PDA

View Full Version : Настоящите и...бившите



аничка
09-06-2007, 10:09
Настоящите ви половинки знаят ли в какви отношения сте с бивши гаджета? Споделяте ли им, в случай, че още поддържате контакт с предишно гадже? По каква причина бихте премълчали, че контактувате с предишен приятел/ка?

Също така, държите ли да знаете дали момичето/момчето ви все още се чува/ вижда/ пише и тн. с някое бивше гадже? Искате ли да знаете в какви отношения е с предишни партньори? Как ще реагирате и какво ще си помислите ако сте наясно, че гаджето ви поддържа някакъв контакт с бивш/бивша...но пред вас не споменава нищо по въпроса?

Под "бивше гадже" разбирам човек, с когото половинката ви е имала малко или много по-сериозна и емоционална връзка.

`Death`Whore``
09-06-2007, 10:11
Разбира се. Не държа гаджетата си на каишка, но е нормално да знам дали и колко общува с бившите си.

ninsy
09-06-2007, 10:20
Да,приятелят ми знае за отношенията с бившите,нямам какво да крия от него...Нормално е да знам дали се чуват с бившите,не държа да знам в какви отношения са имам му пълно довеерие.

morenita
09-06-2007, 15:08
Ami az lichno ne smqtam che gadjetata mi trqbva da znaqt mnogo za predishnite. Nqkak si ostava po-zagadachno po tozi nachin. Na men lichno mi e interesno da znam do kolko e bil seriozen s bivshite si i zashto sa se razdelqli (mn poslezna informaciq) no vinagi gledam da ostavq nai-pikantnite neshta ot minaloto mi v taina. Ne bih imala nishto protiv ako ima kontakt s bivshite si zashtoto i az go pravq, osven ako se sumnqvam che vse oshte imat chuvstva edin kum drug.

Veno0m
09-06-2007, 16:11
Ами предишният ми приятел знаеше в какви отношения съм с по-миналият ми приятел.А той не ми казваше в какви отношения е с неговата бивша... :?

shano
09-06-2007, 16:18
бившите имат ограничителна заповед срещу мен, настоящите само ми готвят и чистят.

cherinka
09-06-2007, 16:22
Познавам голяма част от предишните му приятелки и понеже с него се познаваме отдавна, и докато е ходил с тях, може да се каже, че знам в какви отношения са били, но никога не съм му говорила за тях, защото, все пак, те са в миналото, а аз съм сега.
Пък и с доста негови бивши и до ден днешен си поддържам контакт и малко или много са ми разказвали как са стояли/вървяли нещата между тях.
И, общо взето, вече не ме вълнува, кой знае колко много, какво и как и що е биЛО.
Знам само, че, за в момента, с тях е на 'здравей, здрасти'.
Той никога не ме е питал за някой бивш, защото както и аз, така и той не обича да говори за миналото (било то добро, хубаво, лошо или някакво друго).

09-06-2007, 19:58
Ami az lichno ne smqtam che gadjetata mi trqbva da znaqt mnogo za predishnite. Nqkak si ostava po-zagadachno po tozi nachin. Na men lichno mi e interesno da znam do kolko e bil seriozen s bivshite si i zashto sa se razdelqli (mn poslezna informaciq) no vinagi gledam da ostavq nai-pikantnite neshta ot minaloto mi v taina. Ne bih imala nishto protiv ako ima kontakt s bivshite si zashtoto i az go pravq, osven ako se sumnqvam che vse oshte imat chuvstva edin kum drug.

FiRe_LaDy
09-06-2007, 20:09
Ами докато ходех с бившия ми се виждах с едно старо гадже.Естествено дори му се обаждах и му казвах къде отивам.Те са си приятели.Сега това старото гадже пак ми се обажда,ама сегашния ми приятел е много ревнив и не мога да изляза с него.Иначе за отношенията на приятелите ми със стари гаджета не съм се интерисувала много.Само веднъж и то защото бившата имаше все още чувства и нахалстваше много.Ама сега,ако изляза с оня бившия,сегашния ми н трябва да разбира в никакъв случай.И все пак ще излезем само като приятели. :wink:

sladko_dete
09-06-2007, 20:11
Ммм на мен пък ми е интересно и винаги разпитва ако стане въпрос за някое его бивше гадже, но никога не започвам аз ей така темата.Също така нямам против да отговарям на неговите въпроси, защото нямам какво да крия.Той знае, че подържам връзка с някои от бивщите ми и понякога се бъзика, но не мисля, че е проблем между нас.А за неговите бивши- на здравей, здрасти са