PDA

View Full Version : тормози ме и психически и физически



викии
09-06-2007, 12:54
Здравейте!
Искам да споделя за връзката ни с приятеля ми.Аз съм на 16,а той 21.Вече повече от година сме заедно.Но няма ден от тази година,в който да не сме се карали.Направих много компромиси,за да е всичко мирно и да запазя връзката ни.Накара ме да избирам между него и най-добрата ми приятелка и аз може би още неосъзнавайки последствията избрах него.От ноември 2006 нито съм я виждала,нито чувала.И не само с нея,прекъснах всякакви вразки с приятели и познати.Като се замислям сега това е най-голямата ми грешка.А през това време когато когато не бяхме заедно,той си излизаше и обикаляше дискотеки и кръчми.Но това не е най-важното.Юни месец замина на море,а аз нямах възможност да отида.Беше ми много кофти.Какви ли не мисли ми минаваха през главата и за да се разсея малко заминах на село при братовчедка ми.И оттам се започна всичко...Звънеше непрекъснато ,заплашваше ме,обиждаше ме с какви ли не думи.И това в продължение на 1 седмица всеки божи ден.За всичко обвиняваше мен,с всичко го дразнех(всичко продължава и до днес)Един ден даже си позволи да ме удари и то не един път...Заклех му се,че след тази случка повече няма да ме види.Но ето че все още съм с него и продължавам да търпя всичко това,но докога ли...
Това е накрато.Благодаря,че ме изслушахте.Имах нужда да споделя.
Лек ден на всички.

demons_of_my_soul
09-06-2007, 13:07
е ко чакаш, тегли му една майна и беж да теняма....
ако се страхуваш да не те бие по най бързия начин си намери зкариник т.е. друго момче което да му смаже физиономията... това е решението и нека никой не ми вика това не е начина!

GossipGirl89
09-06-2007, 13:08
Мацко ти си луда!!! Зарежи го тоя!! Как така ще те удря ?!?! Защо му позволяваш да се отнася така? Защо продължаваш да го търпиш? ЗАРЕЖИ ГО!!! Може да имаш чувства към него,но от това, което прочетох не ми изглежда той да има към теб... Разбирам да ревнува нещо-ок, ама да те кара да избераш между него и приятелите си, да те обижда и обвинява,да те удря... Това е прекалено! :shock: Говори с него и му кажи,че не можеш повече така-направо му бий шута...Направо ти се чудя как си издържала толква време на тоя тормоз... :-k :smt018

Presley
09-06-2007, 13:19
Това,което прави с теб е ужасно.Спри да го търпиш.Достатъчно грешки си направила.Прекратила си всякакъв контакт с най-добарата си приятелка,с блиэки хора...не е ли достатъчно???И продължаваш да го търпиш,че дори и те пошляпва!Съветвам те да прекратиш връэката си с това момче.Може би,эа да направиш толкова много компромиси и жертви,найстина го обичаш.Въпреки това,съветът ми остава в сила.Недей повече да търпиш униженията му.Раэделете се.Пък след това помисли как да въэстановиш предишните си контакти и да поправиш допуснатите грешни,эащото не са малко...ама,както се каэва Любовта прави човека патка. :-D ..

FiRe_LaDy
09-06-2007, 13:24
Мила как може да го търпиш?Да му позволяваш да те заплашва и още повече да те удря!Това е недопустимо бе ... я го оставяй!Колкото и да го обичаш това не трябва да продължава и да му позволяваш да те тормози.Ако не спре - кажо на родителите си или на някой,който може да ти помогне.

mir4ovski
09-06-2007, 13:33
i kvo 4aka6 zareji go varni si priqtelite i badi shtastliva

alkobalko
09-06-2007, 13:47
Щом веднъж е започнал, не се надявай да се промени. Бягай възможно нй-бързо. Той не е имл право да ти поставя условия, но и ти не е трябвало да се съгласяваш с всяко нещо, което поиска. Така си му показала, че може да те контролира както пожелае.

09-06-2007, 13:50
popadnalla si v omagiosan krug. vutre6no ynae6 4e ne trqbav da si s nego, 4e ne moje6 pove4e dda turpi6. no tova kogato e dale4 ot teb. kogato e do teb si misli6 4e moje bi mogla da subere6 o6te malko sili ya da ti4a6 sled nego. tova e nezdravoslovna zavisimost, povqrvai mi. opitai se da izbqga6 dokato ne e stanalo o6te po-lo6o

CuRly_Doll
09-06-2007, 13:52
Kak e vazmojno o6te da go tarpi6...napravila si tolkova kompromisi za nego,a toi kakvo?Taka li ti se otblagodarqva?Zareji go :wink:

sexa_na_kompleksa
09-06-2007, 13:54
Съгласна съм с предишните мнения - може много да го обичаш,но за твое добро е, да се разделите !

