PDA

View Full Version : Любовни писма, sms-и и пожелания.



Th3MaN
09-06-2007, 20:29
Преди време имаше такава тема за sms-и и такива работи обаче изчезна с темите на първата страница. Мисля, че ще е хубаво пак да я възобновим. Надявам се че предишният и автор няма да се сърди че го права аз.

Значи знаете за какво става въпрос. Предлагам тук да слагаме такива любовни писамца sms-чета и пожелания който можем да кажем да любимият си човек :)

Пишете само такива неща всякакви други постове не са желателни!


Ето няколко от мен.


Обичам да те обгръщам, докато спиш. Наблюдавам дишането ти, усещам ритъма на твоето сърце. Обичам безмълвен да пазя твоя сън. Обичам да те милвам нежно и като художник с пръсти да рисувам по лицето ти – веждите ти, очите, скулите, устните и после да те целувам, така както никой друг не би могъл да те целува...


Малиии..., като се сетя, колко си секси, колко си сладка, направо ми се вдига...кръвната захар!

Къде си ти във този миг? Аз съм с мисълта за теб! Можеш ли да бъдеш с мен в моя сън и моя ден!

Обичаш ли ме ти, SMS ми изпрати, и не ми паси трева, докажи си любовта!

Тататататата! - вие току що бяхте обстрелян с любовни стрели от Влюбен Дилов-син!

Бог създал ангелчета и ги сложил в Рая, но едно от тях било толкова красиво,
че другите го бутнали на земята, много ли се удари, мило?

Мислиш ли понякога за мен, за приказката ни красива?
Дали ще се повтори онзи ден? Лобов?-без теб е просто дума...сива...

Целувката ти пареща усещам, ухаеща на нощен бриз. И този ден с очакване посрещам,
да бъда личен твой сюрприз!

Попивам те с поглед и с устни рисувам, жадувам греховно днес с теб да празнувам!

Обичам сладките ти устни, на прасковата дали аромат. Не !Няма плодове тъй вкусни...
Обичам целия ти свят!

Обичам те и в розовата нежност на раждащата се зора.Обичам те безкрайно,
безнадеждно - ела с мен в света на любовта!

Душата ми е струна нежна, а тялото ми гъвкав лък. Соната дари ми вълшебна!
Ти свири...аз ще слушам без дъх!

Да обичаш и да бъдеш обичан - игра най-красива. Бъди ми съперник-днес е турнира!

Пиша ти,защото те обичам!Виж само,колко хубаво звучи!Но истинската хубост е,
когато със същото ми отговаряш ти!

Бях момиче с гордост и воля! Гледах отгоре, не търсех опора! Откакто те срещнах на Бога се моля,
да ме направи поне за мъничко твоя!!!

Cпях, но не сънувах. Някой ме събуди - беше ти. Сега съм будна, на сънувам,
защото ти си любовта...

Ако си Бог - покажи ми Рая, Ако си Дявол - заведи ме в Ада, Ако си Любовта - подари ми и двете!

Ако нявга видиш зор, ела и с мене направи отбор! Медалът ти е в кърпа вързан,
щом със мене си обвързан!

Виждам, че си спортна натура! Кво ще кажеш да спретнем едно любовно мачле?

В очите -смях, по бузите -лунички... Днес имам тях и значи...имам всичко!

Да съм духът в бутилката,която вълните изхвърлят на белия пясък. Ще съм пред теб,
когато я отвориш, от щастие ще плача, когато проговориш.

Заради теб ще оцелея, ще ме има. За тялото не трябва много храна и вино,
а твоята любов ще бъде лек Любими. Така ще преживеем всяка дълга зима

Лице в косите ти ще скрия, с устни ще ти давам топлина.От дъха ти вкусен
ще отпивам и в прегръдките си ще те приютя.

И днес пак за теб аз ще питам-морето,земята,звездите. На дъгата лъчите ще сплитам,
очаквайки теб-до края на дните!

Не зная как да те опиша-усещам те само.Усещам душа. Думи няма. Отново въздишам.
Как се определя любовта?

И в този ден едничка мисъл имам да преплета ръка във твойта ръка, да те целуна лекичко,
неуловимо - в очите ти дълбоки да се потопя.

