PDA

View Full Version : Къде да ги търся?



roskbbb
09-06-2007, 19:34
ami znachi ima dve pesnichki koito me interesuvat ednata se kazva "let`s get dirty" a drugata e "it get`s easier" ta tezi pesni tyrsih i v data.bg i v zamunda.net i v free.bol.bg i v oshte nqkolko saita a na moq internet nqmame dc i iskam da vi popitam ako nqkoi moje da mi kaje kade da gi tyrsq drugade ili pak ako nqkoi gi ima da mi gi prati ako moje .... ako nqkoi znae da pishe shet sym blagodarna :roll:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

KiFy
09-06-2007, 19:53
За Let`s get dirty напиши го lets get dirty в датата и виж кое от всичките е твойто парче. Второто не го намерих.. Не знаеш ли поне изпълнител или пък да не е написано грешно :roll:

roskbbb
09-06-2007, 20:47
am let`s get easier e ot filma "save the last dance 2" nakraq na filma kato informaciq za tazi pesen e pisano "written by francesca "francci" richard/ performed by francci/ produced by dj roc`phella for future funk entertainment " ne e dadeno nishty poveche a za tazi francescka ili francci richard ne namerih nishty .. pak tazi pesen mn q iskam :smt010

KiFy
09-07-2007, 08:32
Ето, намери саундтрака на филма..


http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116401

roskbbb
09-07-2007, 10:46
tyrsila sym ama gi nqma v google kato napish save the last dance 2 OST i izlizat samo 9/10 pesni i tezi ne gi pishat ...samiq spisak s pesnite ot filma e mn poveche ot 9/10 pesni ama nemoga da gi namerq tochno tezi pesni :cry: