PDA

View Full Version : Не издържам вече.



09-06-2007, 15:45
oh..ne znam otkude da zapo4na.gadjeto mi me dokarva do ludost postoqnno..karame se non stop:( toi postoqnno iska da e s priqtelite si,a nie ne se ponasqme s tqh.vse ne moje da izbere men pred tqh:(ne iskam da se razdelqme..a te mu pulnqt glavata s gluposti za men,koito ne sa verni..znam 4e i toi me obi4a no prosto ne znam kakvo stava:(:(:(help

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

VerryBerry
09-06-2007, 15:48
opitai se da govori6 s nego i 6tom iska da e ponqkoga s priqtelite-ne go nasilvai...mojebi tova 4e e neprekasnato s teb gi kara da mu govorqt glupusti po tvoi adres... :|

w0sh
09-06-2007, 15:48
Много искаш. Никога един мъж не би предпочел жената пред приятелите си. Наблягам на думата Мъж

roskbbb
09-06-2007, 15:50
Много искаш. Никога един мъж не би предпочел жената пред приятелите си. Наблягам на думата Мъж

momiche sym ama sym syglasna s w0sh :) misli malko po realno i nedei da mislish che kogato edno momche si ima priqtelka trqbva da byde non stop s neq ... pak i ako bydete mn dylgo vreme zaedno shte si pisnete :smt012

LoVe_RuSlAn
09-06-2007, 15:54
Много искаш. Никога един мъж не би предпочел жената пред приятелите си. Наблягам на думата Мъж
Аз съ6то съм съгласна

09-06-2007, 15:56
problemut e 4e toi izob6to ne e postoqnno s men.......mn pove4e vreme e s tqh,a predi az mu bqh vsi4ko!!!

VerryBerry
09-06-2007, 15:59
togava go pitai za6to e taka,ako ne ti otgovori zna4i vs e svar6ilo

roskbbb
09-06-2007, 16:05
imashe edna prikazka "kogato obichash nqkoi go posni da si otide pak toi ako te obicha nqma da go napravi" mai taka beshe ama naistina shto ne mu kajesh che ako nqma hich da izlizate po dobre e da se razdelqte i ako toi ne reagira adekvatno ostavai go izbora vse pak si e negof ti nemojesh da napravish nishto :roll:

bloodfrozen
09-06-2007, 16:23
Ако наистина те обича въпросния индивид, едва ли ще се влияе от приказките на другите по твой адрес. Достатъчно акъл (сигурно) има в главата си да си прави преценки относно тебе.. Може би нещо ви липсва във връзката? Не си ли изкарвате добре като сте заедно?
Другото, което ми направи впечатление, беше една от репликите ти, където казваш, че едва ли не е длъжен да е постоянно с тебе. Което звучи много егоистично от твоя страна. Все пак трябва да обърне внимание и останалите хора в живота му. Ти едва ли си занемарила отношенията с твоите приятели и близки заради него.

experiment_m
09-06-2007, 16:28
И да не понасяш приятелите му, какво от това, нали си изкочила с него, а не с тях. Важното в случая е че ще сте заедно - "И вълкът сит и овцата цяла". По добър вариант нямаш освен ако не успееш да вкараш разнообразие във връзката ви и пак да го заинтригуваш така, че да не може да се отлепи от теб. :D

koalka
09-06-2007, 16:43
Според мен пък трябва да съчетае двете неща.Помоли го за това.Все пак може да не иска да предпочете теб пред тях, но все пак може да обръща поне малко внимание и на теб. :wink:

FiRe_LaDy
09-06-2007, 16:54
Нормално е да иска да прекарва повече време с приятелите си.Всяко момче отделя повече време с приятелите си.Дори аз,която съм момиче попринцип гледам да отделям възможно повече време с приятелите ми.Защото момчетата/момичетата се сменят,а приятелите са едни!

sexy_for_you
09-06-2007, 16:55
И да не понасяш приятелите му, какво от това, нали си изкочила с него, а не с тях. Важното в случая е че ще сте заедно - "И вълкът сит и овцата цяла". По добър вариант нямаш освен ако не успееш да вкараш разнообразие във връзката ви и пак да го заинтригуваш така, че да не може да се отлепи от теб. :D

