PDA

View Full Version : Да бъда ли с нея??



BoY ToY
09-06-2007, 13:14
Незнам какво да правя хора преди 2 години ходех с едно момиче сладко и мн мило цяло лято бяхме заедно бяхме на по 14 години но почнахме училище в нови училища а и аз не живеех близо до тях доста далече..но лятото работех в компиутърен клуб беше на наще но го затворихме и както и да е изкарахме още малко и тя ме заряза..порасна и работата..както и да е беше ми мн гадно след няколко месеца почнахме да си пишем пак и аз пак я харесах..но тя пак ми разби сърцето...пак доиде лятото..и тя почна да ме търси пишехме и тя имаше рожден ден..и ми каза че иска да ходим на кино и аз ок но отидох с наи добрия ми приятел те не се познаваха гледахме уж филма аз го гледах но през цялото време тя ме гледаше..и аз нищо после бяхме на кафе и тя почна да се целува с приятеля ми и аз я погледнах и тя ми вика е и ти ли искаш и тръгна да ме целува и аз викам не ме остаи ме ..и така двамата през целото време се натискаха..после тя си празнувала рождения ден и само ми звънеше ела ела.. некфи такифа тя беше мн пияна и аз никво внимание..и пак с гадже тя...и аз кво да права..отказах се от нея!
И до там всичко.... тяхното беше просто ...забавление за няколко часа..а мен ми беше гадно а моя фр незнаеше че я искам..и както и да е..сичко спря да ми пука за нея и след това тя почна да ме търси казваше че ме обича и какво ли не...казва го но винаги е с гадже абсолютно винаги и аз викам вече не ми пука..и след още една година сега август месец пак бяхме на кино а тя си имаше гадже..и ни беше мн забавно..но аз вече не бях същия и незнам дали мога да и се доверя..повтаряше ми че иска да е с мен че ме обича...а аз нищо не и казах..
П.С Докато ходехме преди 2 години тя не ми пусна..тая година ми каза че иска секс но иска и да сме заедно и аз и казах че мога да и дам само секс и тя се нави..напраихме го и повече .. тя каза че не иска..

nqkafsi_tam
09-06-2007, 13:24
Ти знаеш ли че има и други момичета ;) ?
хах помисли po toq vypros..

BoY ToY
09-06-2007, 13:27
Знам че има други момичета ..и аз мн ясно не мисля само за това момиче но ..ми пука за нея...със всяко друго момиче кво няколко седмици и толкова просто немога е така поече но мисля че с това момиче ще мога но сички ми казват че тя била прекалено надута че е много по различна от предишното сладко момиче..което познавах..че била голяма лигла...и че върти по няколко момчета...а аз незнам дали мога да и вярвам ...

experiment_m
09-06-2007, 13:57
Аз само едно не успях да разбера - ти мазохист ли си, какъв си?
Уж иска да е с тебе, а се хвърля и на приятеля ти в твое присъствие. :shock: Ходи с още сумата му и момчета докато си мислила за теб - да бе.
И после ние момчетата сме бройкаджии - глупости. Пич, това което е било преди години си е било за тогава, а от тогава това момиченце доста се е променило, осъзнай го и отиди да си намериш нещо друго, което ще си е за теб. Не се занимавай с нея - това е моя съвет.

BoY ToY
09-06-2007, 14:06
Еми незнам тя все ми казва че иска да е с мен че ме обича некфи такифа...ама незнам...аз не съм чак толкова голям тарикат..като тея с които тя ходи...и ми казва че иска мен и ме обича и незнам... :( :(

morenita
09-06-2007, 14:44
Vij milichak imash si rabota s mnogo kofti tip momichence. Predpolagam, che do vchera ne se e otlichavala s nishto i edno dnes deto sam vikash i porasnala rabotata i tq se samozabravila. Do kolkotorazbiram segae na 16 i ne q vinq za tova che iska da opita ot vsichko zashtoto tova e nai-podhodqshtata vuzrast, no tova opredeleno oznachava che tq ne moje da bude samo s 1 momche kolkoto i da si misli ponqkoga che go iska. Az sushto bqh mnogo lubopitna kato po-malka. Ne se zastoqvah s edno momche, a ot vreme na vreme kogato se razocharovah ot kusite vruzki v pri koito nai-chesto na drugiqt chovek ne mu puka za teb reshavah che iskam seriozna vruzka. Predpolagam, che i na neq ei taka ot vreme na vreme i se iska nqkoi da go e grija za neq ne zashtoto e mn hubava ili shtoto pravi qki svirki, ami zaradi samata neq si, zatova kak se usmihva sladko i kolko dobur priqtel e. Smqtam che ako se hvanesh s neq tq shte te narani i shte prodaljava da go pravi dokato ne se nasiti na vsichko koeto mogat da i predlojat neobvurzvashtite vruzki. Ne bih ti kazala da trugnesh da si tursish druga, shtoto znam che za da sedneshda pishesh tuka v saita qvno ne ti e lesno da kajesh krai. Prodaljavai da i se naslajdavash, dori ako iskash opitai s neq no znai predvaritelno che nishto seriozno nqma da izleze, kato v sushtoto vreme ne sizatvarqi ochite za vsichki ostanali sladki momicheta okolo teb :) Uspeh

BoY ToY
09-06-2007, 19:33
emi moje i taka da e neznam prosto .. tq vse mi kazva 4e se e promenila i 4e me obi4a... a az neznam... ne q obi4am...no iskami se da i vqrvam a nemoga za6toto vseki put mi razbivva surceto....i si4ki mi kazvat da ne sum s neq...bila kva li ne...no tq vse mi vika obi4am te obi4am te iskam da sum s teb

ZaHaRcHe
09-06-2007, 19:57
ae zaebi q ve ne q li vijda6 4e samo si igraq e s teb potyrsi si dr po svqstna

Velsssy
09-06-2007, 20:01
тва са си курвенски номера....но щом искаш да си с нея-бъди!!! :wink: :wink:

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 20:03
последния детайл ме учуди-как така правиш секс като не ти пука...малко тъпа и курвенска работа от нейна страна...според мене нищо няма да излезе.- как така ще я гледаш да се натиска на твоя фр???! тая е некфа..бахти

BoY ToY
09-06-2007, 20:25
Emi samo mi povtarq non stop kolko se promenila kolko tfa kolko onova..bila razli4na.. ne bila su6tata obi4ala me ... iskala da i dam o6te 1 6ans da probvame... az se i vikam ne ne ..ne iskam...i tq vse pita za6to..
i az taka .... neznam ne mislq 4e e kurva....prosto e mn sladka...i..sa e v nekfo sportno u4ili6te...i se e pomislila za...neznam kvo...a nenzam mislq si 4e me iska tolkova mnogo 6ot az vse i kazvam NE NE i tq znae 4e ne moje da e s men i tova e edin ot neinite ligavai kuprizi...prosto neznam... edin put bqhme na kafe tova odavna...i tq be6e skusala s gadjeto si a az e taka otidoh neznaeh dali iskam ne6to ili ne..i az po4nah da q razpitvam i tq po4na tam da mi obqsnqva i posle sedime i tq mi vika 6te doide6 li s men do toaletna iaz dobre az vikam ne6to da paza ot prede i tq kato me vkara vutre po4na da me celuva i po4na da mi otkop4ava..kolana..i az i vikam megi kvo pravi6 i tq..emi nali tova iska6e..i az iskam go no iskam i da se promeni6 i iskam si4ko s teb iskam da mi kazva6 kolko me obi4a6 i tq samo me pogledna..i si trugna..i sled 1 mesec mi vika obi4am te...

cherinka
09-07-2007, 00:05
Щом имаш нерви - занимавай се с нея, трови си сам живота.
Все пак е твой.
Имаш си глава на раменете, като си толкова упорит, ще търпиш своите и нейните грешки!

Treselle_s
09-07-2007, 00:20
Пич, помисли ти си просто поредният и каприз.....иска да я изчукаш още два-три пъти и тва е.....да и поомръзнеш малко и после ще те зареже... имам чувството,че ти се иска да и вярваш,самонавиваш се...но всъщност дълбоко в себе си знаеш истината и тя е-това момиче те върти ей така,не те обича и само ще те нарани....но ако искаш да си с нея бъди.... и все пак гледай да не и се доверяваш и да я приемаш твърде насериозно....

Josefinne
09-07-2007, 06:05
Освен фразата " както и да е", която повтаряш на всяка 4та дума, що-годе разбрах, че малката си е кучка и просто се чуди с какво да си разнообразява живота. Ако искаш секс и тя го иска - дай й го, но не се обвързвай с чувства повече с това момиче, защото и то няма такива. Поздрави.

koalka
09-07-2007, 06:22
Еми незнам тя все ми казва че иска да е с мен че ме обича некфи такифа...ама незнам...аз не съм чак толкова голям тарикат..като тея с които тя ходи...и ми казва че иска мен и ме обича и незнам... :( :(Обича те, а ходи с други? :lol:

Josefinne
09-07-2007, 07:03
Еми незнам тя все ми казва че иска да е с мен че ме обича некфи такифа...ама незнам...аз не съм чак толкова голям тарикат..като тея с които тя ходи...и ми казва че иска мен и ме обича и незнам... :( :(Обича те, а ходи с други? :lol:

Е, сега принципно това не е гаранция ( не конретно за случая ). Ако не си с някого , който си ходи с други , не може вечно да рониш сълзи по него и да отказваш , това си е вид опит да продължиш напред. Но мисля, че е възможно човек винаги да обича един дълбоко в себе си, въпреки че е продължил напред с друг човек.
Но определено тук това не е случаят.

BoY ToY
09-07-2007, 16:08
Е, сега принципно това не е гаранция ( не конретно за случая ). Ако не си с някого , който си ходи с други , не може вечно да рониш сълзи по него и да отказваш , това си е вид опит да продължиш напред. Но мисля, че е възможно човек винаги да обича един дълбоко в себе си, въпреки че е продължил напред с друг човек.
Но определено тук това не е случаят.[/quote]

Еми и аз така си мисля незнам аз дори и неговора с нея.Тя ми пише но аз въобще нищо не и казвам.Пука ми за нея..адски много,аз не и го показвам тя си мисли че я мраза..И между другото си права ..и защо може и случая да е такъф аре бе вие сте момичета.. кажете нещо поставете се на неино място ли де дазнам...

MayKyTy
09-07-2007, 18:33
Е, сега принципно това не е гаранция ( не конретно за случая ). Ако не си с някого , който си ходи с други , не може вечно да рониш сълзи по него и да отказваш , това си е вид опит да продължиш напред. Но мисля, че е възможно човек винаги да обича един дълбоко в себе си, въпреки че е продължил напред с друг човек.
Но определено тук това не е случаят.

Еми и аз така си мисля незнам аз дори и неговора с нея.Тя ми пише но аз въобще нищо не и казвам.Пука ми за нея..адски много,аз не и го показвам тя си мисли че я мраза..И между другото си права ..и защо може и случая да е такъф аре бе вие сте момичета.. кажете нещо поставете се на неино място ли де дазнам...[/quote]
как да се поставя на нейно място като не съм като нея .... просто я остави .. кажи и че не искаш да имаш нищо общо с нея и да не те търси повече .. но ако си мазохист продължавай преполагам че има още хляб в нея ...

Veno0m
09-07-2007, 18:48
Това момиче нещо не ми вдъхва доверие.Не мисля,че казва истината...даже според мен те лъже.Помисли по въпроса да я използваш само за забавление и си потърси в същото време готино и разбрано момиче,с което няма да имаш проблеми на главата \:D/

BoY ToY
09-07-2007, 19:17
Еми аз сега бях в неиния квартал там в едно кафе и тя доиде с неините приятели и гаджето си и отиваше до тоалетна и ме видя и ми каза да излезем отвън трябвало да говорим и аз ок и излязохме и тя почна да ме гушка и ми вика добре като неискаш да ходим поне ми бъди приятел и не ме отбягваи и аз еми добре..и и викам това гаджето ли е и тя а бе един от дискотеката..се запознахме и са е дошъл тука..да ме видел..и аз еми радвам се и тя вика еми ок аиде аз влизам и ме целуна.. по бузата и си влезе...след това аз е така седа и незнам вече кво да права след малко това момче с което тя беше си тръгна..и тя доиде при мен и ми каза ето сега него го няма аз не съм с никои..и аз еми..незнам немога ти помогна..и тя еми има начин да ми помогнеш..и тои то може да има но незнам дали аз го искам..сеш ли се?? И тя ми вика еми миличък няма да те чакам сам го знаеш.. и аз добре де и тя само се приближи сложи си ръката на хаха как да го кажа на кура ми и ме целуна по врата и ми каза днес и утре съм сама така че може да доидеш да гледаме някои филм и ди тръгна...
Баси държи се като некоя курва... :smt012 :smt012

BoY ToY
09-07-2007, 20:24
какво да права ](*,) ](*,) откачам...вече.. ](*,) ](*,) ](*,)

^^^БоГинЯ^^^
09-07-2007, 20:28
,,,,,емм Не! се 6те6е да ти е подсказала малко 4е и тя те иска както ти нея [-X

MayKyTy
09-07-2007, 20:30
тая е курве от класа заеби я .... :smt011

BoY ToY
09-07-2007, 20:34
,,,,,емм Не! се 6те6е да ти е подсказала малко 4е и тя те иска както ти нея [-X

Еми мисля 4е и тя ме иска казва че ме обича...по 1000000 пъти ми го казва..аз не и обръщам внимание...мен ми е наи лесно да хода и да я изчукам..и само това ...незнам кво да права..секи път се държи различно...аз казах че повече няма да обичам ..наи малко нея или поне засега няма да обичам...но тя е толкова сладка...и толко променена...и ох...немога да разбера само дали наистина и пука за мен това ми е проблема...

^^^БоГинЯ^^^
09-07-2007, 21:02
^^^БоГинЯ^^^ написа:
,,,,,емм Не! се 6те6е да ти е подсказала малко 4е и тя те иска както ти нея


Еми мисля 4е и тя ме иска казва че ме обича...по 1000000 пъти ми го казва..аз не и обръщам внимание...мен ми е наи лесно да хода и да я изчукам..и само това ...незнам кво да права..секи път се държи различно...аз казах че повече няма да обичам ..наи малко нея или поне засега няма да обичам...но тя е толкова сладка...и толко променена...и ох...немога да разбера само дали наистина и пука за мен това ми е проблема...


.... в такъв слу4ай пробвай, може и да не загуби6 :-k

BoY ToY
09-07-2007, 21:12
еми неискам да се възползвам от нея...все това права ами.. ако тя наистина ме обича а аз само се възползвам от нея

MeGiTyY
09-10-2007, 13:30
mi mom4eto si e pravo po dobrene se zanimavi

Nekfo dupe
09-13-2007, 23:19
ah i az imah edno vreme su6tiq problem i neznam kakvo da te posavetvam prosto 4akai

09-13-2007, 23:51
NFW :

Znai6 li lvo? Ne me ebe. Bydi s neq. (Ne 4e pro4etoh problema, prosto sym piinal ^^ )

I, se 1, nqkoi nqa li da pusne spam tema? :<

BoY ToY
09-14-2007, 13:35
:( :( :( :( :( :(