В моя свят неподреден ти светъл лъч-любов донесе.Напомням ти във този ден:
В живота ми ти смисъл внесе.Обичам те!

Без мъка очите не плачат! Без облак дъжд не вали! Само искренно, които обичат
могат да ронят сълзи!

Да обичаш някого не значи да мислиш за него. Да обичаш значи да живееш за някого!

Влюбен ли си ти, не зная, но аз изгарям в любовта за тебе всяка нощ мечтая да слеем тяло и душа!

Тази вечер, около 12 часа ще бъде извършено престъпление. Извършител – АЗ,
жертва – ТИ. Мотив – СТРАСТ. Бъди точен, ако ти стиска!

Най-желаният човек целуни и веднага го гушни!

Ергенче, мори, юбаво, я сипни ми бензинче, та при теб кат дизел да довадя - да довадя,
огън от любов да ти накладя!

Харесвам лицето ти ,харесвам тялото ти,надявам се да харесам и сърцето ти.

Видях и онемях пред теб легнах - не заспах не съм наред сега съм твой навек прекрасна Бейби.

Aко четеш този СМС значи ти си! Момичето на моите мечти!
Бъди винаги такава сладурана с усмивка нежна и коса скрежана...

Когато живееш обичаш и кагато обичаш живееш!

Скъпа моя, сънувам те вечер по нощничка и чопраки испрани с Cocolino.
Гушнала мечето Cocolino, и то ми се плези че гушкаш него, а не мен.

Да пея не умея, да играя не обичам, но едно не отричам, че истински те ОБИЧАМ!

Искам слънцето на длани да ти поднеса, с поглед тялото ти да стопя...

Обичам те! Да много те обичам! И няма ли те ставам тъжен. На синьото небе над тебе
завиждам и на звездите, че те виждат.

* izprati tozi sms na 4oveka kogoto obi4a6, kogoto haresva6, za kogoto misli6, s koito ti e priatno, i si pomisli za6to az ti go pra6tam!

* horata kazvat 4e 6okolada e nai-sladkoto ne6to na sveta, samo za6toto ne te poznavat

* o4ite ti sa 4eren ad, ustnite - 6veicarski 6okold. Kazano na kratko ti si ne6to adski sladko

* viarva6 li v lubovta ot pruv pogled ili da min o6te vednuj?

* ne viarvai 4e jar sa zvezdite, 4e slunceto sveti za nas, 4e istinata se krie v lajite, no viarvai - obi4am te az

* na nebeto ima tri zvezdi tova sme az , ti i 4oveka , koito 6te ni razdeli

* 6te vzema ot Rila darvo, 6te napravia ot nego pero, 6te go potopia v moreto i 6te napi6a na nebeto "OBI4AM TE!"

* ako imah strela bih ia zabila v tvoeto surce i s kravta koiato pote4e bih napisala "OBI4AM TE!"

* iskam 1000, lubia 100, hodia s 10, no jelaia samo teb!!!

* jelaia ti tolkova mnogo 6tastie 4e niakoi den da se moli6 na Gospod za malko ne6tastie

* obi4ah te - ti mene ne, sanuvah te - ti mene ne, zabravih te - ti mene ne...

* vali, vali, i neka prodaljava da vali, da zatrupa propastta, koiato ni deli

* ti si bik koito se obiasniava na vsiaka krava koiato minava

* ako ima ne6to po-hubavo ot proletta, ne6to po-priatno ot no6ta i ne6to po-veliko ot lubovta - neka bade tvoe

* ako niakoga bez teb ostana az niama da sum pove4e 4ovek, a trup s dalboka rana, za koiato niama lek!

* priatno patuvane na koraba MLADOST na ekskurzia LUBOV prez okean JIVOT!

* kak moje6 da kaje6 na dajda da ne vali, sled kato sa6testvuvat oblaci? Kak moje6 da kaje6 na listata da ne padat, sled kato sa6testvuva viatara?

* Kak moje6 da mi kaje6 da ne se vlubvam, sled kato sa6testvuva6 TI?

* otkakto te sre6tnah sam 4ovek be sarce... Az li ti go dadoh, ti li mi go vze - ne znam, no te molia, pazi go dobre, pazi go do tvoeto, za6toto to bie za teb!!!