Съгласна съм.

hahavteen
09-06-2007, 17:53
Az takiva ne6ta ne bih turpiala.Nali gadjeto e NE6TO POVE4E OT PRIATEL suotvetno bi triabvalo na gadjeto da se obru6ta pove4e vnimanie.Priatelite dori 2 meseca da ne gi vijda pak 6te sa my priateli i tova ne bi povlialo na otno6eniata im no ne moje da prenebregva priatelkata si pri polojenie 4e ia obi4a [-X Nie s moia priatel se razbrahme 2-3 puti v sedmicata da si izliza s kompaniata a prez drygoto vreme da e s mene(toi izliza s tiah 1-2 puti v meseca ma tva toi si go re6i :lol: )

Veno0m
09-06-2007, 18:06
Според мен трябва да затвориш устите на приятелите му.Или направи така,че твоя приятел да извърши това нещо вместо теб.Ако наистина те обича мисля,че ще се опита да задържи вашата връзка и ще се изолира от неверните неща по твой адрес :wink:

MoHuTo
09-06-2007, 18:08
Явно предпочита да е с тях, а не с теб...явно са му по-интересни..и ако това е така..явно вече не се интересува много от теб.По-добре поговори с него и се изяснете :wink:

^Sam90^
09-06-2007, 18:10
Момиче, не можеш да очакваш да си зареже приятелите и да тича по теб, но пък може да прави компромиси - малко с теб и малко с тях.
Кажи му как се чувстваш и той сам ще прецени.

coteto
09-06-2007, 19:05
oh..ne znam otkude da zapo4na.gadjeto mi me dokarva do ludost postoqnno..karame se non stop:( toi postoqnno iska da e s priqtelite si,a nie ne se ponasqme s tqh.vse ne moje da izbere men pred tqh:(ne iskam da se razdelqme..a te mu pulnqt glavata s gluposti za men,koito ne sa verni..znam 4e i toi me obi4a no prosto ne znam kakvo stava:(:(:(help

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
az znam kakvo e da ne iska6 da si s priqtelite my a toi da iska da e stqxi te da my govorqt za teb.v moq sly4ai daje e kasal s men zaradi tqx posle e tragval s men zaradi tqx.kogato se skara s tqx az sa6to si bqxme samo dvamata i ni be6e mn xybavo toi im be6e qdosan i sqka6 go bole6e za tqx i mi kaza 1 pat kak sega razbiral dr da kajem myje koito sa ostavali s jenite si\priqtelkite si i izlizat ssamo s tqx i sa postoqnno zaedno.togava tova me zaradva adski mnogo i se po4yvstavx sigyrna i obi4ana ama naistina mnogo.no eto 4e toi po4ti se sdobri s priqtelite si i se zapo4na sa6toto zapo4naxme da se karame zaradi tqx.a az my vikam 4e az nqma da sam ve4no s teb a priqteli 6te ima6 ve4no po princip si e taka ako obi4a6 nqkoi i darji6 mn na nego 6te izbere6 polovinkata si pred tapite si priqteli vse pak.zatova i nqmam priqteli za6toto se pravqt na takiva nikoga sam nqmala dobar dobra pr i ne iskam

sladkish_14
09-06-2007, 19:38
Много искаш. Никога един мъж не би предпочел жената пред приятелите си. Наблягам на думата Мъж

И аз съм съгласна!Ти какво искаш постоянно да е с теб ли?Така го задушаваш,остави го да излезе с момчетата и ти излез с твойте приятелки!Момчетата имат нужда от малко мач,от "момчешки разговори"ако сте постоянно заедно един ден ще останете сами нито ти с приятелки,нито той!Недей така,как може да избира между хората с който едва ли не,е израстнал(в някой случай)пред теб,ами ако и той ти сложи това условие???Не е хубаво,трябва да е с приятели!А относно това,че му говорят лошо за теб,ми значи има причина докажи на него и на тях,че това са пълни глупости и че не е истина!Покажи им,че не са прави,а на него му го докажи!А ако те обича-изобщо няма да ги слуша! :smt006 .....
:roll:

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 20:40
вечния проблем -аз или приятелите-стигне ли се до него,знай,че тряя си поговорите сериозно..

