PDA

View Full Version : Затворник съм!



09-06-2007, 20:00
Наще не ме пускат никаде!Ама никаде!Ве4ерта съм до 10,а съм на 15!Днес питах наще дали ще мога да спа в една сау4ени4ка и те ми казаха първо,4е не мога и второ за да ме пуснат трябвало да говорят с маикини им .Голям срам пред цялата компания.Направо ме е срам да се покажа.Какво да правя?!

techdeck
09-06-2007, 20:01
Кво се оплакваш?! И аз съм на 15... И мен не биха ме пуснали да спа при фр... нито ме пускат до 10. Пускат ме докато навън се стъмни!

REMIX 1912
09-06-2007, 20:05
AZ NALI PITAM VSE PACK PREDI DA NAPRAVQ NE6TO AM DAZE I DA NE MI RAZRE6AT AZ PACK SI GO PRAVQ I4 DA NE TI PUCKA TI VE4E SI NA 15 GODINI AZ SAM NA 14-SET TOVA VE4E TE NE GO PRAVQT OT ZAGRIZENOST A OT VLASTNOST VERNO MOZE TE DA TE HRANQT I DA TI DAVAT PARI4KI AMA TAKA NE TI POMAGAT A TE ZAKOPAVAT O6TE POVE4E VSE PACK TE SA TI RODITELI I 4AST OT TQHNITE ZADALZENIQ E DA NAPRAVQT 6TASTLIVO DETETO SI TAKA 4E NAISTINA GOVORI SERIOZNO S TQH NE SE PRIMIRQVAI I SI VZEMI KLIO4 OT VAS SLED TOVA 6TOTO KATO TE ZAKLIO4AT DA MOZE6 DA SE PREBERE6 =D> :smt014 :-# \:D/ :lol: :D :mrgreen: :D

09-06-2007, 20:08
аз пък съм на 18 и пак трябва около 10 да съм си в нас.като съм била на 15 сигурно са ме пускали до 8-9.не зависи толкова от възрастта,колкото от самите родители и дали ти имат доверие.може повечето да ги пускат по цяла нощ,но според мен няма смисъл.ако приятелите ти ти се смеят заради часа значи не са ти истински приятели.просто им кажи,че не те пускат повече и това е.

09-06-2007, 20:13
Men puk na 15 me puskaha da spq na vyn... na 16 ve4e se pribirah kum 12, sega sym na 17 i spq kydeto si poiskam, stiga da zvynna po telefona da kaja kyde sym :mrgreen:

09-06-2007, 20:17
Кво се оплакваш?! И аз съм на 15... И мен не биха ме пуснали да спа при фр... нито ме пускат до 10. Пускат ме докато навън се стъмни!
точно.аз също съм така.ама не се оплаквам.то па кат сте станали на 15 голямото чудо,сеедно сте много големи.кат станете на 18 вече е друго,щото уж сте възрастни.иначе наще са консервативни и въпреки,че няма да направя нищо лошо ги е страх да ми дават някои неща.по някой път се бунтувам,ама ефект никакъв

09-06-2007, 20:17
Еми да ама като поговоря с тех какво д аим казвам?И как да им спе44еля доверието,а?А сас тя не може да се говори щото те се си мислят ,4е искам да ги измамя и нз направо как да го накарам дами вярват понемалко.Тя маика по ме пуска ами ттако,които ми е 2 и наро4но го прави щото не се разбираме и да може да си покаже властта! :cry: :cry: :cry:

experiment_m
09-06-2007, 20:19
Добре де аз само не разбрах какъв е проблема в това майките ви да се чуят по телефона. Все пак не са ти казали, че няма да те пуснат, а просто искат да са сигурни, че наистина е така, както казваш. "Проверката е висша форма на доверие" Те от къде да са сигурни, че не искаш да се възползваш от свободията и да отидеш по чекнеш. Като се има в предвид, че някои момичета почват да го правят от 12 години, напълно подкрепям родителите ти.