* Mtel vi uvedomiava, 4e daljite 1 000 000 celuvki. Ako ne gi izplatite vednaga lihvata e tri bezumni no6ti s men. Sega kakvo 6te pravi6, a?

* Bog sazdade angel4etata i gi ostavi v Raia da si igraiat, no edno bilo tolkova krasivo, 4e drugite mu zavideli i go butnali na zemiata. Mnogo li se udari?

* Puls - 200, kruvno - 190 na 190, du6evno sastoianie - pulna skrub, koncentracia - nikakva, kopnej - neizmerim... Rezultat - niamam 6ansove bez teb!!!

* ti si vsi4ko nai-hubavo na tozi sviat. Edinstvenoto hubavo, koeto ne si e, 4e ne si moi /a

* 4uvstvam se adski zle. Ne sum bolna ot 6arka, nito ot grip. aspirin niama da mi pomogne, za6toto ne me boli glava. Mnogo po seriozno e - lipsva6 mi!!!

* Ot o4ite mi kapiat salzi, za6toto ne vijdat tvoite o4i. Racete mi sa prazni, za6toto ne te pregru6tat. ustnite mi sa studeni, za6toto ne dokosvat tvoite. Sarceto mi e razbito za6toto ne si do men!

* Purvia put, kogato te vidiah se strahuvah da te dokosna, purvia put kogato te dokosnah se strhuvah da te celuna. Purvia put kogato te celunah, se strahuvah da se vlubia. Sega, kogato te obi4am, se strahuvam da ne te zagubia!

* V momenta, v koito te vidiah za purvi put ti stoli sarceto mi. Vtoria put razpali plamaci v nego, a sega ot nego e ostanal samo edin vuglen.

* Otnema minutka da haresa6 niakogo, 4as - da osaznae6 4e si vlubena, den za da goobikne6, no posle cial jivot ne titiska da go zabravi6...

* Kria salzite si, kogato spomenavam imeto ti. No poviarvai mi - ne sa6testvuva 4ovek na koito da lipsva6 tolkova mnogo!

* 6te izka4a nai - visokia vruh, 6te preplavam nai - dalbokia okean, 6te napravia vsi4ko, samo za da uspeia da... izbiagam ot teb
* Znam 4e napravih mnogo i glupavi gre6ki, no v tursene na pro6ka i 6tastie iskam da ti kaja 4e vse o6te te obi4am

* ne znaiia dali me obi4a6 tai iskreno, kakto predi, no znai 4e az te obi4am po silno, otkolkoto ti

* Obi4am te, tuk niama taina, a istina, bolka gor4iva i muka bezkraina, 4e ne razbira6 moiata lubov

* Rodihme se za da se sre6tnem. Sre6tnahme se za da se zalubim. zalubihme se za da se obiknem. Obiknahme se i ne iskam da se razdeliame.

* Obi4ah te kogato be6e s neia, obi4ah te, kogato be6e sam, obi4ah te, kogato kazah 4e te mrazia, obi4am te i v tozi mig, sega.

* Ne znam az kak da te nari4am. Sarceto mi za teb tupti, no znam v jivota si vednaj obi4am i moiata lubov si ti

* Obi4am te, obi4am te - 6epne sarceto mi bez glas. Obi4ai me, obi4ai me do setnia mi 4as!!!

* Pomu4ih se da te zabravia, no sarceto me boli. Ti be6e purvata mi obi4 i poslednata 6te bude6 ti!

* Dnes deniat e po-hubav ot v4era, a utre o6te po hubav 6te gree. Niama, niama pred nas bariera, 6tom v sarcata ni obi4 jivee.

* Ne moga pove4e da kria, 4e mnogo skupa si mi ti. Spodeliah samo na hartia moite 4uvstva i me4ti

* prosti mi az mai4e te saudih. Prosti 4e idvam v tozi kusen 4as, no sarceto mi se stiaga ot poluda v pregrudkite na svoiata taga. Obi4am te!

* Az ne sum lubovna prosiakinia, a i niama da te molia, razberi! No 6tom az tolkoz te obi4am kakvo da storia mi kaji?!

* Bez teb ne moga razberi. Bez teb sareceto me boli. Bez teb za mene niama radost. Bez teb uviahna moita mladot!!!