`Death`Whore``
09-06-2007, 13:55
Той те тъпче. Не го позволявай! Как може да ти казва да избираш между него и свой приятел? Ти роб ли си или човек? Веднага го зарежи и след голямата болка ще осъзнаеш колко хубаво е да си човек.

викии
09-10-2007, 06:45
мерси много на всички

09-10-2007, 06:51
е ко чакаш, тегли му една майна и беж да теняма....


=D>

GregoryHouse
09-10-2007, 07:08
То така всички викат зарежи го тегли му една майна и т.н. ма от нейната позиция надали е толкова лесно... се пак тя е на 16 той на 21 и не вярвам да е заобиколена от хора който могат "да му смажат физиономията"...въпреки че това е правилния път трябва да го разкараш по някъф начин и 100% не с майна щот ше отнесеш нещо...пак...

MoHuTo
09-10-2007, 07:12
Мацко по думите ти разбирам, че компромисите за вашата връзка ги правиш само ти.Не може така - компромиси трябва да правят и двамата.Но явно само ти имаш чувства към него, и затова го търпиш. а той си прави с тебе каквото си иска.Това не трябва да продължава - оставяй го докато наистина не е прекалено късно... :-s

hforce
09-10-2007, 08:43
otiva6 pri drug, kazva6 mu tva pravite 1 zdelka sex za zakrila i si4ko e tok i jica :D
a sega seriozno... kusa6 go i ako po4ne da ti nalita da te bie go rita6 v topkite i bqga6, ili si hva6ta6 drug koito go smelva

Valento
09-10-2007, 08:58
Здравей!Ми по описанието на ситуацията разбирам че той май не те обича и как си могла да зарежеж всички заради него това е най голямата ти грешка!Човек без приятели не е човек!И защо си е позволил да те удари казали на някой след случилото се?Чудя ти се на акъла как още си с него от съжаление ли....това не е любовта сигурен съм че има човек който може да д те обича истински повече от него но това е мое мнение!Но сега ти си решаваш дали да го зарежеш аз мисля че това е най-доброто решение!!!Успех :wink:

bqsna_teenagerka
09-10-2007, 09:02
нищо ли4но но си изклю4ително глупава!
другите написаха останалото послушай ги!

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 09:54
Към авторката: Да ти имам представата за тормоз! Психически - да, ама физически? Аз какво ли не очаквах да видя в тази тема заради заглавието.. А то какво се оказа... Пфу.

malone
09-10-2007, 11:03
Много си му дала на този момък пък ти май малко си получила.Зарежи го щом поведението му е такова,няма смисъл да си с човек който ще те обижда.

09-10-2007, 11:15
Кажи му,че зареди него си заразяла и приятелите си и всичко което те е радвало и вече това нещо не може да продължава и така.. :-)

DivoTo_KoTe
09-10-2007, 12:15
Мила как може да го търпиш?Да му позволяваш да те заплашва и още повече да те удря!Това е недопустимо бе ... я го оставяй!Колкото и да го обичаш това не трябва да продължава и да му позволяваш да те тормози.Ако не спре - кажо на родителите си или на някой,който може да ти помогне.


Съгласна съм,не позволявай да те удря ти си момиче,имай достойнство.Потърси приятелките ти,разкажи им предполагам,че ще те разберат.Успех

fr1sky_boy
09-10-2007, 13:13
Nameri nqkoi qk pi4 da go smelq i mu ebi maikata,ebasi drislioto 4ak 6e te udrq bojee....az ako udarq moqta priqtelka nqma da q vida nikoga ne padai tolkova!!! :) Uspex

shiT_ShiT=]
09-10-2007, 16:49
macko i az sam napulno suglasna s dr mneniq!ne trqbva pove4e da si s nego kolkoto i da go obi4a6! [-X toi te kara da zareje6 vs si fr prosto ei taka daje i toi nz 6to qvno 6ot na nego taka mu haresva no taka ne biva!tegli mu edna maina i do tam!nqma smi pove4e da se tormozi6 vse nqkoga 6te go zabravi6!uspeh!