PDA

View Full Version : Отново ме тормози



FiRe_LaDy
09-06-2007, 18:30
Има един ... мъж бих го нарекла.На около 30 години е.Запознах се с него края на миналата учебна година.То какво се запознах ... той дойде да ми нахалства.Търси ме цяла вечр в заведението,а аз само се криех от него.Приятелите ми го лъжеха че съм отишла при приятеля ми и т.н.Но той не се отказа от мен.Намерил ми е номера и от време на време ми звани,но е на сметка и си крие номера.Говори ми някакви глупости.Как искал да е с мен,как ме желаел,как щел да ме лижи #-o и т.н.Отначало като ми се обаждаше давах на моята приятелка да говори с мен и да му обясни да не ми досажда.Не се спря.Веднъж ми званя и един приятел беше с мен.Говори с него уж че ми е гадве и да не ми досажда.Да,ама не!Беше се спрял от месец,че и повече да ми звани.И сега почна пак.Преди седмица - две ми званя и аз го отрязах и му затворих.Сега ми се обади и ми каза,че бил пред дома.Естествено не беше и аз знаех,защото не знае къде живея.Аз му се развиках да престани да ми звани и да не ме тормози повече.Той обаче ми каза,че утре пак щял да се обади.Незнам какво да правя.незнам и номера му,че да му се обади някой приятел да го насмете.Пък щом е научил номера ми,може да научи и къде живея.А той ми каза,че щял да дойде до дома.Казах му,че няма да научи адреса ми,а той само ми каза "Ще видим!" и се изсмя.Бях уплашена и му казах д ане ми звани повече,че не ми е интересен и не искам да го чувам,още повече пък да го виждам.Помогнете!Кажете какво да правя?Как да разбера номера му?Как да го накарам да ме остави намира.Страх ме от него. :smt100

П.П. Съжелявам,че стана толкова дълго,но просто съм объркана и не успях да го напиша по - кратко.

09-06-2007, 18:33
Кажи на полицията ... дори със скрит номер пак ще го намерят .... Бахти аман от откачалки на 30 години станал с млади девойки са занимава :smt013

nikinkaa
09-06-2007, 18:35
обади се в полицията :-s

koalka
09-06-2007, 18:35
Най-добре кажи на родителите си и на полицията, ако могат да направят нещо.Това вече е сериозно, тоя верно не се отказва.

Carrie`Bradshaw
09-06-2007, 18:35
Да ти кажа познато ми е, няколко пъти ми се е случвало, даже ми звънеше някакъв кретен, който твърдеше, че еди-кой си, който аз дори не познавам, бил ме ебал... интересни работи. Иначе по въпроса ти, ами няма какво да направиш, при положение, че си крие номера, освен да чакаш да му писне и да затваряш, като разбереш, че е той. Има вариант да кажеш на баща ти, ако ти стиска и той да го нареди като звънне отново.

alkobalko
09-06-2007, 18:37
Казваш първо на родителите си и след това на полицията.

pampers
09-06-2007, 18:37
ами миличка когато сте се запознали той сам ли беше? ако е бил с др хора можеш да издириш тях те ще ти кажат номера му.. а ако не.. пробвай като не му вдигаш... сигурно ще му писне и ще се откаже от теб.. мн е гадно наистина... пък в крайни случаи можеш да се оплачеш там на куките че те тормозят др бр.. и те щи подслушват тела.. и ще засекат.. нз нз.. мн филми гледам :smt005 ама..може да опитащ успех мила дано се отървещ :wink:

yuyuto
09-06-2007, 18:51
Казваш първо на родителите си и след това на полицията.
За такова нещо не трябва да се мълчи! Ненормални побъркани педофили! [-(

mon4eto
09-06-2007, 18:56
Maiko...ebasi pedofilite ujas naprao ](*,)
Mi mili4ka kvo da ti kaja...tova koeto moje6 da napravi6 e da kaje6 na va6te ili da se obadi6 v policiqta...drugiq variant e da si smeni6 nomera :roll: Nz ne se se6tam za drugo...USPEH!!

