PDA

View Full Version : Колко зависими сте от компютъра си ?



shano
09-06-2007, 17:21
:?:

Anf3tamin4o
09-06-2007, 17:24
Какъв Живот 8-[

AnTiBuLLsHiTs
09-06-2007, 17:25
Къв е тоя тъп въпрос? И защо няма среден отговор? Лично аз целия ми живот зависи от ПЦ-то,к'во да се прави сега.Само,че седенето пред компа се изразява в по-висши неща от играене на ЦС по цял ден..
Че в днешно време кой не седи на компютъра поне по 4 часа на ден? =;

^Sam90^
09-06-2007, 17:29
Ми имам живот и стоя пред ПЦ... :) Стоя, защото си имам какво да правя, а и основното нещо, с което се занимавам е на пц. Има дни, в които си стоя цял ден в къщи (като днес) и стоя на компа. Понякога не го пускам по 2-3 дена...
Не мога да кажа, че съм зависим.

Xanibal
09-06-2007, 17:40
Ами аз не завися от своя компютър аз завися от Jesus защото нали съм Вярващ ,но не мога да отрека че ако ми вземат компютъра ще ми е лесно напротив ще ми бъде доста трудно защото сега отделям доста време на Компютъра и за това иначе и уча и излизам с приятели но по голямата част от деня си я прекарвам пред компютъра.

П.П.:Малко странен въпрос :-k

AnTiBuLLsHiTs
09-06-2007, 17:52
Няма човек които да не стои пред компа!!!!! Такъв филм няма.В ерата на високите технологии сме. :)

Xanibal
09-06-2007, 17:56
И все пак не е много добре да се стой толкова време пред компа заседяваш се вредиш си на очите но си заслужава ако се учиш от интернет говоря за уроци и други неща а и вече компютърът е начин на живот.

experiment_m
09-06-2007, 18:07
Имам си живот, а колкото до компа - средно по 2-3 часа на ден, но има и доста дни в които не го и докосвам.
По този начин може да питате и по колко време висим на телефона, защото напоследък думата телефон стана едно доста широко понятие - mp3 player, органайзер, камера и какви ли още не глупости.
А ти сега ще ни кажеш ли защо толкова много държиш да знаеш по колко време на ден си тормозим щайгите? :-D

kinesis
09-06-2007, 19:09
Имам си живот, а колкото до компа - средно по 2-3 часа на ден, но има и доста дни в които не го и докосвам.
По този начин може да питате и по колко време висим на телефона, защото напоследък думата телефон стана едно доста широко понятие - mp3 player, органайзер, камера и какви ли още не глупости.
А ти сега ще ни кажеш ли защо толкова много държиш да знаеш по колко време на ден си тормозим щайгите? :-D
Може би ти ще пуснеш темата за телефоните ? :smt005
Доколкото живота ми - еми не мисля, че имам живот :| Прекарвам по 10 часа пред компютърът най-малко на ден. Най-много съм стоял 19 часа. Но искам да кажа, че не си губя особено времето в игри, използвам го за много неща - най-вече за учение. В последните години научих много неща от компютърът - както за професионално ниво, така и за лично. Няма да тръгна да ви обяснявам, но компютърът е моят живот на този етап. Мисля обаче скоро да прекратя това, колкото е било, било е. Смятам да започна да живея друг живот, иначе никога не бих забравил последните няколко години, и ако имах възможност да върна времето, отново бих избрал този начин на живто! Натрупах доста теоритичен опит за живота, сега мисля, че е времето да натрупам и практически опит. :-D

eu.hyricane
09-06-2007, 19:20
Gledaite south park samo igra4ite na WoW nqmat jivot xaxaxaxa
az imam nujda ot komputara, za da razglejdam opredeleni saitove, za da si pi6a s priqtelite mi v skype, i za da igraq wc3 online..sa6to taka za prevodi, analizi i pro4ee

Xanibal
09-06-2007, 19:21
Доколкото живота ми - еми не мисля, че имам живот :| Прекарвам по 10 часа пред компютърът най-малко на ден. Най-много съм стоял 19 часа. Но искам да кажа, че не си губя особено времето в игри, използвам го за много неща - най-вече за учение. В последните години научих много неща от компютърът - както за професионално ниво, така и за лично. Няма да тръгна да ви обяснявам, но компютърът е моят живот на този етап. Мисля обаче скоро да прекратя това, колкото е било, било е. Смятам да започна да живея друг живот, иначе никога не бих забравил последните няколко години, и ако имах възможност да върна времето, отново бих избрал този начин на живто! Натрупах доста теоритичен опит за живота, сега мисля, че е времето да натрупам и практически опит. :-D
10 часа леееелеее ти си пуснал/а корени на тоя компютър човек обаче трябва да си определи времето за компа според мен не повече от 3 часа аз седя на компа горе долу толкова но трудно щеги направя 2 часа а искам че много се заседявам майка ми ми дава но един приятел маика му му дава да седи на компа 1 час максимум 1.30 мин ето това е и е много печен не е някакъв манияк.

_PuNk`PrInCeSs_
09-06-2007, 19:28
моя живот се върти около компа и няколко 4овека! друго не признавам...
и тва е СУПЕР ЖИВОТ!!!
живот няма тея дето по цял ден се шляят по улиците кат порнати скумрии

Xanibal
09-06-2007, 19:32
живот няма тея дето по цял ден се шляят по улиците кат порнати скумрии
Извинявай ще поясниш ли какво означава определението "порнати скумрии" :D :D :D

AnTiBuLLsHiTs
09-06-2007, 19:57
моя живот се върти около компа и няколко 4овека! друго не признавам...
и тва е СУПЕР ЖИВОТ!!!
живот няма тея дето по цял ден се шляят по улиците кат порнати скумрии
Вярно е т'ва.Ама по-добро сравнение е "разкачени вратници"

abstraction
09-06-2007, 21:51
имам живот, обичам живота си...понякога го губя, но нищо страшно, нали се раждам пак в гробището, нали мога да съживявам, да се лекувам.
животът ми е интересен - всеки ден срещам нови и нови създания от силни по-силни. Екипирам се с нови и нови оръжия и брони, ставам все по-могъща. Накрая в царството ми съм известна на всички като притежателка на най-епичните предмети.

за съжаление постоянно сънувам кошмари, че се намирам в някакъв нереален свят, където очите ми са подпухнали, ръцете изтръпнали, а а някакви непецета ми бъбрят несвързани слова на главата.
Е, няма страшно, нали после се събуждам и заживявам нормално живота си.

MajeStic
09-07-2007, 13:06
Веднага мога да спра с компютъра... достатъчно ми е да го използвам когато ми трябва... =)

Th3MaN
09-07-2007, 14:44
Не мога да живея без него :smt006