REMIX 1912
09-06-2007, 20:25
BASI KVA ZODIQ SI MI TOGAVA KAKTO KAZAH ZEMI SI KLIO4A I SI TRAGNI SUTRINTA I SE VARNI KASNO VE4ERTA I VA6TE KAT SE NASERAT OT STRAH ZA TEBE I TOGAZ 6A RAZBERAT 4E SI NAISTINA TAKAV ZA KAVTO TE MISLQT TO TVA DA NE UVAZAVAT TVOITO MNENIE TVA NE SA RODITELI NIKOGA NQMA DA BADA TAKAV MOZE DA VNIMAVAM DETETO MI DA NE KRIVNI AMA TO SE VAZPITAVA OT MALKO KATO E GOLEMO KOLKOTO I DA GO SPIRA6 I PRIBIRA6 TO 6TA SLU6A AM DR. PAT MAINA TO RODITELITE TRQBVA DA IMAT DOVERIE NA DETETO SI AZ PRIMERNO POSTOQNNO SAM SI TREZVEN I ZNAM KOGA DA SE VARNA ZNAM SI UROCITE ZA SEGA :D I AZ SI KONTROLIRAM ZIVOTA(NA KRATKO PRAVA SI KAKVOTO SI ISKAM AM TVA NE ZNA4I 4E SAM NQKAV PSIHOPAT UBIEC ILI NARKOMAN ) 6TOT SI IZPOLZVAM MOZAKI NALI AKO NQMA6 AKAL VA6TE NE MOGAT DA TI GO NALEQT [-(

MostHated
09-06-2007, 20:28
аз съм момче на 16 пускат ме...ами преди да изляза ме питат кога ще се прибера и толкоз! казвам си примерно до 23.30 и се прибирам най-късно тогава! кфот ще да става! може по рано! но не и по- късно :)
имат ми доверие защото не закъснявам!

portokalka
09-06-2007, 20:51
Споко след няколко годинки ще имаш пълна свобода ;-) !
Иначе пробвай да говориш с тях,но бъди спокоен!Карай ги да те пускат първо 5 мин повече след това 10,30 мин,1 час...Не знам дали ще подейства,но ти пожелавам успех!Иначе 10 часа за 15 години не е чак толкова малко

ZaHaRcHe
09-06-2007, 21:07
az kat bqh na 15 t.e prei 1 sed i az bqh taka ne 4e sega kato sym na 16 e dr no pone malko ot malko po4naha da me puskat na disko navyn do po kysno i taka trqbva da sedne6 i da pogovori6 s tqh i da im kaje6 4e mojat da ti imat doverie

gabrielka@a
09-06-2007, 21:58
Затворник е доста силна дума!Вземи поговори малко с тях.Обясни това,дето обясни на нас....

BlueDevil
09-07-2007, 07:14
Е какво? И аз до миналата година (т.е. докато бях на 15) имах безусловен вечерен час 10. Спазвах си го, не правех глупости, всичко ок. Малко преди да навърша 16 започнаха да ме пускат по купони с вечерен час 1-2 сутринта :shock: И после пак 10... Лятото почнах работа, прибирах се по нощите, ходих и на море сама, вече простп няма какво да ми кажат, И все пак като мине 10 и мама звъни: "Къде си, няма ли да се прибираш?" :)
Така че съветът ми е потърпи малко, спечели им доверието постепенно и всичко ще си дойде на мястото. Недей слуша акълите на оня малкия дето ти казва да не се прибираш по цели нощи, не е това начинът!
Успех!

MeTheMost
09-07-2007, 08:52
Tupi ste 4e ne si otstoqvate poziciite - kak moje nqkoi da te zastavi da se pribira6 v 10 :lol: :shock: :shock: Ako se pribere6 v 12, 6te te nabiqt li, kvo?? Nau4ete se da razgovarqte s va6te za da ne vi pravqt problemi - sega sum na 17 i se pribiram v 7 sutrinta (momi4e sum) :D Kogato bqh na 16 se pribirah nai-kusno v 2-3, na 15 ne pomnq ve4e...kum 1 sigurno...nikoga ne sum imala nqkakuv fixiran 4as na vru6tane poradi prostata pri4ina 4e ako otida na RD koeto zapo4va v 9...nqma kak da se pribera v 10 kolkoto i na6te da iskat... :lol:

Heaven_Can_Wait
09-07-2007, 11:02
Добре де аз само не разбрах какъв е проблема в това майките ви да се чуят по телефона. Все пак не са ти казали, че няма да те пуснат, а просто искат да са сигурни, че наистина е така, както казваш. "Проверката е висша форма на доверие" Те от къде да са сигурни, че не искаш да се възползваш от свободията и да отидеш по чекнеш. Като се има в предвид, че някои момичета почват да го правят от 12 години, напълно подкрепям родителите ти.