FiRe_LaDy
09-06-2007, 19:02
И да си сменя номера не мисля,че ще постигна нещо!Намерил е стария ми номер - ща разбере и този. :smt009
Carrie`Bradshaw той ми казва,че имал мои снимки как се еба с циганите.Щял и той да ме мини.Да съм му кажела къде живея и щял да ми покажи снимките.Не му вярвам на тея глупости!Все пак съм девствена!Ама ме е страх.И незнам как да кажа на нашите.Ако им кажа те имат един много приятели,които работят в полицията,ама ме е страх да не стане сериозно.Да го разберат и после той да ми направи нещо.Все пак ме е виждал ... охх ужас ](*,)

experiment_m
09-06-2007, 19:47
Това което прави този индивид е първо неморално и второ незаконно.Кажи на родителите си всичко, което се е случило и това с което те заплашва.Те биха могли да се обърнат към полицията вместо теб, защото ти и да се оплачеш в полицията за такова нещо няма дя те вземат на сериозно- предполагам си под 18 години. Лошото е че дори и да му изнамерят номера, той може да е на някоя прима и пак да не се разбере кой точно е. Така, че по-добре направо като му чуеш гласа по телефона директно му затваряй и на него по някое време ще му омръзне да се занимава с теб.

ZaHaRcHe
09-06-2007, 20:22
mili4ka kazvai na va6te i te hodite v policiqta nedei riskuvai o6te dylgo moje da stane i po lo6o edna averka taka s nqkyv q tormoze6e i doide v daskalo i izkara noj i t.n. za tui nedei si myl4a kazvai byrje na va6te

morenita
09-06-2007, 20:33
Gogori s vashite hubavo e te da znaqt za tova i gi ostavi te da reshat kakvo da pravqt.Nosmqtam che policiqta bi pomognalavsluchaq :) Uspeh

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 20:35
ъъъ как беше номера на полицията..166 ?? :(

MoHuTo
09-06-2007, 21:12
Говори с вашите и съобщете на полицията...ей значи - с педофили работа да си нямаш... :smt011

Leksi23
09-06-2007, 21:27
Това което прави този индивид е първо неморално и второ незаконно.Кажи на родителите си всичко, което се е случило и това с което те заплашва.Те биха могли да се обърнат към полицията вместо теб, защото ти и да се оплачеш в полицията за такова нещо няма дя те вземат на сериозно- предполагам си под 18 години. Лошото е че дори и да му изнамерят номера, той може да е на някоя прима и пак да не се разбере кой точно е. Така, че по-добре направо като му чуеш гласа по телефона директно му затваряй и на него по някое време ще му омръзне да се занимава с теб.
+1 [-( Извратеняци колкото щеш мила,мисля ,че не трябва да чакаш повече :smt011

FiRe_LaDy
09-06-2007, 21:33
Офф уж утре ще говоря с майка ми.Ще и кажа за него и да видим какво ще каже тя.Ама много ме е страх от тоя :smt009

vvs_go
09-06-2007, 21:59
molba v policiqta za tormoz!

monityY
09-07-2007, 07:14
izob6to 6to si se zahva6tala s nego :-s smeni si nomera.. i nqma da ti dosajda,mislq 4e adresa nqma kak da ti go nau4i,ako nqkoi ne mu go kaje

N0_feAR
09-07-2007, 07:42
еми като за начало си смени номера на телефона. Кажи на вашите и след това в полицията. А тоя е бахти нахалното просто същество!!!

LizZz
09-07-2007, 08:06
Ти добре ли си,че още не си казала на вашите?!?! :smt011 :smt011 :smt011 Оказва се,че имате по-голямо доверие на нас,отколкото на родителите си... #-o

qHu4Ka
09-07-2007, 09:22
Ти добре ли си,че още не си казала на вашите?!?! :smt011 :smt011 :smt011 Оказва се,че имате по-голямо доверие на нас,отколкото на родителите си... #-o
praf si...vij mila..p0 xyy kji na va6te smenqi n0mera na GSM-a iii mn vnimafai katy izliza6 i t.n. gledaid a ne ystava6 sami4ka....aaa vpr04em ti na k0lk0 si?! :)

