PDA

View Full Version : страмна сам но го обичам?



09-06-2007, 19:08
Имам един проблем не сам като другите момичета нямала сам детства като сички други деца само проблеми сам имала и едва на 16 години ми се е наложило да порасна повече от колкото трябва. Но не са ми пускали на даскотеки да излизам с момчета сичко права скришно и тези неща ме карат да сам по ревнива като виждам баща ми как се държи с майка ми и искам да не е както с тях лъжи, кръшкане проблеми но... Имам приятел от 2 години и мисла че вече би трябвало да ходим сериозно , но ревнувам много като се вижда с момичета дори и приятелки защото знам че ще му кажат да ме остави защото не сам като другите немога вечер да излизам, а тои иска но не е приятно аз да сам в къщи а той да се забавлява някаде с някои още повече че ме лъже за дребни неща а камоли за не ме излъже за някое момиче. Просто искам да си е само с мен да имаме дни в които да се виждаме с приятелите си и като излизаме вечер да е заедно когато мога а другото време да сме заедно, но той не ме разбира и се 4уда дали толкова много искам като се има на предвит че не сам много като другите момичета. Хубаво ни е като сме заедно но като си отидем в къщи краи почва лошото. Наистина ли само аз сам проблема толкова ли много искам?

FiRe_LaDy
09-06-2007, 19:22
А на колко си сега?

monityY
09-06-2007, 19:24
2 godini kak ste go karali :shock: 6e produljavate po su6tiq na4in :roll:

Presley
09-06-2007, 19:25
Леле пиши малко по-грамотно :shock:

09-06-2007, 19:28
сори но сам свикнала на кирилица на 16 сам ми нестава вече само се мъчим като той се опитва да излиза вечер сам и.....

w0sh
09-06-2007, 19:30
Аз нищо не разбрах... някой да направи резюме..?

Presley
09-06-2007, 19:31
страМна ли си??? :-D
и аэ сЪм :-D

09-06-2007, 19:33
имам чувството че се подигравате ако нямате съвет не отговаряите

woshata
09-06-2007, 19:36
имам чувството че се подигравате ако нямате съвет не отговаряитеда правилне се насочваш подиграват се :-D

09-06-2007, 19:39
аха ама като те имат проблем не им е много смешно но на чуждите пробле ми може да се подиграват :smt017 =D>

Presley
09-06-2007, 19:40
аха ама като те имат проблем не им е много смешно но на чуждите пробле ми може да се подиграват :smt017 =D>
А ти откъде энаеш дали ни е смешно или не??? :-D :-D :-D

09-06-2007, 19:43
едвали човек се подиграва когато му е тъжно

woshata
09-06-2007, 19:47
аха ама като те имат проблем не им е много смешно но на чуждите пробле ми може да се подиграват :smt017 =D>
А ти откъде энаеш дали ни е смешно или не??? :-D :-D :-Dем аз лично не се подигравам (нищо не съм казала) ама ми е смешно как другите я базикат :-D

09-06-2007, 19:48
Тъжно ми е като гледам колко си грамотна и как правилно пишеш :smt005 :-({|=

09-06-2007, 19:49
да сори че пуснах тема едвали има тук има някой които да отговори

Presley
09-06-2007, 19:54
Човeк и да иска да ти помогне,му се убива желанието ,като види колко си неграмотна.Виж,че едно иэречение нормално до момента не си каэала.Първо се научи да пишеш (не те энам как говориш..) и тогава тръгни да търсиш съвети по форумите.Пфу,неграмотна и нахална :-D :-D :-D :-D :-D

09-06-2007, 19:58
Щом не те пускат по дискотеки не можете ли да намерите други занимания с които да се забавлявате :-k Ти би трябвало да знаеш къде другаде обича да ходи и прави...
Теб доколко часа те пускат?Дори и да е 10-10:30 можете да ходите на дискотека като отивате по-рано към 5:30(мисля че тогава отварят детските).Пет часа ще ви стигнат да пиете танцувате и тн предполагам :roll:
А вашите познават ли добре приятеля ти?Ако им покажеш че на него може да разчита те ще са сигурни да те оставят в негови ръце и може да те пускат по до късно :-k

09-06-2007, 19:58
da ne pi6a na latinica i zatova gre6a tuk se iskat saveti ne kolko gre6ki si napravil mai no takiva kompleksari kato vas deto gledat kak e napisano a ne kakvo e napisano ne gi poznavam i se radvam 4e ne vi ponasqm 6toto ste tolkova tupi 4e nqma na kade

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 19:58
"искам те ,но те искам завинаги"...ами като не си с него вечер поне му дай малко свобода ии повече доверие-има една поговорка-"любовта е като птица.Дай и свобода и ако се върне е завинаги твоя,а ако не се-тоо никога не е била твоя!"

woshata
09-06-2007, 19:59
Човeк и да иска да ти помогне,му се убива желанието ,като види колко си неграмотна.Виж,че едно иэречение нормално до момента не си каэала.Първо се научи да пишеш (не те энам как говориш..) и тогава тръгни да търсиш съвети по форумите.Пфу,неграмотна и нахална :-D :-D :-D :-D :-D =D> :-D