+1 :::

09-07-2007, 11:30
Hе мога да говоря с тях щото те не им пука аз какво мисля и искам!И като им кажа,4е др ги пускат до примерно 11 и те веднага"абе кфо ме интересуват др бе?!"Ама те като ме делят постоянно аз ще си изгубя фр :cry: Не мога постоянно като отида някаде да гледам постоянно 4асовника мене само тожа ми е в ъкъла!

nohuty
09-07-2007, 11:34
"мъже" ](*,) още 3 години и няма се прибираш споко :р
к'во искаш да бъдеш пребит, ограбен, изнасилен? Ем избягай от вас
и ще видиш че повече няма да го направиш ;)

remix 1912
09-07-2007, 22:25
Е какво? И аз до миналата година (т.е. докато бях на 15) имах безусловен вечерен час 10. Спазвах си го, не правех глупости, всичко ок. Малко преди да навърша 16 започнаха да ме пускат по купони с вечерен час 1-2 сутринта :shock: И после пак 10... Лятото почнах работа, прибирах се по нощите, ходих и на море сама, вече простп няма какво да ми кажат, И все пак като мине 10 и мама звъни: "Къде си, няма ли да се прибираш?" :)
Така че съветът ми е потърпи малко, спечели им доверието постепенно и всичко ще си дойде на мястото. Недей слуша акълите на оня малкия дето ти казва да не се прибираш по цели нощи, не е това начинът!
Успех!
mi to deteto ti vika 4e drug na4in nema A SETIH SA O6TE EDIN SAMOUBII SA NE 6E GUVAM SE ZA TOVA DA BQGA6 OT VAS NEDEI AMA TRQBVA SERIOZNO DA POGOVORI6 S VA6TE AZ TI KAZAH AKO TI IMAT DOVERIE I TI IMA6 DOSTATA4NO AKAL DA SE PRIBIRA6 KOGATO I DA PRAVI6 KAKVOTO TRQBVA ZNA4I DOVERIETO IM E OPRAVDANO SPE4ELI IM DOVERIETO I MN. DOBRE ZNAM KAKVO GOVORQ AMA E TOQ DETO CITIRAM DA KAZE 4E SAM PRAV ZA DR. RABOTI OSVEN ZA TVA DETO SA IZBAZIKAH AMA AKO SI MNOO SMEL I NEGO NAPRAVI LE NQMA LO6O :-D AZ SAMO EDIN PAT SAM PRAVEL PODOBNO AMA PROSTO BE6E OT NQKADE SUTRINTA DO 9 10 VE4ERTA AMA BQH DOSTA MALACK I NE GO PREPORA4VAM DA GO PRAVITE GOVORI S TVOITE RODITELI DA TI POMOGNAT DA MINI6 PREZ TOQ LAPA6KI PERIOD KAKTO SE KAZVA BADI MAZ IMA6 LI AKAL ZNAE6 LI KAKVO PRAVI6 KATO IZLEZNE6 VANKA KAZI IM TOVA NALI AKO E VQRNO I TE BI TRQBVALOOOOOOOOOO DA TE RAZBERAT TVA E NE SAM PSIHOLOG OPRAVQI SE POVE4E NEMA DA PI6A :smt019

tItEufFf
09-08-2007, 00:28
Не си затворник...Предполагам, че си момче...тогава според мен е нормално да не те пуснат да спиш в съученичка...просто се трвожат, че може да направите "нещо"...Аз още не съм на 15 и не мога да ти кой знае кви съвети....ама бъди сигурен, че с времето всичко щ се оправи

bLiNdchY
09-08-2007, 10:43
oMfg ... абе вия сте ебаси злетата как ше ги питаш бе излизаш и отиваш да спиш кадето искаш аз съм на 14 и до колкото си искам на вънка седя и хоа да спъ в фр шото нейм се подчинявам кат вас !

Reed
09-08-2007, 17:57
KLIO4A
:smt005
Помоли се,кажи,че го заслужаваш/налии,ако е така/ ..че всичките ти приятели ще са там...бла бла..

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 19:22
от една страна е за твое добро...те се притесняват за теб...освен това ако наистина ще спиш в приятелката си защо майка й да не звънне на ваште и да ги успокои =P~
и не не е излагане пред компанията ти... :? много други деца ме4таят да имат загрижени родители като твоите! нима щеше да е по добре да те пускат до колкото си искаш през ноща...и изобщо да не ги интересуваш? не мисля!

Doomcryer
09-09-2007, 17:17
Споко и мене до 3-ти клас не ме пускаха никаде :-D

chapsan
09-09-2007, 23:21
mnoo ste precakani ot 5 godini nqm 4as ae nqma i da ima ai da imam nqma da go spazvam