PDA

View Full Version : Моят сайт



kolevv_89
09-06-2007, 17:59
как бих могъл да ви покажа сайтът си за да ми кажете дали ви харесва защото не ми позвуляват да сложа линк

Anf3tamin4o
09-06-2007, 18:04
Пробвай пак когато не си регистриран не ти дават

kolevv_89
09-06-2007, 18:06
http://inthevip.krisgb.com/inthevip/
Може да се регнете във форума постарах се да има за всички :)

kinesis
09-06-2007, 18:12
Еми добро порталче, но ще пропусна да се регистрирвам. Нищо лично - просто нямам достатъчно време за още един портал за посещение. :-D

belerofone
09-07-2007, 09:22
Като изълнение на сайта е добро....Но лично на мен в първите моменти ми беше малко тегаво да се ориентирам.....
Форума е добър....Темите найстина обхващат за всеки по нещо...Ако се рапространи форума има бъдеще един вид.....

Без да те подценявам.....Сайта за мен не е правен от теб....Това е променен темплейт ако не и чист темплейт.....
Ще ти разгледам кодовата структура , таговете и лагоритмите ако имаш такива....БИх се радвал ако греша в предположението си....

Th3MaN
09-07-2007, 13:43
Добър е. Но трудно се ориентира човек.

kolevv_89
09-07-2007, 14:33
Ами сайта го правих с Joomla и използвах тапети с малки корекции по тях. Желанието ми е да популяризирам форума но нз как точно да го направя. Ще се радвам ако ми дадете някакви съвети и насоки.
Благодаря Ви

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 14:59
Ако направиш друг банер ще ти кажа "евала". 8-[

kinesis
09-07-2007, 15:33
Като изълнение на сайта е добро....Но лично на мен в първите моменти ми беше малко тегаво да се ориентирам.....
Форума е добър....Темите найстина обхващат за всеки по нещо...Ако се рапространи форума има бъдеще един вид.....

Без да те подценявам.....Сайта за мен не е правен от теб....Това е променен темплейт ако не и чист темплейт.....
Ще ти разгледам кодовата структура , таговете и лагоритмите ако имаш такива....БИх се радвал ако греша в предположението си....
Дори и да е готов темплейт - какво от това ? :shock: Не всеки е добър на фотошопа нали.. затова има, а и се продават темплейти из нета. А ти мисля, че смесваш понятията дизайнер и кодер. Темплейта по прицип е работата на дизайнерите, а кодовата структура - на кодерите, и тук е мястото да кажа, че Smarty-то е перфектния избор за улеснение при работа в екип. :-D

09-07-2007, 20:41
MN GOTIN SITE ;) daje i glasuvah

kolevv_89'
09-07-2007, 21:28
А някой може ли да ме съветва как да привлека повече потребители във форума и да ги задържа там. Смятам че темите са достатачно и дори май съм прекалил :)

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 21:30
Регни го тук. (http://bgtop.net/) А потребителите ще си дойдат с времето.Въпреки,че много порали станаха напоследък,но дано имаш успех. :smt006

belerofone
09-08-2007, 10:46
Като изълнение на сайта е добро....Но лично на мен в първите моменти ми беше малко тегаво да се ориентирам.....
Форума е добър....Темите найстина обхващат за всеки по нещо...Ако се рапространи форума има бъдеще един вид.....

Без да те подценявам.....Сайта за мен не е правен от теб....Това е променен темплейт ако не и чист темплейт.....
Ще ти разгледам кодовата структура , таговете и лагоритмите ако имаш такива....БИх се радвал ако греша в предположението си....
Дори и да е готов темплейт - какво от това ? :shock: Не всеки е добър на фотошопа нали.. затова има, а и се продават темплейти из нета. А ти мисля, че смесваш понятията дизайнер и кодер. Темплейта по прицип е работата на дизайнерите, а кодовата структура - на кодерите, и тук е мястото да кажа, че Smarty-то е перфектния избор за улеснение при работа в екип. :-D

Вероятно не съм си структурирал много стройно мислите в поста....затова изглежда че смесвам понятията....А и в повечето случай не можеш да правиш голямо разграничение на кодер и дизайнер предвид че често двете са един и същ човек....
Прав си не всеки може да създава впечатляващи дизайни....Просто това е моето виждане на нещата....Нямам против темплейтите....Не ме разбирай грешно....Това далеч не е критика...

Не съм фен на английската терминология но какво е Смартито и каква е ролята в сплотяването на екип....Някак не знам това да е айсбрейкър....

luckygirl92
10-13-2007, 17:52
golqma reklama :P :P :P

Ruthless
10-13-2007, 18:19
luckygirl92, поне на този етап не виждам реклама от негова страна. Момчето просто иска насоки за някои неща. Относно сайта на мен ми харесва, не разбирам много от HTML, PHp и прочие, но определено ми харесва сайта, има какво да се желае, но добре е започнато. Как да си разпространяваш сайта. Според мен.....:
1. Информация (няма значие от каква сфера), за да може потребителите да намират нещо интересно.
2. Размяна на банери и т.н.

За това се сещам в момента. За тези, които са правят рекламите по форумите, чрез създаване на теми и т.н., някои и тук се опитват, ще има кажа, че така няма да постигнат много, да не кажа нищо. :wink:

porkito
10-13-2007, 21:56
Бих ти дал една идея - разкарай часовника ...

GOLBEZ
10-15-2007, 14:43
За да е посещаван сайта напави нещо различно . Защо правиш портал като има още много портали със същата насоченост - Само общи неща. Избери си някоя тема, която ти харесва на тебе и можеш да пишеш и прави по нея сайт. Примерно имаш лиюбим сериал - направи на него сайт или си имаш някакво хоби, напраимер шах, карти, фокуси, футбол, електроника и т.н.
Вече като сайта е различен му направи малко реклама. Вкарай го в търсачките, банерчета и такива глупости. НАй-важното е да се различава сайта ти от купчината други боклуци.
Успех