ZaHaRcHe
09-06-2007, 20:33
1.Bih iskal da ti kazha mnogo, no ne moga. Bih iskal da ti kazaha vsichko, no ne trqbva. Obicham te, tova e mnogo. Obicham te, tova e vsichko.

2. Kogato s pogled me ogreesh i galish s race togava veche znam shtastlivo shte e moeto sarce!Lubov shte dam, a ti shte mojesh li neznam!?

3.Ako vseki pat stom misleh za teb ot nebeto padashe po edna zvezda,to lunata shteshe da razbere kakvo e samota!

4.Kogato nastypi noshta pogledni kym nebeto. Ako vidish padashta zvezda, ne se chudi zashto, a vedna si pojelai neshto.Povqrvai mi – ste se sbydne, zashtoto az te pojelah I te namerih.

5.Vcehra vecherta poglednah kym nebeto I sychetah vsqka zvezda s prichina poradi koqto te obicham. Za jalost zvezdite svyrshiha …



1.Bih iskal da ti kazha mnogo, no ne moga. Bih iskal da ti kazaha vsichko, no ne trqbva. Obicham te, tova e mnogo. Obicham te, tova e vsichko.

2. Kogato s pogled me ogreesh i galish s race togava veche znam shtastlivo shte e moeto sarce!Lubov shte dam, a ti shte mojesh li neznam!?

3.Ako vseki pat stom misleh za teb ot nebeto padashe po edna zvezda,to lunata shteshe da razbere kakvo e samota!

4.Kogato nastypi noshta pogledni kym nebeto. Ako vidish padashta zvezda, ne se chudi zashto, a vedna si pojelai neshto.Povqrvai mi – ste se sbydne, zashtoto az te pojelah I te namerih.

5.Vcehra vecherta poglednah kym nebeto I sychetah vsqka zvezda s prichina poradi koqto te obicham. Za jalost zvezdite svyrshiha …



6.O angel moj nebesen i krasiv,pregyrni me s nejnite si krila i neka otletim ottuk,da otletim zaedno niakude,kudeto viatyra spi,lunata blesti,kudeto da njama koj da ni razdeli...

7.Priqtel e tozi, za kogoto bih umrql. Lubim e tozi, za kogoto jiveq.

8.Obicham te i iskam te do men,no uvi nqma te vyv moq den!Placha az sega,oblqn/a v sylzi i tyma!Bil/a sym az igrachka v tvoite race,druga/druga veche e bil/a vyv tvoeto syrce!Ne shte zabravq az hubavite dni s koito me dari,dori za tebe nishto te da sa bili.

11.Pogledni nebeto I vij lunata.Kogato q pogledna se chuvstvam chast ot neq.Iska mi se kogato I ti q poglednesh da se chustvash kato chast ot moq jivot.

12.Ako jiveq, zashtoto jiveesh I ti. Az sym chovek,zashtoto choveka do men si ti. Moeto stastie s tvoeto ime naricham,zashtoto ti syshtestvuvash I az te obicham.

13. Ako celuvkata e kapka, to izprashtam ti dyjd.Ako pregrydkata e munita, to izprashtam ti chasove.Ako usmivkata e voda – izprashtam ti more.Ako lubovta e chovek, to idvam pri teb!

14.Ako obichash bogatite – ne me obichai, zashtoto ima I po-bogati ot men. Ako obichash krasivite – ne me obichai, zashtoto ima I po-krasivi ot men.No ako obichash tezo, koito te obichat, to togava me obichai, zashtoto nikoi ne shte te obicha poveche ot men.

15. Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.

16.Sarceto mi za teb tupti!No znam v jivota az vednaj obicham i moiata lubov si ti!

17. Lunna nosht ne moga da zaspia!Ot mene biaga pak sania!Za tebe slance mislia v tozi chas i ne moga da opisha kolko te obicham az!

18.Obichash me zashtoto sym hubav ili az sym hubav zashtoto me obichash ?

19.Lubovta ponqkoga moje da e magiq. No magiqta moje da byde ponqkoga ….prosto iluziq.

20.Lubovta zapochva s pregrydka, raste s celuvka I zavyrshva sys sylzi!