PDA

View Full Version : Хакер



ttata
09-06-2007, 19:50
hora mojete li dami kajete nqkoe sai4e da pro4eta malko kak se stava haker :D

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

thefreak
09-06-2007, 19:55
То ако беше толкова лесно...

AnTiBuLLsHiTs
09-06-2007, 19:56
Първо с лист и химикал се учиш на програмиране.После си качваш ОС разл. от Windows и се мъчиш,но щом задаваш такива въпроси още от сега ти казвам,че от тебе хакер няма да стане ;)

LizZz
09-06-2007, 20:01
Първо с лист и химикал се учиш на програмиране.После си качваш ОС разл. от Windows и се мъчиш,но щом задаваш такива въпроси още от сега ти казвам,че от тебе хакер няма да стане ;)
Абсолютно 8)

Anf3tamin4o
09-06-2007, 20:04
Като влезнеш в на някой компа и казваш "знам те аз знам сега съм ти в папката Windows и щте ти я изтрия имаш такава нали ?"

kinesis
09-06-2007, 20:35
Има ли такава професия хакер ? :shock: Учиш програмиране, ставаш спец.
Работиш известно време, защото от теория не се постига нещо особено - нужна е и практика, след това почваш да си правиш разни експерименти за обратни действия в програмирането - търсиш си дупки и програмките които си написъл. Общо взето така придобиваш опит, и по-лесно намираш пробиви. Доколкото постовете - не му се подигравайте! Обзалагам се, че е под 15-16 години! :)

_PuNk`PrInCeSs_
09-07-2007, 07:50
uhh майко....
програмист тряа да станеш, програмист!

Xanibal
09-07-2007, 09:16
uhh майко....
програмист тряа да станеш, програмист!
Абе и програмист не е лесно да стане даже е много трудно има много учене и така на татък аз сега ще си взимам да чета едни книги малко да понауча програмирането след това малко практика на компа че до сега съм програмирал само на паскалУ и там не е лесно като ти дадът някакви много по сложни глупости и има да мислиш с часове за да не сбъркаш. :-) :-) :-) :-)

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 09:40
uhh майко....
програмист тряа да станеш, програмист!
Абе и програмист не е лесно да стане даже е много трудно има много учене и така на татък аз сега ще си взимам да чета едни книги малко да понауча програмирането след това малко практика на компа че до сега съм програмирал само на паскалУ и там не е лесно като ти дадът някакви много по сложни глупости и има да мислиш с часове за да не сбъркаш. :-) :-) :-) :-)
Един човек които много уважавам казваше "Програмирането е проста работа,но не за прости хора."

Xanibal
09-07-2007, 09:49
Е да и все пак това не е лесно вярно не е и трудно но не е и лесно имам доста приятели програмисти който за 2 месеца практика и свикнаха да си програмират и т.н. трябва само малко повече внимание в работата и математически познания.

belerofone
09-07-2007, 10:05
Хайде сега да се разберем....Вероятно и ти не знаеш какво ще постигаш....
СТаването хакер не е лесно да не кажа , че е ужасно трудно....МНого по трудно е от това да си програмист....
Освен че ти трябват програмни езици , трябва практика , трябва компютърна вирусология , компютърни мрежи , и най-вече да си се изправял срещщу някакви проблеми.....Давам ти пример....Имам един съученик който подлагаше моите и негови способности едновременно като пускаше вируси в собствения си комп и после ги "обезвреждаше"....БЛокирал си е компа с идеята , да влезе в него от друг комп....Преминавал е собствените си пароли....увисвал е системата....Покрай него научих как да спасявам собствения си комп ако взема че му направя нещо зло....Може би това трябва да ти е първата стъпка....

Xanibal
09-07-2007, 10:50
На никой не му трябва да стане хакер ,това е само временна прищявка какво ще ми кажете че във вестника ще пише "Търсим Хакер за да ни се бърника из компютрите" не по скоро"Търсим Програмист със висше образование и практика" това е положението. :-D

Eagle_13
09-07-2007, 18:50
Але то цалята тази работа немога да разбера какво е общото м/у програмист и хакер ?
А по темата http://bghack.hit.bg/index1.html
Гледай там, малко старо но лачено :)

scorpias
09-07-2007, 21:56
hora mojete li dami kajete nqkoe sai4e da pro4eta malko kak se stava haker :D

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
skype:bsl_scorpiass

LGPz
09-08-2007, 09:00
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахахаха ххахахаах
:smt046 :smt046 :smt046

Тъ.... аххахахаха ... какво искаше ... ахахахаха...да ..аххаха.ъъъ...хахаха хакваш? :D :D :D

Ще се размажа,честно. :D

AnTiBuLLsHiTs
09-08-2007, 09:14
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахахаха ххахахаах
:smt046 :smt046 :smt046

Тъ.... аххахахаха ... какво искаше ... ахахахаха...да ..аххаха.ъъъ...хахаха хакваш? :D :D :D

Ще се размажа,честно. :D
:smt028 Често става размазването в тоя раздел.

_PuNk`PrInCeSs_
09-08-2007, 09:15
хахаха...ами имат общо, щото ти трябват знания по програмен език :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LGPz
09-08-2007, 09:16
НО...това е тотално.Ако кажеш какво искаш да хакваш мога да ти дам г-д напътвания.
Аз,обаче,нищо не разбирам.Чух там във влака да си говорят 2-ма хакери.

Xanibal
09-08-2007, 09:42
Когато искаш да хакваш винаги се започва с най-лесното да се оттърваваш от много големи вируси искаш ли да ти изпратя троянски кон или еволва дето ти руши целия компщтър за 15 мин и по малко :lol: :lol: :lol:

LGPz
09-08-2007, 12:38
Моля те,изпрати го на мен. [-o<

Forslor
09-08-2007, 13:52
Когато искаш да хакваш винаги се започва с най-лесното да се оттърваваш от много големи вируси искаш ли да ти изпратя троянски кон или еволва дето ти руши целия компщтър за 15 мин и по малко :lol: :lol: :lol:
Иззззззззззззззказа сЪ :smt005

_PuNk`PrInCeSs_
09-08-2007, 16:23
мн як моабед върви ве :lol:
аре да се борим с вируси, а? ще станем хакериии :smt006 :smt016