PDA

View Full Version : Не мога да си оголя главичката до края !!



09-06-2007, 12:10
добар ви ден !! значи искам да ви попитам дали е възможно да е фимоза....значи когато не ми е надървена мога да си оголя пиш*ата до края..а когато ми е надървена мога някъде до средата..по надолу немога...та трябва ли да отидя на доктор или ще се оправи при секса :) ?!

09-06-2007, 18:04
добреее....шанса нещо да стане....само да пия и от само себе си

09-06-2007, 18:32
хмм..незнам може да си прав не съм чувал нищо :) и не споря :)

09-06-2007, 18:37
skype:chakalini93 намери ме ако нямаш работа да ми кажеш нещо повече...че ми стана интересно

batkodoki
09-06-2007, 19:16
Спокойно,разтвори английска сол в доматен сок и пий.Помага!

не разбрахте ли, че някой пълен идиот просто се гаври с всички споделящи болките си тук предписвайки на вс "английска сол" т. е разхлабващо средство в различни мощно "продрискващи" комбинации.

само, че когато някое хлапе наистина се дехидратира следвайки идиотските предписания на N0Rull5 дали този идиот ще изпита просто психичен комфорт или садистичен оргазъм се пита?!

бтв, остава неясно какво чакат модераторите?!

wo0p
09-06-2007, 19:19
:evil: ](*,) :smt010 :smt009

batkodoki
09-06-2007, 21:28
Спокойно,разтвори английска сол в доматен сок и пий.Помага!

не разбрахте ли, че някой пълен идиот просто се гаври с всички споделящи болките си тук предписвайки на вс "английска сол" т. е разхлабващо средство в различни мощно "продрискващи" комбинации.

само, че когато някое хлапе наистина се дехидратира следвайки идиотските предписания на N0Rull5 дали този идиот ще изпита просто психичен комфорт или садистичен оргазъм се пита?!

бтв, остава неясно какво чакат модераторите?!
Завършил съм медицина и много добре знам какво говоря и кое подтиска тези действия на английската сол!


по принцип НЕ коментирам простащини, освен когато те оскърбяват Медицината като такава!

ПРОДЪЛЖИ В СЪЩИЯ ДУХ, ЗА ДА ИМАМ ПОВОД ДА ПОМОЛЯ НОВИТЕ СОБСТВЕНИЦИ НА САЙТА ДА ТЕ ИЗХВЪРЛЯТ ЗАВИНАГИ ОТ НЕГО, без значение зад какво IP или прокси ще се пробваш!

foreverr
09-09-2007, 18:48
Това е нещо нормално с времето ще се оправиш :wink: