PDA

View Full Version : дайте съвет



oten
09-06-2007, 14:59
Пфффф
ако имате телефона на момиче(търсили сте дълго номера ) какво бихте и казали като и звъннете
прроеблема е че не се познаваме, а аз мн я харесах когато я видях и ако и звънна :"непознат-ало др бъра ае да се видим" и съм дирктен блок аут :| .Аз си мисля да и пращам смс-и и първо да си мисли че съм сбъркал номера но после да и звънна и да и обесня кой см
Няма и`нет само до тела се докопах
идеята да се видим случайно с общи приятели не става (човека дето ми е дал номеря не искам да излизаме 3-мата че да не си помисли нещо -няма мн хигиенни навици . "
така че шанса е само тела даайте идеи

Valento
09-06-2007, 15:12
Значи поискай и някакви филми в смисъл взел си си ново ДВД , а видеотеката до вас скоро няма да работи и тя е първия човек за който си се сетил!Има много начини да се опознаете!!!!

LoVe_RuSlAn
09-06-2007, 15:29
Пи6и и смс 4е ако и се обади6 директно може и да я стресне6 :lol:

experiment_m
09-06-2007, 15:33
Ако човека който ти е дал номера може да те запознае легално, въпреки че е нечистоплътен няма проблем. Това, че той е такъв не означава, че и ти си същия.
А щом искаш да се мъчиш нищо не ти пречи да и драснеш няколко смс-са,за да и привлечеш вниманието и когато това стане да и се обадиш и да се уговориш да излезите. Но според мен не казвай, че си се объркал и че смс-сите са били за някой друг, защоте ще съсипеш работата. Просто първоначално не и пиши от кой са поне докато се запали и стане достатъчно любопитна, че да поиска да се видите. :D

sexy_for_you
09-06-2007, 16:45
Ακο човекът,от когото си получил номера,я познава добре и тя него също,би могъл да те запознае с нея.Така ще е по-добре,защото като и звъннеш наистина може да я стреснеш.На мен ако ми звънне някой непознат и ме покани на среща,не бих приела.Така че пробвай с третото лице.Успех!

hoseto_
09-06-2007, 16:49
ето ти едно номерче. при мене сработи. обади и се и и кажи от кого си взел нейния номер. след това и кажи че ти трябва нещо спешно за даскало(тема напр) попитая я дали ще ти я даде. дръж се мило но в същото време и настоятелно. наблегни на това че ти трябва спешно и тя е единствената ти надежда и че ще и я върнеш на другия ден. ако откайе всичко сваршва, но ако се съгласи преминаваш нататук. попитай я къде и е по удобно да се видите. остави я тя да избере. по вероятно е да те накара да доидеш пред техния блог. направи се че незнаеш къде живее. ако след затварянето на телефона знаеш адреса й или някъде другаде е добре. след като се видите се дръж така че много бързаш. на другия ден пак и се обади и с много радостен тон и кажи че е супер и че ти е сваршила идеална работа(темата) след това пак я истави да избере къде да се срещнете за да й я върнеш. като се видите я покани да я почерпиш. тя сигурно ще откаже. попитая я втори път поне за едно кафе. ако откаже не настоявай. пак и напомни че е супер и й кажи"някй друг път тогава" след ден два и се обади и я покани пак. ако те е харесала отначало може и да приеме
аиде толкоз от мен. пиши после какво си направил :-D :-D :-D

koalka
09-06-2007, 16:52
Обади й се и й кажи кой си, не мисля, че ще е проблем.Е, все пак зависи и от момичето. :wink:

Presley
09-06-2007, 17:49
Не прави миш маш :-D :-D
Давай директно.Обади и се,припомни и кой си,поговорете мъничко и я покани на среща.Пък като се видите ,ще се опоэнавате :-D !

oten
09-06-2007, 18:45
значи идеята за смс-те ми беше точна такава тя да си помисли за първия и втория смс че е грешка а за другите да се позаинтересува
идеята 3-тото лице отпада защато не се познават добре- момчето тренира карате а тя е дъщерята на треньора им
а идеята за училище мн ми допадна само ще тряба да я модна защото съм може би 2 год по голям

мерси на всички

yuyuto
09-06-2007, 19:07
Ами не мисля, че това момиче ще ти даде адреса си. Просто така на непознат... Не вярвам... По-добре й се обади и й кажи -Здрасти,сладко момиче,сигурно не ме познаваш,но от когато те видях не мога да спра да мисля за теб. Моят приятел от отбора на баща ти ми даде номера ти... Ако не вярваш попитай го.Ако имаш скайп,дай го.- Или нещо от тоя сорт... Мисля,че така ще е най-тактично, а и имаш най-голям шанс да ти има доверие да ти даде кординатите си и да се видите... Успех!!! \:D/

09-06-2007, 19:20
кажи и че печели от лотарията и да дойде да си земе наградата :lol:

sladko_dete
09-06-2007, 20:48
Що не и се обадиш и и кажеш " Здр, май не се познаваме, един общ познат ми даде номера ти, като ми каза, че си човек с когото мога да си побъбра сладко сладко..." и си поприказвайте, на др ден пак и се обади, понеже ти е било много приятно предния ден, попитаи я къде ходи на кафе, иди и ти, уж случаино и и се обади от там, много ще стане готино като я питаш кво правиш, тя ти каже пия кафе еди къде си, и ти ооо така ли и аз съм там и вече се вижте :smt016

alkobalko
09-07-2007, 10:27
Обади и се и поговорете. Нищо няма да загубиш.