PDA

View Full Version : тормози ме и психически и физически



викии
09-06-2007, 12:54
Здравейте!
Искам да споделя за връзката ни с приятеля ми.Аз съм на 16,а той 21.Вече повече от година сме заедно.Но няма ден от тази година,в който да не сме се карали.Направих много компромиси,за да е всичко мирно и да запазя връзката ни.Накара ме да избирам между него и най-добрата ми приятелка и аз може би още неосъзнавайки последствията избрах него.От ноември 2006 нито съм я виждала,нито чувала.И не само с нея,прекъснах всякакви вразки с приятели и познати.Като се замислям сега това е най-голямата ми грешка.А през това време когато когато не бяхме заедно,той си излизаше и обикаляше дискотеки и кръчми.Но това не е най-важното.Юни месец замина на море,а аз нямах възможност да отида.Беше ми много кофти.Какви ли не мисли ми минаваха през главата и за да се разсея малко заминах на село при братовчедка ми.И оттам се започна всичко...Звънеше непрекъснато ,заплашваше ме,обиждаше ме с какви ли не думи.И това в продължение на 1 седмица всеки божи ден.За всичко обвиняваше мен,с всичко го дразнех(всичко продължава и до днес)Един ден даже си позволи да ме удари и то не един път...Заклех му се,че след тази случка повече няма да ме види.Но ето че все още съм с него и продължавам да търпя всичко това,но докога ли...
Това е накрато.Благодаря,че ме изслушахте.Имах нужда да споделя.
Лек ден на всички.

alkobalko
09-06-2007, 13:53
http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=2