bLiNdchY
09-07-2007, 09:35
Според мен кажи на някой по едър ФР да го предопреди :wink:

kofti_nick
09-07-2007, 09:36
Има един ... мъж бих го нарекла.На около 30 години е.Запознах се с него края на миналата учебна година.То какво се запознах ... той дойде да ми нахалства.Търси ме цяла вечр в заведението,а аз само се криех от него.Приятелите ми го лъжеха че съм отишла при приятеля ми и т.н.Но той не се отказа от мен.Намерил ми е номера и от време на време ми звани,но е на сметка и си крие номера.Говори ми някакви глупости.Как искал да е с мен,как ме желаел,как щел да ме лижи #-o и т.н.Отначало като ми се обаждаше давах на моята приятелка да говори с мен и да му обясни да не ми досажда.Не се спря.Веднъж ми званя и един приятел беше с мен.Говори с него уж че ми е гадве и да не ми досажда.Да,ама не!Беше се спрял от месец,че и повече да ми звани.И сега почна пак.Преди седмица - две ми званя и аз го отрязах и му затворих.Сега ми се обади и ми каза,че бил пред дома.Естествено не беше и аз знаех,защото не знае къде живея.Аз му се развиках да престани да ми звани и да не ме тормози повече.Той обаче ми каза,че утре пак щял да се обади.Незнам какво да правя.незнам и номера му,че да му се обади някой приятел да го насмете.Пък щом е научил номера ми,може да научи и къде живея.А той ми каза,че щял да дойде до дома.Казах му,че няма да научи адреса ми,а той само ми каза "Ще видим!" и се изсмя.Бях уплашена и му казах д ане ми звани повече,че не ми е интересен и не искам да го чувам,още повече пък да го виждам.Помогнете!Кажете какво да правя?Как да разбера номера му?Как да го накарам да ме остави намира.Страх ме от него. :smt100

П.П. Съжелявам,че стана толкова дълго,но просто съм объркана и не успях да го напиша по - кратко.

Смени си номера :-) Ама тоя къф е ? Някав педофил или кво ? :-s

bLiNdchY
09-07-2007, 09:38
Сигурно е педофил за тва ... ! Кажи на родителите си ... или както ти казах миналия път ... кажи на някой по едър фР :wink:

kofti_nick
09-07-2007, 09:39
Сигурно е педофил за тва ... ! Кажи на родителите си ... или както ти казах миналия път ... кажи на някой по едър фР :wink:

Дет удря лошо \:D/

FiRe_LaDy
09-07-2007, 10:55
izob6to 6to si se zahva6tala s nego :-s smeni si nomera.. i nqma da ti dosajda,mislq 4e adresa nqma kak da ti go nau4i,ako nqkoi ne mu go kaje


Ма ти си много тъпа бе!Каде прочете,че съм са захванала с него!?И много ясно,че ще ми научи адреса,ако някой му го каже.Той да не е гадател.Пфф ](*,)

Иначе на 15 съм.Не го знам какъв е тоя,ама до колкото знам има семейство(имаше хълка).Пък снощи писах смс на един пр и като исках да го пратя и ми излезе един непознат номер.Набрах го и го нямах.Има ло вероятност като ми е званял и някак си да се е запазил въпреки,че го крие като ми звани?

LizZz
09-07-2007, 11:51
Ко стана?Каза ли на вашите? :wink:

`Summer```
09-07-2007, 11:59
Мила,какво стана?Говори ли с вашите за тоя,а съобщи ли в полицията???

monityY
09-07-2007, 12:18
izob6to 6to si se zahva6tala s nego :-s smeni si nomera.. i nqma da ti dosajda,mislq 4e adresa nqma kak da ti go nau4i,ako nqkoi ne mu go kaje


Ма ти си много тъпа бе!Каде прочете,че съм са захванала с него!?И много ясно,че ще ми научи адреса,ако някой му го каже.Той да не е гадател.Пфф ](*,)

Иначе на 15 съм.Не го знам какъв е тоя,ама до колкото знам има семейство(имаше хълка).Пък снощи писах смс на един пр и като исках да го пратя и ми излезе един непознат номер.Набрах го и го нямах.Има ло вероятност като ми е званял и някак си да се е запазил въпреки,че го крие като ми звани?

