluposti tova naistina e otg.tai 4e mn ti blagodarq marin4e

marina star
10-13-2007, 15:14
gluposti tova naistina e otg.tai 4e mn ti blagodarq marin4e

molq vinagi si dobre do6la mn sam ustata za tva se pritesnqvam da ne dosajdam :lol:

^dishdogz^
10-14-2007, 16:37
предпо4итам да не давам савети по мода,защото мен все едно са ме взели от улицата :lol: няма шега..кецове,свле4ени и много широки панталони,дълги и широки блузки..предпо4итам 4ерни,кафяви,сиви и сини дрехи :mrgreen:

peteto89
11-03-2007, 12:57
poslednata informaciq koqto izte4e be6e 4e nqkoi magazini na vito6ka pazaruvat ot skladovete za second hand(vtora raka)govorim za buticite tai 4e pak si pomislete :smt002

ЛигЛъТЪъ
11-04-2007, 13:21
ами ... аз скоро не съм писала но темичката мн ми хареса и реших и аз да споделя с вас моя стил на обличане .. :P по принцип се нося по спортно -елегантно сега съм си накупила куп сиви и лилави блузки карам с 3 -4 чифта дънки и черен панталон (класика) .. ии за лилафутууу сум си купила една супел сладка лилажа голяма чанта .. :D и като заговорихте за сичетания и бижута и украски ала блала .. аз винаги обичам по мен сичко да си мяза черна чанта , черен колан , черни обуфки/ботущшки .. :P пук за украшенията сякви фибички и глупости , които си мязат с блузката например , но по принцип ходя сус сребро пръстенчета , гривничка , ланец .. се пак си е класика само обеците сменям .. и винаги си купувам такива че на тях да има топчета защото требжа да си приличат с ланеца .. но да не изпадам в подробности защото стана много дулгу :wink:

peteto89
11-05-2007, 14:41
blagodarq 4e spodeli s nas :grin:

Nicole_Richie
11-05-2007, 17:02
STIL,STIL,STIL v istinskiq smisal na dumata... Obicham da sam si unikalna,a ne kato povecheto teen-ove... S 3 dumi = Stil ,classa i razbira se Haute Couture {Visha moda}...

PS:Sami si pravete izvodite! :):):)
That's All!

AliceSw
11-05-2007, 17:44
не се заяждам, но идеята на висшата мода не е да се носи всеки ден, още повече от тийнейджърки...интересно ми е какво е разбирането ти за висша мода и как по дяволите се обличаш така без да си безумно не на място :?

peteto89
12-08-2007, 10:05
STIL,STIL,STIL v istinskiq smisal na dumata... Obicham da sam si unikalna,a ne kato povecheto teen-ove... S 3 dumi = Stil ,classa i razbira se Haute Couture {Visha moda}...

PS:Sami si pravete izvodite! :):):)
That's All!
bravo :twisted:

scanadal
12-08-2007, 10:30
Аз обичам да нося дънки,несъм много по поличките,макар че от време на време се престрашавам и обличам по някоя.И черното и лилавото са ми любими цветове,затрупана съм с такива дрешки.А от аксесоарите обиците са ми голяма слабост и почти всеки ден си вземам по някоя друга дрънкулка-немога да устоя на обици :neutral:

Blab
12-08-2007, 10:43
не се заяждам, но идеята на висшата мода не е да се носи всеки ден, още повече от тийнейджърки...интересно ми е какво е разбирането ти за висша мода и как по дяволите се обличаш така без да си безумно не на място :?
Мани ти, че аз напоследък се нося в безумни съчетания, но естествено не мога да ги нарека "виСша мода".
Но просто съм гледка.Такова настроение ме е ударило, че съчетавам зелено с червено и жълто... и си боядисах едни дънки в лилаво...
Но вървя и креща "супер Любоооо, супер Любооооо" :-D

Както ми скимне, така се обличам.
Имам периоди на чиста елегантност - черни обувки, прав панталон/пола до коляното, изчистено поло/риза...
И точно обратното - оръфани дънки със спортни ботуши, рокля и пуловер отгоре и китайски клечки в косата.

Всеки да си носи, к'вото му харесва, важното е да се усмихваме. :wink:

sladkish_14
12-08-2007, 13:10
Амиии комбинаций :grin: Не знам имам различни дрехи,любимото определено ми е кафяво боди и розовка блузка с къс ръкав :-| Ииии такам общо взето всички цветове и повечето блузи са ми с къс ръкав и боди отдолу много ме кефи :grin: таааа за дрънкулки,многоооо каквото намера,синдйирчета,коланче та,пръстенчета,фибички,и т.н.т......... :-D

twix_91
12-08-2007, 15:15
mi moqt stil e smesica ot etno,sportno eleganten i abe kupyvam si tova koeto me kefi ;-) i tova koeto mi otiva na figyrata. :) ama naj-mnogo ne6ta imam s sin i ornjev cvqt 6toto siniq mi otiva pak oranjeviq mnogo me kefi :grin: :grin: :grin:

I love Naley
12-12-2007, 08:27
Моят стил е елегантен но и тнийн.Обичам да нося поли и рокли по точно обожавам.Най-често съчетавам дънкова пола с ризка и вратовръзка или с някоя блуза с деколте.Дългите поли са ми до колената съчетани с поло или зависи от сезона де.Обожавам да нося корсети върху ризките си заедно с някой черен пантолон или дънки.Дънките са другата ми страст харесвам тесните дънки който издължават краката ми.Обожавам да нося елечета върху ризките си.Ъъъ разни гердани и бижута и чалчета за аксесоари.Горе долу това е стилът ми женствен но тийн.Харесвам черните панталони или полота под блузките много е хубаво.Иначе за училище ако нямам време макарче отделям по полвин час за облекло и тем подобни когато нямам време е достатачно да облеча едни дънки и една блузка гланц и тва е.