09-06-2007, 20:01
taka e no ako ne se vurne do tolkova sam... 4e mnogo puti sam trugvala da se trova zaradi nego
mersi 4e ima i hora deto otgovoriha svesno

experiment_m
09-06-2007, 20:01
Не знам под това, че не те пускат вечер до колко часа имаш за във предвид, но ако е поне до 22-23.00 часа не мисля,че е ненормално. Ако не е така мисля, че сега е момента да седнеш на масата с преговори с родителите си и да им кажеш, че имаш нужда от малко повече свобода. Но за да те послушат те трябва да те видят, като един по-отговорен човек на когото могат да имат доверие. В никакъв случай не се опитвай с рев защото няма да стане. За да се чувстват по-спокойни родителите ти докато си навън е желателно да ги запознаеш с приятелите, с които излизаш и с гаджето.Ако те им харесат ти гарантирам, че поне от време на време ще те пускат по- до късно. :D

09-06-2007, 20:05
mi te ne me pusnat dori do 9 navsqkade trqbva da hoda s maika mi . Ba6tami e pove4e ot komservativen govorila sam no ni6to a dori pra6ta priqteli te si za da me proveri dali ne sam s mom4e no se vijdame d priqtelq mi no ve4er po kusno ot 5 nemojem kazvala sam mu da ne izliza samo ve4er da izliza s mom4eta ili da izlizame na zavedeniq s lelq mi te sa priqteli s nego no dori ne se vurzpolzva ot predlojeniqta mi se iska sam da izliza

morenita
09-06-2007, 20:09
Vij, milichka az napulno razbiram trevogite ti. Az za shtastie sum nqmala tozi problem s nashite, no opitvala li si nqkoga da im spodelish kak se chuvstvash ot tozi strog kontrol koito te sa ti nalojili? Ne gi poznavam no si mislq che moje i da se vslushat v dumite ti i da pootpusnat malko. No ako smqtash che tova nqma da pomogne mojesh da spodelish s gadjeto kak se chuvstvash i ako e svesten shte se opita malko ot malko da ti vleze v polojenieto. No razberi go i ti. I na nego muse iska da izleze vecherta s gadjeto si pod rachichka i da se izfuka pred ostanalite kakva pichka si e hvanal :P Spored men razgovora e nai-vajen v otnosheniqta s okolnite takache govori za problema si s vashite i s nego. Prosto nakarai gi vsichkite da razberat kak se chuvstvash. I ne si misli, che samo zashtoto vashite sa malko po-zagrijeni za teb ti citiram " ne si kato drugite momicheta" :) Uspeh

Presley
09-06-2007, 20:09
da ne pi6a na latinica i zatova gre6a tuk se iskat saveti ne kolko gre6ki si napravil mai no takiva kompleksari kato vas deto gledat kak e napisano a ne kakvo e napisano ne gi poznavam i se radvam 4e ne vi ponasqm 6toto ste tolkova tupi 4e nqma na kade
По-добре давай на кирилица,че така е още по-эле.Просто си неграмотна,примири се.А и попринцип е така-тук хората търсят съвет.Но това не оэначава,че трябва да пишеш,кат малоумник.Искаш съвет от непоэнати хора ,които ти го дават на добра воля..ами окей де,поне се постарай да ги улесниш.Предполагам,че доста голям процент от потребителите ,няма да ти дадът съвет точно эащото е мъчение да се прочете неграмотната ти история.То даже и история не може да се нарече,эащото ти 2 иэречения не можеш да свържеш (смислово). :-D
` ne gi poznavam i se radvam 4e ne vi ponasqm` :smt005 Не те энам на колко си ,ама вместо да киснеш пред компютъра,по-добре прочети някоя книга или направо буквара эа първи клас.Е*ати неграмотната история.
И не давай определения от рода на `комплексари`.Може и някой да има комплекс,и?По-добре да си комплексар,отколкото некомплексиран дебил.
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

09-06-2007, 20:10
tolkova li nevuzmojni ne6ta iskam samo da ne se vijda s f samo da govori s kolejkite ot rabotata mu da ne izliza ve4er osven s men kogato moje i da imame dni kogato i dvamata da izlizame s priqteli tolkova li sam gadna

w0sh
09-06-2007, 20:12
tolkova li nevuzmojni ne6ta iskam samo da ne se vijda s f samo da govori s kolejkite ot rabotata mu da ne izliza ve4er osven s men kogato moje i da imame dni kogato i dvamata da izlizame s priqteli tolkova li sam gadna
Ми бая си искаш. Аз само да чуя такива изисквания и казвам Чао...
Ако си свикнала на латициница има едно нещо наречено фонетика.
Ч е конзола ш и щ са скобите за прословутите целувки а ю е копчето отляво ан бакспейса.

assd
09-06-2007, 20:14
и аз съм така, само дето съм момче и не прочетох кво си писала, ама съм много преебан ако сакаш да се зимаме че нема време...

09-06-2007, 20:21
хаха може поне да има кой да ме разбира

VeRdiSSima
09-06-2007, 20:36
:) М мила аз лично се радвам че има момичета като тебе,kойто риэнават че не ги пускат мисля че ще бъде най добре да поговориш с вашите и да им кажеш как стоят нещата все пак за 2 години трябва да имат някякво доверие на приятелят ти!Успех :wink: :P