а как сте се запознали?и като съм тъпа недей искай съвети 6том знае6 само да обижда6 а си разре6авай проблема сама

09-07-2007, 12:27
izob6to 6to si se zahva6tala s nego :-s smeni si nomera.. i nqma da ti dosajda,mislq 4e adresa nqma kak da ti go nau4i,ako nqkoi ne mu go kaje


Ма ти си много тъпа бе!Каде прочете,че съм са захванала с него!?И много ясно,че ще ми научи адреса,ако някой му го каже.Той да не е гадател.Пфф ](*,)

Иначе на 15 съм.Не го знам какъв е тоя,ама до колкото знам има семейство(имаше хълка).Пък снощи писах смс на един пр и като исках да го пратя и ми излезе един непознат номер.Набрах го и го нямах.Има ло вероятност като ми е званял и някак си да се е запазил въпреки,че го крие като ми звани?

а как сте се запознали?и като съм тъпа недей искай съвети 6том знае6 само да обижда6 а си разре6авай проблема сама


Като не можеш да ми помогнеш - недей писа!Как сме се биле запознали ... той дойде и ми нахалства,а аз бягах от него!
Ми не съм казала още.Майка ми трябва да се пребере към 5 часа и ще говоря тогава с нея.Ама ме е страх.незнам как ще реагира. :smt009

kasiopea
09-07-2007, 12:43
Най-добре поговори с родителите ти и те вече ще те насочат какво да правиш. Аз съм имала подобни случаи, но в скайпа. Някакъв кретен само ме заплашваше, говореше ми глупости, дори твърдеше, че живее на няколко крачки от мен. Блокирвах го, но той си правеше различни скайпове. Дори веднъж напсувах една моя приятелка, която си беше сменила скайпа. Но за щастие престана.
Сега по твоя случай. Щом ти е научил номера, то какво остава за адреса? Има хора, които могат да му го дадат примерно срещу някаква сума пари или някой подарък, знам ли точно как, но адреса ако пожелае може да ти го намери лесно . Говори с родителите ти, отиди и до полицията. Не трябва да те е страх от този боклук, макар че такива днес има в изобилие. Пожелавам ти успех!

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 15:34
1. Кажи на вашите.. Те могат да ти дадат някакъв съвет!
2. Не излизай сама от вкъщи ако продължи този човек със заплахите...
Иначе сама не виждам какво можеш да направиш...

Korni_ReSeRvE
09-07-2007, 15:48
mi da ti kaja tva e nai umnoto da se obadi6 na policiqta

LizZz
09-07-2007, 16:58
Какво стана? :smt026

FiRe_LaDyч
09-07-2007, 17:09
Не мога да си вляза в профила .. ама това не е важно.Та не съм говорила с майка ми,но казах на приятеля ми.Той се обадил и го питал и оня казал,че не бил званял на никого и не бил той.Обаче и аз и приятеля ми описваме гласа му по един и същи начин.И си явно тоя е усетил,че знам номера му и се прави на луд.приятеля ми ми обеща да разберат кой е,ама все пак ме е страх да излизам.

tedi_sunny
09-07-2007, 17:16
и на мен ми се беше случило нещо подобно миналото лято :( :( ужасно е,не ме оставяше да спя,постоянно ми звънеше :( Какво да ти кажа смени си номера,като ти звъни не вдигай и сам ще се откаже.Мен така почти година ме тормозеше,ама понеже не исках да си сменя номера и просто накрая той се отказа :) Успех!

100%angel
09-07-2007, 19:28
Тоя е пълен педофил казвай на вашите да се справят с него!!!

bai_brother
09-07-2007, 20:04
1.Казваш на вашите.
2.Обаждаш се в полицията , ако не си пълнолетна тоя ще го опандизят за педофилия.
3.Докато не решиш този проблем подобре не излизай сама , не се знае какво може да направи тоя боклук.
4.Ако първите три не свършат работа , накарй някой да му тегли един хубав бой.

Успех и се пази.