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 20:42
просто колкото и да е тъпо-постави му сериозен избор...кой ще слуша-тебе или приятелите...не че трябва да е без приятеле,ама да реши кое е по-важно..другото е губене на време

coteto
09-07-2007, 09:05
просто колкото и да е тъпо-постави му сериозен избор...кой ще слуша-тебе или приятелите...не че трябва да е без приятеле,ама да реши кое е по-важно..другото е губене на време
taka si e =D>

bLiNdchY
09-07-2007, 09:10
аз преди да скъсаме с мойта кифла ( бившата ) бях постоянно с нея ама постоянно нищо че имах ФР-дове тя беше с вечерен час и беше 21:30 и аз я изпращах и после с фр-довете на по бира :P

Phoenixheart
09-07-2007, 11:23
блъблъ bros before hoes

mrachen_piskyn
09-07-2007, 13:26
Абе въобще ммного връзки се развалят ,защото се намесват и външни лица в тях...Пълен игнор на лошите приказки за който и да било,това му го кажи.Аз съм на мнение,че момчето трябва да обръща еднакво внимание на приятелите си И на приятелката му...

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 21:41
КАКВО СТАВА ЛИ??? Гаджето ти,миличка е идиот! На КОЙТО до онзи ден мама му е бърсала дупито и който не може да каже на приятелите си нищо! Защото е гаден пикльо! Кажи на идиотите дето му се водят приятели да си затварят тъпите усти,ти не говориш за тях,нали!? Въобще ти с него ли ходиш или с приятелите му?! ДА избира или щя се влачи с тия глупаци дето го настройват против теб или да излиза с теб! ГАдно ли е да го караш да избира,все тая,няма да се ядосваш ,защото той е мазен сопол,нали?

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 21:45
Ми и аз не бих зарязал приятелите си заради момиче.Може би ако направиш компромис с тях (да започнеш да ги понасяш) ще се получи по-добре? :roll:

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 21:55
Ми и аз не бих зарязал приятелите си заради момиче.Може би ако направиш компромис с тях (да започнеш да ги понасяш) ще се получи по-добре? :roll:

тя да ги понася!!! А те да говорят зад гърба й,така лииииии???

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:42
Насини го с хилка за федербал !

100%angel
09-08-2007, 08:59
зАРЕЖИГО

09-08-2007, 10:10
Аз ти предлагам да се опиташ да промениш мнениеито но приятелите му.Напримеркогато гаджето ти е с тях а кафе и ти отиди обсаждайте някакви интересни теми и т.н.Помисли малко той ако те накара да избираш между приятелките си ти кой би предпочела(гаджето с което няма вечно да сте заедно или приятелките си който винаги ще те подкрепят и винаги ще разчиташ на Тях).А като се замисля май проблемат не е в приятелите а просто връзката ви е обречена.Аз никога не съм казала и никога няма да му кажа да избира между мен и приятелите си.Та аз дори се разбирам чудесно с тях.Те са ми 2 оръжие.Например един път бяхме скъсали а приятелите му са казали да ме потърси и да се изясним :wink: разбираш ли просто е!Ако искаш ме послушай няма да сгрешиш!!!![/quote]

sladka_______
09-08-2007, 10:14
аз от 2 години се боря моя приятел да предпочита мен пред тях, но нестава повярваи е за 1 година не се виждаше с тях само на здр и чао, но след време пак искаше 100% се те ще са пред теб. Но поне му кажи да не ги слуша за да не се карате вие заради тях.

Iv4eTy
09-08-2007, 14:04
Незнам защо някой защитават приятеля и... това че неможе постоянно да са заедно е така, но все пак щом толкоз те обича трябва да намира време. Просто според мен не е нормално да те пренебрегва заради приятелите си. Ако толкоз те обичаше, щеше да избира теб пред тях.... поговори с него просто според мен не те обича или прекалено много се влияе от мнението на приятелите си, което пак не говори добре за него!